“Prince balvas izcīņā” iegūta otrā un trešā vieta

10.07.2020 09:37

8.un 9.jūlijā Liepājā norisinājās otrās no trim ”Prince balvas izcīņas” sacensībām. Šoreiz par Prince balvu cīnījās U14 vecuma grupas jaunie tenisisti. Kopā sacensībās piedalījās 31 jaunie tenisisti un tenisistes no visas Latvijas. Liepājas Tenisa sporta skola šajās sacensībās tika plaši pārstāvēta. Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne Marija Lauva izcīnīja 2.vietu, bet Bogdans Kozlovs sacensības noslēdza ar 3.vietu, informēja Liepājas Tenisa skolas direktors Elans Zīverts.

Zēnu konkurencē no liepājniekiem vislabāko sniegumu demonstrēja Prince balvas izcīņas U12 uzvarētājs Bogdans Kozlovs, kurš tika līdz pusfinālam, kurā diemžēl viņš ar 0-6 2-6 zaudēja ar 1.numuru izliktajam Mārtiņam Rubezim (TK Jelgava). Līdz ar to, Bogdanam bija atlikusi cīņa par 3.vietu, kurā ar rezultātu 6-4 6-2 tika gūta uzvara pār Vladimiru Krastiņu (Revers’96-TK). Tādējādi liepājnieks Bogdans Kozlovs izcīnīja 3.vietu U14 vecuma grupas sacensībās.

Godalgoto vietu ieguvēji:

1.vieta – Mārtiņš Rubezis (Tenisa Klubs Jelgava)
2.vieta – Dāvis Mežals (Event Lab)
3.vieta – Bogdans Kozlovs (Liepājas Tenisa sporta skola)

Meiteņu konkurencē no liepājniecēm vissekmīgākā bija ar 2.numuru izsētā Marija Lauva, kura spēja aizcīnīties līdz finālam. Ar rezultātu 0-6 2-6 finālā pret ar 1.numuru izsēto Adelinu Lačinovu (TSS Open) Marija Lauva izcīnīja 2.vietu.

Godalgoto vietu ieguvējas:

1.vieta – Adelina Lačinova (Tenisa sporta skola OPEN)
2.vieta – Marija Lauva (Liepājas Tenisa sporta skola)
3.vieta – Valērija Belinska (Tenisa skola SPARS)

Sacensības ”Prince balvas izcīņa” tika organizēta sadarbībā ar oficiālo Prince izplatītāju Latvijā – Orbsports.lv. Par Prince aktualitātēm Latvijā iespējams uzzināt sekojot jaunumiem https://www.facebook.com/PrinceBaltics/. Noslēdzošās Liepājas ”Prince balvas izcīņa” sacensības notiks 23.un 24.jūlijā U18 vecuma grupai.