Tituli īpašniekus nemaina. Tie ir mūsējie

30.07.2020 06:00

Valmierā, “Avotu” laukumos, labākie Latvijas minigolferi cīnījās par valsts čempionu tituliem, vienlaikus noskaidrojot uzvarētājus Latvijas kausa 2. posmā. Par absolūto čempionu kļuva Liepājas juniors Rūdolfs Lagzda.

Sportistus sacensību vietā sagaidīja liels karstums, un vairāki minigolferi neatrada kopīgu valodu ar viltīgajiem Valmieras laukumiem.

Sieviešu konkurencē par Latvijas čempioni jau piekto gadu pēc kārtas kļuva Liepājas minigolfere Kristiāna Kirša, kas piecos apļos iekrāja 175 punktus.

Arī Liepājas juniors Rūdolfs Lagzdanu jau ilgstoši neatdod čempionam tik ierasto dzelteno krekliņu. Liepājnieks ceturto gadu pēc kārtas Latvijas čempionātā sarūpē sev 1. vietu. Šogad Rūdolfs četros apļos nopelnīja 117 punktus. Tikpat stabilu sniegumu demonstrē arī Emīls Šimanskis, kurš ceturto reizi samierinājās ar 2. vietu.

Senioru vērtējumā kārtējo vecmeistara titulu izcīnīja Liepājas minigolfa patrons Verners Kiršs, kurš kopvērtējumā sasniedza 5. rezultātu.

Vīriešu cīņas risinājās gana spraigi. Pēc piecu apļu izspēles Latvijas meistara titulu izcīnīja grobiņnieks Reinis Mārtiņš Miķelsons, bet fināla pēdējā aplī 2. vietu izrāva pērnā gada čempions Jānis Medveckis.

Par Latvijas absolūto čempionu kļuva Rūdolfs Lagzda, kurš ar savu lielisko spēli neatstāja nekādas cerības konkurentiem. Reinis Mārtiņš Miķelsons izcīnīja 2. vietu, savukārt 3. vietā ierindojās Jānis Medveckis.

Latvijas kausa izcīņas 3. posma sacensības, kas vienlaikus būs arī Latvijas pāru čempionāts, norisināsies augusta beigās Rīgā, Mežaparka laukumos.