Vieglatlēti sasmeļ godalgas Ogrē

Ogrē aizvadīts Latvijas Vieglatlētikas savienības ”Maxima” Jaunatnes kauss U16 vecuma grupā. Liepājas Sporta spēļu skolas pārstāvji šajās sacensībās izcīnīja divas 2. vietas. Tikmēr U20 un U18 vieglatlēti ar labiem panākumiem turpat Ogrē startēja ”LVS/Sportland” kausa 4. posmā, izcīnot piecas 1. vietas.

24.05.2022 06:00

Sacensības Ogrē U16 vecuma sportistiem norisinājās septiņās disciplīnās, un liepājnieki izcīnīja godalgas trīssoļlēkšanā un lodes grūšanā. Treneres Gundegas Kristvaldes audzēknis Viesturs Kazbuķis trīssoļlēkšanā aizlēca 11,75 metrus un izcīnīja 2. vietu. Šāds rezultāts liepājniekam deva 617 punktus, un Viesturs mačos piekāpās vien Justam Ansim Puļķim no ”Arkādijas”, kurš uzvarēja ar rezultātu 12,17 metri. Uzreiz aiz pjedestāla ar rezultātu 10,87 metri sacensībās finišēja Kristians Brucis-Meiris.

Otru godalgu Liepājas vieglatlētiem ieguva Daigas Stumbres audzēkne, lodes grūdēja Elza Ķēde. Mūsējā rīku aizgrūda 10,51 metrus tālu, kas viņai deva 2. pozīciju. Sacensībās ar rezultātu 11,18 metri uzvarēja mājiniece Adriana Reitmane. Līdzās pjedestālam Ogrē finišēja Vjačeslava Goļinska audzēknis Markuss Tarabans, kurš 400 metru skrējienā ieguva 4. vietu, finišējot pēc 57,72 sekundēm. ”LVS/Maxima” kauss U14 vecuma grupā norisināsies Preiļos 25. maijā.

Ar labiem panākumiem turpat Ogrē sacentās Liepājas Sporta spēļu skolas U18 un U20 vieglatlēti ”LVS/Sportland” 4. kausa posmā. Pie uzvarām jaunākajā vecuma grupā tika Ģirts Šenkevics un Laura Osipenko. Ģirts ar rezultātu 22,73 sekundes uzvarēja 200 metru skrējienā, bet Laura ar laiku 14,98 sekundes triumfēja 100 metrus barjerotajā distancē. Savukārt vecākajā grupā uzvaras laurus plūca Aleks Pelcmanis, Artjoms Sitņuks un Marks Grantiņš. Pelcmanis palika nepārspēts 200 metru skrējienā (22,11), Sitņuks uzvarēja 3000 metru kavēkļu skrējienā (12:13,96), bet Pelcmanis ieguva 1. vietu trīssoļlēkšanā (14,08). Vēl U20 vecuma grupā pie 2. vietas 200 metru distancē tika Alise Šterna un 3000 metru kavēkļu skrējienā Dāvis Pankoks, bet 800 metru skrējienā 3. vietu ieņēma Roberts Zeiburliņš.

Liepājas laureātus šajās sacensībās sagatavoja treneri Diāna Brence, Daiga Stumbre un Vjačeslavs Goļinskis. ”LVS/Sportland” kausa 5. posms norisināsies 4. jūnijā Saldū.