Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

“Betsafe” handbola virslīgas spēlē HK “Vaiņode” izbraukumā sacentās ar turnīra pastarīti HK “S&A”. Aizkraukles sporta hallē kurzemnieki pārliecinoši aizvadīja mača sākumu un uzvarēja ar 36:21 (17:18), gūstot piekto panākumu turnīrā.

03.02.2024 20:41

Abas vienības aizvadīja trešo savstarpējo cīņu, un visos dueļos pārāki bija vaiņodnieki.

Vissīvāk komandas sacentās sezonas atklāšanas mačā, kad mūsējie uzvarēja vien ar 28:27, turpinājumā vēl sekoja panākums ar 27:22.

Aizvadītā spēlē pret Aizkraukles un Skrīveru apvienoto komandu vaiņodnieki teicami aizvadīja mača sākumu, kad astoņās minūtēs izdevās realizēt 8:2 izrāvienu.

Pēc šāda sākuma mājinieki pieprasīja minūtes pārtraukumu, un sēliešiem uz brīdi izdevās izlīdzināt cīņas ritējumu.

Būtiski gan aizkraukliešiem neizdevās iegriežot kurzemnieku uzbrukuma jaudu, un mūsējo rezultāta veidošanas līderi pa kārtai rezultatīvi uzlauza mājinieku aizsardzību.

Otrā puslaika sākumā viesu pārsvars sasniedza jau desmit vārtus (18:8), bet nākamajās minūtēs mūsējo darbībā iestājās neliels snieguma kritums.

Laukuma saimniekiem uzrādot labu precizitāti, izdevās ātri atgūt piecus vārtus, un mājinieki pietuvojās līdz 15:20.

Nu jau kārta pienāca Vaiņodes treneru korpusam sasaukt savus padotos uz pārrunām. Aizkraukles un Skrīveru handbolistu izrāvienu izdevās apturēt, un turpinājumā rezultāts auga līdzīgi.

Mājinieki gan divreiz pievilka līdz mīnus četri, tomēr “Vaiņode” uzvaru nosargāja un turnīra tabulā apsteidza Salaspils vienību.

Rezultatīvu maču mūsējiem aizvadīja Gatis Taujēns (8 vārti), Markuss Dīks (7) un Andis Grundmanis (7).

10. februārī HK “Vaiņode” savā laukumā uzņems savu tuvāko sekotāju HK “Salaspils”.