“Vaiņode” sagādā ASK “Zemessardzei”/LSPA pirmo zaudējumu šosezon

Šodien tika aizvadīta viena spēle “SynotTip” handbola virslīgā vīriešiem. “Vaiņodes” handbolisti savā laukumā uzņēma A grupas līderi ASK “Zemessardzi”/LSPA un sagādāja klubam pirmo zaudējumu šosezon, pieveicot klubu ar 26:20.

"Vaiņodes" handbolisti. (Foto: HK Vaiņode)
27.03.2022 15:22

“Vaiņodes” panākumu ar desmit gūtiem vārtiem kaldināja Oskars Pāvils. Divus vārtus viņš guva no soda metiena atzīmes un kopā spēlē izpildīja 19 metienus. Viesiem rezultatīvākais tikmēr bija Ingus Jonuška, kura kontā pieci vārtu guvumi.

Spēle bija ļoti mazrezultatīva, tomēr ar asumiem. Mača rezultāts tika atklāts vien spēles 5. minūtē, bet spēles 14. minūtē bija jau piešķirtas trīs dzeltenās kartītes jeb brīdinājumi un divi noraidījumi.

Mājiniekiem praktiski visu spēli bija minimāls pārsvars, taču grupas līdere konstanti mina uz papēžiem. Svārstīgā spēlē gan “Vaiņode” tomēr noturēja savu pārsvaru un izcīnīja panākumu.

Spēles laikā tika izdalīti 11 noraidījumi un trīs dzeltenās kartītes jeb brīdinājumi. Mājinieku handbolists Rihards Plūme no spēles pat tika izraidīts.

“Vaiņode” izcīna savu desmito punktu un saglabā trešo pozīciju, taču nu palielina iespējas turpmākajās spēlēs pakāpties uz grupas augšgalu. ASK “Zemessardzei”/LSPA tikmēr šis ir pirmais zaudējums. Tas gan, pagaidām, nemaina kluba atrašanās vietu turnīra tabulā. Klubs bija uzvarējis visas 11 spēles pirmajā posmā un sešas spēles līdz šim arī otrajā.

“Vaiņode” – ASK “Zemessardze”/LSPA 26:20 (9:9)

Vaiņode: Pāvils 10/2, Mickus 8, Plūme 3, Taujēns 2, Orlovs 1, Tiškus 1, Strēlis 1
ASK: Jonuška 5/1, Kelerts 4, Zvejnieks 3, Greikšs 3, Ozols 2, Kalējs 1, Liepiņš 1, Lubgāns 1