Piektdiena, 14. augusts Zelma, Zemgus, Virma
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Gaidāmas izmaiņas komunālo pakalpojumu samaksas kārtībā

Gaidāmas izmaiņas komunālo pakalpojumu samaksas kārtībā
Foto: liepajniekiem.lv
16.10.2014 07:15

TV Kurzeme

Līdz 2015. gada
rudenim dzīvokļu īpašniekiem jāpieņem lēmums – kā turpmāk
norēķināties par komunālajiem pakalpojumiem. Vai turpināt to
darīt ar namu apsaimniekotāju starpniecību, vai pa tiešo maksāt
komunālo pakalpojumu sniedzējiem. Tas saistīts ar izmaiņām
likumdošanā.

19 komentāri

2014-10-16 08:30

SaVi: Kurā no variantiem būs ieguvējs iedzīvotājs!!?? :)

2014-10-16 09:24

zeke: paliec mierīgs - kad ir bijis tā ka ieguvējs būtu iedzīvotājs????
jebkurā gadījumā maksāsi vairāk, legāls veids kā nopelnīt diemžēl :(

2014-10-16 09:35

ров: Германии канцлер, министр-президент Князь Отто фон Бисмарк сказал:
«Могущество России может быть подорвано только отделением от неё Украины… необходимо не только оторвать, но и противопоставить Украину России, стравить две части единого народа и наблюдать, как брат будет убивать брата. Для этого нужно только найти и взрастить предателей среди национальной элиты и с их помощью изменить самосознание одной части великого народа до такой степени, что он будет ненавидеть всё русское, ненавидеть свой род, не осознавая этого. Всё остальное — дело времени». Не правда ли, план Бисмарка-Даллеса удаётся благодаря подобным? Л. Кравчук Л. Кучма А. Турчинов П. Порошенко и то же хитрожопый В. Янукович Бисмарк как раз говорил о том, чтобы найти и взрастить предателей среди национальной элиты…
http://www.youtube.com/watch?v=7IbiRnRvlBE#t=187

2014-10-16 09:47

zinātājs: maksājot pakalpojuma sniedzējam taču sanāks dārgāk! TV3 Bez tabu raidījumā nesen par to visu stāstīja.

2014-10-16 10:47

kodeneka: Kaapec gan man vajadzetu katru menesi klat pie rekina kautkadas mistiskas summas maksat, tapec japaliek pie pashreizejaas kartibas, ka norekinamies ar namu apsaimniekotaja starpniecibu ar vienu ikmenesha rekinu.Mans nams ir pie LNA un nav nekadu pretenziju lidz shim.Paldies par vinu darbu.

2014-10-16 11:29

k,,,: Man ir privātmāja,un jūs savus pakalpojumus pedāvājiet Krievvalodīgajiem,jo tie ātri visu samaksās.Cik prasīs,tik maksās.Ūdens man pašam,tolete pašam,un man nekas nav slaistiem jāmaksā.Tā tik dzīvojiet,uz akmeņiem,un tajos dzelzbetona monstros.

2014-10-16 12:33

to k: Nu ne visi ir tik bagāti ka var atļauties privātmājas.

2014-10-16 12:35

to k,,,: Mēs arī dzīvojam " uz akmeņiem un dzelzbetona monstros " , bet mums toties ir normāla TUALETE , nevis kā tev - zaļumos un svaigā gaisā dzīvojošam TOLETE .

2014-10-16 14:50

Adatiņa: Ņemot vērā Liepājas siltuma speciālista paziņojumu,ka par piestādīto
rēķinu pa tiešo no Liepājas siltuma,vajadzēs maksāt 5 eiro, nu piedodiet,
tas nozīmē,ka katrru mēnesi tikai par piestādītiem rēķiniem būs jāsamaksā apmēram lieki 20 eiro! Domāju,ka Liepājnieku vidējais iedzīvotājs praktiski nebūs spējīgs to samaksāt,tāpēc laicīgi jānoslēdz līgumu ar LNA .

2014-10-16 17:15

jhjhj: sveicinati mulku zemee. Pietiek, ja paeediis reizi 3 dienaas, vajag visus nodoklus dubultot, lai ir kaa LIELAJAA EIROPAA. Tas nekas, ka algas kaa Zimbabvee.

2014-10-16 18:30

ileta: protams labak maksat pa tiešo - nav ūdens un citi uzpustie zudumi, maksāsim cik tērējam.

2014-10-16 19:01

Nātre: Lasu un brīnos, cik daudz ir analfabētu.
Par siltumu, ūdeni, gružiem katram pa 5 €, maksājot pa tiešo.

2014-10-16 19:35

jautājums.: ...bet varbūt kāds varētu paskaidrot KĀPĒC tieši 5 eiro ? Kāpēc ne četri vai seši ? Un kam tie 5 eiro domāti ? Varbūt rēķini tiks drukāti uz zīdpapīra un viņus katram piegādās kurjers personīgi ?

2014-10-16 19:50

jautājumam: kaut kad diezgan pasen kaut kāds i..ots pa radio skaidroja, kāpēc šādas svārstības.... Kad klausījos, tā arī pats nesapratu, kā veidojas šī cenu amplitūda no 3 - 15 EURām...
Lielos vilcienos doma tāda, ka viņiem (jauniem iekasētājiem) būšot no jauna jāveido datu bāzes ar iedzīvotājiem - dzīvokļiem un tas sadārdzinās rēķinus......

Domā nu gudrs, cik "gudri" ir jaunie "kasieri"... :-(

2014-10-16 21:19

Nātre: Jāpērk jauna programma, jauni darbinieki ar labu algu u.t.t.
Tā arī sanāks tās izmaksas, nekas nav par velti.

2014-10-16 21:33

neapmierinātā: Kurzemes vārdā A.Rimma brīdina "...ja veidosies parādi par komunālajiem pakalpojumiem, tie būs jāsedz no māju apsaimniekošanas maksas." Tas nozīmē, ka LNA vairs necīnīsies ar parādniekiem, bet izlietos remontiem sakrāto naudu parādu nomaksai! Vai tas būs likumīgi? Vai LNA klienti būs ar to apmierināti?

2014-10-16 22:34

tiesie maksajumi dazas lv pilsetas: maksa (esosa vai planota) par 1 (viena) rekina sagatavosanu un nosutisanu klientam latvija:
rezekne - izmaksas sedz "rezeknes energija"
jegava - eur 1.27+pvn
riga - eur 3.87 (ar pvn)
liepaja - lidz pat eur 20.29 (ar pvn) - yesss!!!

2014-10-16 23:17

nē nu: Liepājas enerģija atvēzējusies! Arī Kuldīgas siltumtīkli neko rēķinam klāt nerēķina, droši vien iekļaujot to tarifā. Un kas lika Liepājas siltuma klientu bāzi likvidēt, bija visu liepājnieku datu bāze, lai atjauno!!!!!!Murgs, baida tautu!!!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz