Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Vērgalnieki, liepājnieki, priekulnieki iekaro pjedestālus

Jūnija vidū divas dienas norisinājās “Winmau Latvijas Darts” virslīgas sacensības. Vispirms sportisti spēkojās “Tukuma kausā 2023”, bet turpinājumā šautriņu metēji noskaidroja labākos “Irlavas kausā 2023”.

26.06.2023 06:02

Pirmajā sacensību dienā piedalījās 93 vīrieši (A divīzijā – 16, B divīzijā – 77), 21 sieviete, 13 jaunieši (U18) un seši juniori (U15).

A divīzijas finālā Nauris Gleglu (“Bams Darts”) ar 6:0 pārspēja liepājnieku Jāni Kupši (DK “Vienradzis”). Trešajā vietā ierindojās Laimonis Naglis (SK “Kuorsova”) un Rihards Vosulis-Grigulis (ŠMSK “Asās adatas”).

Sieviešu konkurencē Ieva Brikmane-Buklovska (ŠMSK “Asās adatas”) finālā ar 5:3 pārspēja turnīra pārsteigumu Martu Rogu (“Vecumnieki Darts”).

Jauniešu sacensībās Ralfa Laumaņa (ŠMK “Vērgale”) uzvaras gājienu finālā pārtrauca Daniels Delveris (ŠMK “Vecpiebalga”), kurš pārspēja mūsējo ar 3:1.

Junioru sacensībās uzvaras laurus plūca Olivers Purviņš (ŠMK “Kuldīga”), finālā ar 3:2 pārspējot Ernestu Buļko (ŠMK “Priekule”).

Nākamajā dienā sportisti sacentās “Irlavas kausā”. Tur A divīzijas finālā otro dienu pēc kārtas uzvarēja Nauris Gleglu, ar 6:1 pārspējot lietuvieti Mindaugu Viskontu. Trešajā vietā ierindojās Liepājas DK “Vienradzis” pārstāvis Markuss Jansons un Uldis Ozoliņš (ŠMK “Kuldīga”).

Sieviešu konkurencē individuāli startējošā Sarmīte Lavrentjeva finālā ar 5:1 pārspēja Martu Rogu (“Vecumnieki Darts”). Trešajā vietā ierindojās Irēna Bauze (ŠMK “Priekule”) un Ieva Brikmane-Buklovska (ŠMSK “Asās adatas”).

Dāmu gandarījuma turnīrā triumfēja Sandija Andersone (ŠMSK “Asās adatas”), finālā ar 2:1 pārspējot Evitu Oliņu (Amājas).

Jauniešu sacensībās pie panākuma tika Markuss Jansons (DK “Vienradzis”), finālā ar 3:1 pārspējot Jēkabu Mālnieku (“Saldus Darts”). Trešajā vietā ierindojās Kārlis Zeidaks (ŠMSK “Asās adatas”) un Ralfs Laumanis (ŠMK “Vērgale”).

Junioru sacensībās uzvaru izcīnīja Roberts Grieznis (ŠMK “Vecpiebalga”), finālā ar 3:2 pārspējot Pēteri Sniegu-Sniedziņu. Trešajā vietā ierindojās Amanda Kirilova (ŠMK “Priekule”) un Olivers Purviņš (ŠMK “Kuldīga”).