Trīs tituli “Kyodai” turnīrā

30.09.2020 18:32

Rīgas Nacionālajā sporta manēžā norisinājās 9. starptautiskais “Kyodai” džudo turnīrs, kurā ar labiem panākumiem startēja Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēkņi. Liepājnieki uzvarēja trīs svara kategorijās, bet sešreiz kāpa uz pjedestāla trešā pakāpiena.

Sacensības bija kupli apmeklētas, jo uz “Kyodai” turnīru bija ieradušies 45 klubu pārstāvji no visām Baltijas valstīm. Liepājas Kompleksā sporta skola deleģēja 18 džudistus, un mūsējie kopumā izcīnīja deviņas godalgas.

Sacensības norisinājās piecās vecuma grupās. Liepājnieki divreiz uzvarēja vecākajā, U18 vecuma grupā, ka arī U16 grupā. Svara kategorijā līdz 80 kilogramiem pie panākuma tika Maksims Duinovs, kurš izšķirošajā cīņā pārspēja Maksimu Bizānu no “Lido”. Svarā līdz 55 kilogramiem Pāvels Višņovs finālā nolauza Dmitriju Smikovski no “V. Zeļonija SS”. Savukārt par uzvarētāju U16 vecuma grupā svara kategorijā līdz 55 kilogramiem kļuva Niks Lomonosovs, cīņā par titulu uzvarot Markusu Pomaskovu no “Kyodai”. 3. vietu šajās sacensībās izcīnīja Roberts Starčaks Jankausks, Ivans Mihaļovs, Kirils Golubevs, Deniss Šabanovs, Daniils Miščuks un Olga Hasnaša.