Vaiņodieši atspēlējas un trīs diskvalifikāciju cīņā gūst pirmo uzvaru šosezon

Latvijas handbola virslīgas trešās kārtas mačā HK ”Vaiņode” izbraukumā ar 30:27 (14:18) pārspēja ”Salaspils” vienību, izcīnot pirmo uzvaru jaunajā sezonā. Vaiņodnieki cīņas gaitā iekrāja astoņu vārtu deficītu, tomēr otrajā puslaikā lauza cīņas gaitu un ierakstīja pirmos punktus turnīra tabulā.

16.10.2022 15:08

”Salaspils” sekmīgi uzsāka mājas spēli, ātri iegūstot pārsvaru, kurš pirmā puslaika vidū sasniedza piecus vārtus (10:5). Lai apturētu mājinieku starta ofensīvu, viesu treneru korpuss šajā brīdī pieprasīja pārtraukumu.

Cīņas gaita uz brīdi izlīdzinājās, tomēr mūsējiem deficītu minimizēt neizdevās. Arī mājinieki nolēma sasaukt apspriedi, un 22. minūtē ”Salaspils” sasniedza lielāko pārsvaru spēlē – 16:8.

Ar šo mirkli sākās ”Vaiņodes” atdzimšanas process, un vēl līdz pārtraukumam mūsējie četrus golus atspēlēja.

Īstu uzbrukuma vētru viesi uz mājinieku vārtiem sarīkoja otrā puslaika ievadā, kad ”Vaiņode”, veicot 9:2 izrāvienu, pārņēma iniciatīvu un izvirzījās vadībā.

Turpinājumā komandas sakrāja deviņus divu minūšu noraidījumus, mājinieki nopelnīja divas sarkanās kartītes, bet viesiem spēle bija jāpamet Jānim Orlovam.

Emociju gūzma kaitēja vairāk laukuma saimniekiem, vaiņodnieki iniciatīvu vairs neatdeva un aizvadīja maču līdz uzvarošām beigām.

Salaspiliešiem ar septiņiem vārtiem atzīmējās Eduards Malahovs, bet mūsējiem septiņus golus iemeta Deniss Pumpurs.

22. oktobrī ”Vaiņode” savā laukumā uzņems ”Latgols”.