Bokseris Ralfs Vilcāns aprīlī piedalīsies cīņu šovā Liepājā
Latvijas bokseris Ralfs Vilcāns 25. aprīlī piedalīsies “Fight Night Liepāja 6” cīņu šovā. Viņa pretinieks vēl nav izziņots.
sportacentrs.com
Ralfs Vilcāns (18-3) ir viens no šobrīd vadošajiem Latvijas aktīvajiem bokseriem.
Pēc portāla “BoxRec” ranga viņš ir otrs šobrīd augstāk izliktais Latvijas bokseris (visās svara kategorijās), tikai aiz Jevgeņija Aleksejeva, taču priekšā Milanam Volkovam un Francim Rozentālam.
Šodien izziņots, ka Vilcāns savu nākamo cīņu aizvadīs cīņu šovā Liepājā 25. aprīlī.
“Fight Night Liepāja 6” notiks Liepājas Olimpiskajā centrā, biļetes jau ir tirdzniecībā.
“Šobrīd Ralfs Vilcāns ir viens no vadošajiem profesionāliem bokseriem Latvijā. Viņš karjerā ir izcīnījis “WBC international” un “WBA continental” jostas. Pēdējos gados aizvadījis cīņas planētas lielākajās arēnās pret pasaules klases bokseriem,” vēstīts organizatoru paziņojumā.
“2024. gadā viņš satricināja boksa pasauli, līdzīgā cīņā Londonā, piekāpjoties britu zvaigznei Entonijam Jardam. Kaut gan 1. raundā atradās uz ringa dēļiem, spēja piecelties, parādīt meistarību un raksturu 10 raundu aizraujošā cīņā! Pēdējā cīņā Kanādā guva savainojumu, un ir izvēlējies tieši Liepāju, lai atkal baudītu uzvaras garšu!” vēsta “Fight Night Liepāja” savos sociālajos tīklos.
Vilcāna pretinieks vēl nav izziņots.
Šī būs tikai trešā viņa cīņa Latvijā trīs gadu laikā. Pagājušā gada maijā viņš Rīgā pieveica Gruzijas sportistu Iago Kizirju, bet pirms tam savā iepriekšējā cīņā Latvijā 2023. gada oktobrī pārspēja Kristapu Bulmeistaru.