Piektdiena, 10. maijs Maija, Paija

“Vaiņode” izlaiž uzvaru pret ASK “Zemessardze”/LSPA komandu

Latvijas handbola virslīgas mačā HK ”Vaiņode” savā laukumā ar 23:24 (11:13) piekāpās ”ASK Zemessardze/LSPA”. Līdzvērtīgā cīņā viesi aizvadīja veiksmīgu galotni, bet uzvaru izrāva trīs sekundes pirms spēles beigām.

05.11.2022 19:12

Pēc divām neveiksmēm pret progresīvi spēlējošo ”MSĢ”, vaiņodnieki bija tuvu panākumam, sacenšoties ar ”ASK Zemessardze/LSPA”, tomēr mūsējie galotnē neiemeta svarīgus metienus, savukārt viesi realizēja divus septiņu metru soda metienus, sarūpējot kurzemniekiem trešo zaudējumu pēc kārtas.

Visu 60 minūšu garumā laukumā valdīja līdzīga spēkošanās ar nelieliem izrāvieniem un mainīgām sekmēm.

Pirmie vadībā ar 3:1 izvirzījās laukuma saimnieki, bet 17. minūtē trīs vārtu pārsvaru jau ieguva armijnieki (4:7). Nelielu dažu vārtu pārsvaru viesi saglabāja līdz puslaika izskaņai, bet jau otrā puslaika ievadā iniciatīvu pārņēma vaiņodnieki, un pēc Oskara Pāvila metiena mājinieki vēlreiz izvirzījās vadībā.

Lielāko pārsvaru mūsējie ieguva 46. minūtes izskaņā, kad Jānis Orlovs tobrīd panāca diezgan cerīgo 20:15. Viesi neizkāra balto karogu un ar četriem bezatbildes goliem atjaunoja mačā intrigu.

Mājinieki pēdējo precīzo metienu šajā saspringtajā cīņā iemeta piecas minūtes pirms fināla svilpes, un tablo tobrīd vēstīja 23:21.

Turpinājumā vaiņodnieki neiemeta divus svarīgus metienus, kā arī nopelnīja trīs divminūšu noraidījumus. Viesi šādu laipnību izmantoja – iemeta divus septiņu metru soda metienus, bet uzvaru trīs sekundes pirms cīņas beigām izrāva Gunārs Liepiņš, kurš ar septiņiem goliem bija rezultatīvākais savā vienībā.

Laukuma saimnieku rindās ar astoņiem vārtiem izcēlās Oskars Pāvils. Oskara produktivitāte varēja būt augstāka, jo vaiņodnieku viens no līderiem izpildīja 23 metienus un nerealizēja nevienu no trim soda metieniem.

13. novembrī HK ”Vaiņode” izbraukumā sacentīsies ar ZRHK ”TENAX Dobele”.