Sestdiena, 6. jūnijs Ingrīda, Ardis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Atgādina par lapu savākšanu Liepājā

Atgādina par lapu savākšanu Liepājā
08.09.2016 07:25

TV Kurzeme

Tuvojas rudens sezona un tas nozīmē, ka māju saimniekiem ir jāvāc nokritušās lapas un zari, jeb tā sauktie zaļie atkritumi. Šobrīd Liepājā daudzviet ielu malās gan ir redzami nomesti šāda veida atkritumu maisi. Tur tos novietojuši paši iedzīvotāji. Komunālā pārvalde iedzīvotājiem atgādina: ”Zaļos atkritumus jāizved zemes īpašniekam nevis komunālajai pārvaldei!”

 

19 komentāri

2016-09-08 08:40

Platais: Zemes īpašnieks ir Liepājas pilsēta man tā ir tikai pieguļoša teritorija, par kuru nez kāpēc visu atbildību mēģina pārbīdīt uz cita pleciem, bet sakārtot pat nemēģina.

2016-09-08 08:47

tepat: Gribēju teikt to pašu - zemes īpašnieks ir Liepājas pilsēta, tātad pilsētai jādomā, kur un kā likt zaļos atkritumus - iedzīvotāji jau tāpat piespiedu kārtā veic pilsētas teritorijas sakopšanas darbus, kas ir pretēji jebkādai loģikai.

2016-09-08 08:49

Aimis: Liepājnieki! Neaizmirstiet šos SAISTOŠOS NOTEIKUMUS vēlēšanu dienā, un balsojiet par tiem, uri strādā liepājnieku interesēs nevis rīko rallijus unsaņem algas 10 vietās!

2016-09-08 09:19

Bet: Kur tad pazuda tā firma, kas skandēja, ka lapas ir otrais zelts un varot tās ļoti izdevīgi pārstrādāt? Atkal tāda tukša muldēšana?

2016-09-08 10:15

Jahnis: Drīz jau kāds Domē izdomās ,ka arī gaiss pilsētā ir jāapmaksā, nevar taču tā vienkārši elpot neko nemaksājot.

2016-09-08 10:19

fffffffffff: Galīgi garām, kad sākās lielais lapkritis tika savāktas lapas no kokiem, kas aug pilsētas zemē.Domāju vietas pie privātajām mājām.

Tagad netaisos maksāt sodu. Lai pūst uz riteņbraucēja ceļa, kas nu nekādi nav pieskaitāms pie mājas pieguļošās daļas. STULBUMS DOMES FUNKCIONĀRIEM.

2016-09-08 10:25

Pirmkārt: Pilsētas dome pati neizved lapas no savām teritorijām. Kad uznāk vētra, tad šīs lapas tiek izpūstas pa visu pilsētu!

2016-09-08 17:32

izskaidrojiet man: kā es sastūķēšu tās lapas 80 litru maisā? Man pie mājas un pilsētas PIEGULOŠĀS teritorijas aug 9 koki un n- tie krūmi....parasti mēs viņas savācām 200 litru maisā un komunālie izveda. Ja katrs zaļais maiss maksā 0.70 centus....man tādus vajag ap simts.Vai nav tā kā par dārgu?

2016-09-08 17:33

izdomāju: ka vieglāk tos kokus nocirst - nav koku nav seskam problēmas!

2016-09-08 17:49

Neloģiski uzstādījumi: Pirms uzlikt sodu ir jāpierāda, ka lapas maisos ir atstājis piemājas zemes apsaimniekotājs. Sodus jau var rakstīt, ja neviens pie rokas nav pieķerts, tad domāju tos varēs apstrīdēt.

2016-09-08 19:22

slota: un ka tas nabaga pensionars,tos maisus lai uz muguras aiznes,vai? Pilsetas tevi varetu paradit piemeru.

2016-09-08 19:33

Opā!: Ne es tos pilsētas kokus ielas malā stādīju, ne man to lapas jāvāc! Kādā sakarā?

2016-09-08 22:02

zb: A ko darit,ja nav auto ar ko aizvest,tad laikam javed ar autobusu

2016-09-09 09:13

puķīte rozīte: Kokus var iznīcināt, pamazām tos aplaistot ar ,piemēram, raundapu. Nav koku, nav problēmu.

2016-09-09 09:58

privātmājas īpašniece: Pie mājas aug viena liepa.Mājas teritorija robežojas ar pašvaldības teritoriju kurā aug lielas kļavas,liepas,alkšņi...Parasti šī teritorija netiek tīrīta.Rudeņos ar vējiem visas lapas ir uz privātmāju ietves.Kam tad te tas sods būs jāmaksā?Izskatās,ka šogad dome pati sev maksās sodiņus.Vai arī lai maksā iedzīvotājiem,kuri vāc pilsētai piederošo koku lapas.Nevajag baidīt ar sodiem,ja paši nevarat sakārtot savas lietas.

2016-09-09 10:24

ABSURS: gar manu privtmāju ir ietve, kura jātīra MAN. Koku lapas jāvāc MAN.
Bet pa šo ietvi iet VISI.
Tad KAPēC par to visu ir jāmaksā MAN????
Ja ietve tiek izmantota PUBLISKI.....

2016-09-09 11:39

jā,: bet vai tad ietve ir privātmājas zemes gabals???Tātad privātīpašums!Bagāti īpašnieki parasti pie saviem īpašumiem uzliek zīmi "nepiederošiem ieeja aizliegta - privātīpašums".Ko nu?

2016-09-09 11:49

Ilze Š.: Nu gan šoruden redzēsim kā domes gudrinieki lapas grābs un kompostēs.Liepājā tikdaudz bezsaimnieku(tātad pilsētas)teritoriju.Rādiet piemēru!

2016-09-09 22:34

Santt: Es domāju, ka vajadzēs noorganizēt akciju. To savākto lapu maisu kolektīvā izbēršana pie Domes. Un ne jau es viena tur būšu, bet mēs būsim daudzi. Sesk, attopies!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz