Sevastova pēc kvalificēšanās graujoši sāk Madrides pamatturnīru

Anastasija Sevastova (WTA 54.) šodien Madrides WTA 1000 turnīra pirmās kārtas cīņā ar 6:0, 6:3 viegli uzvarēja rumānieti Anu Bogdanu (WTA 102.), viņai revanšējoties par zaudējumu pirms diviem mēnešiem Austrālijā.

29.04.2021 19:44

Abas tenisistes Madrides pamatturnīru sasniedza ar divu uzvaru gūšanu kvalifikācijā. Anastasija Sevastova šodien “sausā” uzvarētajā 1. setā ar lielu pretestību nesaskārās. Viņa pirmajā geimā rumānieti nobreikoja ar “dropšotu”, šai izspēlei nosakot toni seta turpinājumam. Ana Bogdana vistuvāk uzvarai kādā no geimiem bija piektajā geimā ar servi. Viņa neizmantoja divas iespējas geimu pabeigt savā labā un no “vairāk” finišēja ar trim kļūdām pēc kārtas – dubultkļūdu un diviem sitieniem tīklā.

Bogdana 2. setā spēlēja nedaudz labāk. Viņa sāka ar noturētu servi, bet otrajā geimā pēc vairākām Sevastovas kļūdām neizmantoja savu pirmo breikbumbu, bumbiņu raidot autā. Neieguvusi breiku, Ana ātri kapitulēja savā nākamajā serves geimā, un Sevastova drīz bija vadībā jau ar setu un breiku – 6:0 un 3:1. Sevastova ceturtajā geimā ar diagonālo uzbrukumu atvairīja breikbumbu, nepieļaujot Bogdanas atspēlēšanos.

Sevastova Bogdanu šodien regulāri apspēlēja ar saīsinātajiem sitieniem. Pēdējais no tiem bija pie rezultāta 5:3 un 0:30, iegūstot trīskāršo mačbumbu. Sevastova punktu tikai 68 minūtes ilgušajam mačam pielika ar neatvairāmu diagonālo “forehand” sitienu, finišējot ar “sauso” breiku un tādējādi izvairoties no nepieciešamības servēt par uzvaru.