Medvedam 54.vieta Eiropas čempionātā krosā

Latvijas skrējējs Artūrs Niklāvs Medveds svētdien Briselē finišēja 54.vietā Eiropas čempionātā vieglatlētikas krosā.

10.12.2023 17:23

Par čempionu kļuva francūzis Jans Šrubs, kurš 9000 metrus garajā distancē finišēja 30 minūtēs un 17 sekundēs, trīs sekundes zaudēja norvēģis Mangnuss Tūvs Mīre, bet vēl divas sekundes atpalika beļģis Robāns Endrikss.

Medveds pirmo starpfinišu pie 810 metru atzīmes sasniedza grupas priekšgalā, bet turpmākajos kilometros atkāpās uz sesto desmitu. Latvietis finišēja 32 minūtēs un desmit sekundēs, uzvarētājam zaudējot vienu minūti un 53 sekundes.

Sacensībās startēja 90 sportisti.

U-20 grupā 5000 metru distancē Kristers Kudlis bija 60. (18:06), bet Roberts Glazers ierindojās 72.vietā (18:38) 92 sportistu konkurencē.

U-23 vīriešiem 7000 metros Ņikita Bogdanovs finišēja 68.vietā (26:32) no 79 sportistiem, bet U-23 sievietēm tikpat garā distancē Evelīna Krista Sitnika bija pēdējā, 74.pozīcijā (32:39).