Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 23. septembris

Vārdadiena: Vanda, Veneranda, Venija

Eiropas nauda ēku siltināšanai visiem var nepietikt  (53)

Atslēgvārdi ēku siltināšana | finansējums | energoefektivitāte

 • Komentāri (53)
 • 0

Komentāri (53)

 • 02.03.2019 09:30 Ziņot

  z

  Pirmās mājas jau nu nav ieguvējas-putoplasts, daudz kļūdu. Un jau kuro reizi pietrūks Eiropas finansējuma????!

 • 02.03.2019 09:56 Ziņot

  Celtn.

  Dodieties ekskursijā pa pilsētu un priecājieties par īpaši veiksmīgo Ezerkrasta sākumskolas fasādi ! Vai speciālisti varētu atbildēt , kas tās par tumši zaļpelēkām slejām no jumta uz leju ? ? ?Un tādas" skaistas"ēkas ir uz visām debespusēm."nauda var nepietikt"---pasteidzieties, nezinīši !

 • IP: **.**.*.54 02.03.2019 10:22 Ziņot

  klusais ārprāts

  Lai arī nepietiek! Nav liela māksla pa fikso aplīmēt mājas, neko pirms tam neizpētot un pareizi neizdarot! Nu protams,ja ir kas spēj to izdarīt ! Visas ventilācijas ir aizlīmētas ,viss uz urrā, ka tik var nopelnīt tūkstošus!!! Murgs ne siltināšana !

 • 02.03.2019 10:29 Ziņot

  Irks

  Vecās krievu laika sērkoku kastes ir morāli un fiziski novecojušas. Pamazām tās vajadzētu nojaukt. Smird kāpņutelpas, dzirdamība kā kaimiņš nokārtojas uz poda, balkoni krīt nost, jumti cauri, sienās plaisas tarakānu paradīze. Cilvēki dzīvo kā skudras sērkokkastē. Nav jau noslēpums, ka daudzas krievu laika mājas satur siltinājuma karkass, kas bieži vien paliek zaļš un pamazām māja pūst.

 • 02.03.2019 10:30 Ziņot

  vate

  Ar interesi vēroju nesenos aplipināšanas darbus hruščovenei Siena ielā, tai, kurā "Maxima". Akmensvates plāksnes ar "sēnēm" tika stiprinātas tik absurdā veidā - pa saskares līniju! - ko būtu vērts patentēt. Protams, darbu uzraudzībai, par iedzīvotāju naudu, bija nozīmēts būvuzraugs! Nezinu vis, ko šis uzraudzīja, jo lielāku nolaidību, tehnoloģijas pārkāpumus un paviršību, domāju, ne bieži nākas redzēt. Izsaku līdzjūtību mājas dzīvokļu īpašniekiem, kuri uz daudziem gadiem kļuvuši par kredītvergiem, pretī saņemot nekvalitatīvi appļeckātu nekustamo īpašumu. Iespējams, šāds "renovētāju" darba stils Liepājā kļuvis tradicionāls. Nesaprotu - vai mājas vecākais, vai paši kredītņēmēji bija tik nezinoši un akli, ja neņēma brāķdarus aiz krāgas??

 • 02.03.2019 11:58 Ziņot

  fhffhfh

  Nīgrie speceālisti salasijušies . Kas naglu nekad nav ne redzējuši ne ko citu naglojuši toties siltinātajās ( renovētajās ) par apkuri kapeikas jāmaksā

 • 02.03.2019 12:09 Ziņot

  Kārtējais reklāmas raksts

  Atkal un atkal meklē muļķus, kas uz šo absurdu parakstīsies. Piekritīšu pārējiem - nekas netiek darīts kā tam būtu jābūt. Rezultātā ēka sāk pūst vēl ātrāk. Mums jau pietiek ar to, ka ievilkta jauna apkures sistēma. Līdz šim pelējums nekad nav bijis, šogad visas sienas ar spalvu apaugušās, smird pēc mitruma, kaut iekšā vienmēr vairāk kā +20 un regulāri tiek vēdināts. Kā tik temperatūras svārstības, uzreiz visas ārsienas slapjas. Pie vecās apkures sistēmas nekas tamlīdzīgs nav bijis

 • 02.03.2019 12:21 Ziņot

  Liepajnieks LM fans

  Vecas mājas ietin konfekšu papīrīšos! Tik tin tin Staļin mājas smuki stāv stāvēdamas prieks

 • 02.03.2019 13:17 Ziņot

  nīdētājiem

  Kaut kādu vecmeitu vaimanas komentāros !
  Nesiltiniet,nedariet neko....Sapūstiet savā stulbumā,izdziestiet !!!
  Un paņemiet līdzi to daļu no PSRS pensionāru kolonijas līdzi,kuriem neko nevajag,ka tik pašiem labi ,savos sūdos dzīvojot !
  Par nākotni....par bērniem,mazbērniem šie 'radījumi' nav spējīgi padomāt ! Kur var būt tāds egoisms ???!!!!
  Nu ja redzi,ka tiek darīts kas nepareizi(siltināšanas procesā) - pieej,aizrādi...
  RUNĀ ar cilvēku,neviss dir.. komentāros !!!!!
  Mūsu daudzdzīvokļu māja drūp,pūst nost,"pateicoties" tādiem nīdētājiem kā jūs...jo uztraucās par tiem pāris eiro pie rēķina,kas nāktu klāt pēc mājas renovācijas....Bērniem nav spēļlaukuma,kaķi piedir.uši pagrabus,apkārtne nolaista,koridori piespļaudīti u.t.t. !
  No aptuveni 140 mājas iedzīvotājiem tikai kādi 10 ir tie,kuriem rūp nākotne,vēlas dzīvot sakārtotā vidē...
  Nu nevairojaties,lūdzu,vairāk....lietojiet prezervatīvus !!!!

 • IP: **.**.*.54 02.03.2019 13:27 Ziņot

  pelējums pa mazu naudu !

  Mums arī mājai ievilka horizontālo apkuri, vecās stāvvadu caurules stūros nogrieza, , horizontālai apkurei siltuma caurules iet pa iekšējo sienu un ter kur gāja siltuma stāvvadi gar ārējo sienu ,tagad visi stūri pelē . Nevajadzēja likt radiatorus tad zem palodzes, bet tuvāk sienai un stūrim , kur bija stāvvads ! Lai nu kā,bet abos gadījumos dzīvokļi pēdējos gados pelē, kas nav bijis novērojams daudzus gadu desmitus. Ko līdz ,ja jāmaksā mazāk,ja dzīvokļi iet bojā masveidā visās rekonstruētās mājās! Ļoti žēl,ka jaunie amatnieki nesaprot ,ka dzīvoklim jāsaglabā ventilācijas noteikumi un nav sajēgas kā izplatās telpā siltums !

 • 02.03.2019 13:47 Ziņot

  antiņš

  tas ,ka tā nauda VISIEM nepietiks ,tas ir skaidrāks par skaidru..)))Visi grib iedzīvoties uz Eiro naudu..un tas ir tas ,kas kropļo morāli... dabūt haļavu neko nedarot--summas ,ko var mierīgi ,likumīgi iebāzt kabātā neko sevišķi nedarot ,ir milzīgas.Pēc patiesības ,šeit jāmaina likumdošana par finansu līdzekļu piesavināšanos un un patieso izmaksu viltošanu.

 • IP: **.**.**.184 02.03.2019 15:04 Ziņot

  Es...

  Lidz majas norakstisanai kas ir siltinata un nav siltinata ir aptuveni vienads laiks. Tikai starpiba tanis majas kas ir siltinatas cilveki par siltumu+kredits sanaksas mazak kaa tas majas kas maksaa tikai par siltumu. Un attiecigi siltinatas majas cilveki staigaa apaksbikses pa dzivokli attieciba pret majaam kas nav siltinatas staigaa siltas treninbikses un siltas zekes. Tad jautajums kaa ir labak?

 • 02.03.2019 15:05 Ziņot

  Butchers

  Es dzīvoju siltinātā mājā 3 istabu dzīvoklī jau 5 gadus. Par apkuri nekad vairāk par 30 neesmu maksājis + 50 par kredīta apmaksu. Ziemā staigāju t kreklā. Problēmu nekādu. Lai salst kam patīk.

 • 02.03.2019 15:19 Ziņot

  > nīdētājiem

  Tādi bļaustīgi, maz ko jēdzoši lumpeņi, kā Tu, ir medusmaize "Altumiem", norvēģu/zviedru bankām - dāsnajām kredītizsniedzējām, fiksajiem un badīgajiem projektētājiem, cenu aptauju vinnētājiem ar bezgalīgu apakšuzņēmēju ķēdi, kā rezultātā strādnieciņš par fasādes aplipināšanu saņem kapeikas par kvadrātmetru, skaidrs, ka par kapeikām kvalitāti no viņa neprasa. Kā atzīst apsviedīgi būvnieki, lipini tā, lai vate pie sienas turētos EU nosacīto garantijas laiku. Un lipina, gan "sēnes", gan saistvielu ekonomējot. Attiecīgi, ja Tu, kā pakalpojuma apmaksātājs, aizver ačeles un ne joda nejēdz būvniecībā, tad tā tikai Tava problēma, un te nelīdzēs ne Tava baurošana komentāros, ne izdevumi par nervus nomierinošām drapēm. Laimīgu pūšanu Tev Tavā drūpošajā izbā.

 • IP: **.**.**.29 02.03.2019 15:20 Ziņot

  interesanti

  Ar ko šis laiks paliks atmiņā ar jaunām dzīvojamajām mājām, darba vietām, bērnudārziem, medicīnas un zinātnes sasniegumiem?... Ar ko???/

 • 02.03.2019 15:23 Ziņot

  to Butchers

  50x12=600 ;6x20=120; 720 eur/gadā vai tas ir baigi lēti?

 • 02.03.2019 15:47 Ziņot

  Trebedonskis

  Kāda jēga tagad siltināt māju, kura pēc 10 gadiem jānograuj?
  Renovācija bija jātaisa 1996.-1999. gadam. Bet tad visi brīvību sarijušies tirgoja darbgaldus un tehniku uz Poliju, un pirka snickerus un adidasus.

 • 02.03.2019 15:54 Ziņot

  nu nu

  Kāds te baigi 'noliek' Altumu,bankas,kuras dod(aizdod) piķi renovācijai...un bēdājās par nabaga strādnieciņu,kuram 'jālipina'vate par kapeikām....bet,lai iepazītos,PIRMS lipināšanas,ar projektu,materiālu un darba izmaksām - tam jau,Tev - lumpeni,laika nepietika ! Neviens nespiež ņemt piķi bankā un algot 'džamšutus',pēc kura (ne)darbiem pūst nost mājas...
  Dīvānā sēdēt,urbināt degunu un vaimanāt par savu neieinteresētību mājas siltināšanā - tas ir tas,ko Tu,lumpeni pieproti viss labāk ! ;)

 • IP: **.**.***.126 02.03.2019 16:07 Ziņot

  Butchers

  Protams ka lēti. Nē nu ja aldziņa kādam ir minimālā, tad viss ir dārgi. Man svarīgi lai dzīvē ir ne tikai lēti, bet arī komfortabli. Ar renovāciju reizē mums nomainija gan logus, gan ventilācijas, arī ūdens caurules un kanalizācijas trubas. Un samaksāt 60 mēnesī par komfortu, tas nav nekas.

 • IP: ***.***.***.192 02.03.2019 16:25 Ziņot

  Es...Butchers

  Tiesi taa . kredita dala pec 7-10 gadiem beigsies un paliks tikai kapeikas par apkuri. (Pie nosacijuma ja majas vel bus eksplutacijaa) bet tiem kam nav siltinats tie arii turpinas maksat par apkuri lielos ciparus. Un jaatceras ka energija nepaliks letak sinii pasaulee. Ea arii labak tagad staigaju maika nekaa pufaikaa zem segas ipasi apkures sezonas sakumaa un beigas.

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!