Petrušenko kļūst par divkārtēju Latvijas čempionu

04.03.2020 18:59

Kuldīgā notikušajā Latvijas vieglatlētikas čempionātā telpās divus valsts čempiona titulus izcīnīja liepājnieks Iļja Petrušenko.

Liepājas Sporta spēļu skolas audzēknis uzvarēja 400 metru skrējienā, kurā viņa rezultāts bija 48,13 sekundes, bet 200 metros Iļjam Latvijas čempiona titulu nodrošināja rezultāts 21,83 sekundes.

Artūrs Vecbaštiks 200 metru skrējienā bija trešais ar rezultātu 22,51 sekunde, bet Dmitrijs Ļašenko 400 metru distancē 3. vietā ierindojās, finišējot pēc 49,58 sekundēm.

Liepājnieku vienīgo sudrabu atnesa Aleksandrs Mironovs, kurš 1500 metrus veica 4 minūtēs un 9,59 sekundēs. Vēl divās disciplīnās mūsējie izcīnīja 3. vietu – Ieva Šēra lodes grūšanā (12,53 metri) un jauktajā 4×200 metru stafetē, kurā mūsējo komandas sastāvā skrēja Grieta Griezīte, Krista Sprūde, Dmitrijs Ļašenko un Artūrs Vecbaštiks.

Godalgotās vietas ieņēmušo sportistu treneri ir Vjačeslavs Goļinskis un Daiga Stumbre.