Trešdiena, 3. jūnijs Ineta, Inta, Intra
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Iebilst pret mājas nokļūšanu “LNA” apsaimniekošanā

Iebilst pret mājas nokļūšanu “LNA” apsaimniekošanā
Foto: TV Kurzeme
22.05.2018 07:12

TV Kurzeme

“Mūsu paraksti ir viltoti!” – tā stāsta daļa Siļķu ielas 21. nama iedzīvotāju Liepājā, kuri pirms pāris mēnešiem uzzināja, ka vairākums minētās mājas dzīvokļu īpašnieku rakstveidā piekrituši nomainīt līdzšinējo apsaimniekotāju IK ”Zēģelnieks” pret SIA ”Liepājas namu apsaimniekotājs”. Savukārt ”LNA” uzsver, ka mājas apsaimniekošanas pārņemšana notikusi likumā paredzētajā kārtībā.

25 komentāri

2018-05-22 08:07

Smails: Aiziet! Jauna sāga!

2018-05-22 08:31

Nav 1.gadījums: Šī ir tikai pirmā māja kurā uzdrošinājās protestēt, bet ir vairākas citas mājas kuras tādējādi arī tika pārņemtas! Uzmanieties no sižetā redzētā LNA pārstāvja!

2018-05-22 08:34

Egija D.: Kārtējais marasms, ļaunie mafiozi nāca viltot parakstus, lai iegūtu mājas iedzīvotāju miljonus :D :D

2018-05-22 09:03

Kurzemes bērns: Jūs vēl Zaļās birzes namu pārzini neesat redzējuši!

2018-05-22 09:09

Hai!: LNA vajag ,lai tikai naudina ieripo kopējā katlā!Temps ,kādā tiek darītti darbi ir gliemeza ātrumā.Tās mājas ,kuras saimnieko pašas par sevi ir laimīgas...LNA sagrābušies 800.. mājas,

2018-05-22 09:10

Hai!: LNA ir liels kolhozs ,kur var zagt uz nebēdu!

2018-05-22 09:11

pie LNA: jums nekad nebūs uzkrājums!

2018-05-22 09:14

ejT: mūsu mājai arī LNA uzliek savus noteikumus un es nesaprotu kā Mārtiņš var strādāt ar klientiem,ja viņa viedoklim nepiekrīt viņš sāk bļaut

2018-05-22 09:29

Jānis Vilna: Piekrītu iepriekš paustajam viedoklim, ka šis LNA pārstāvis Mārtiņš veic savu darbu ļoti negodprātīgi un viltīgi, uzmanieties.

2018-05-22 09:33

nebūs uzkrājums: Ja LNA sāk bļaut tad jāsauc monicipalā policija,vai ātros no trakās mājas.Lai iedo vienu šprici.

2018-05-22 09:42

Reiderisms.: Attīstītās valstīs šādu biznesa pārņemšanas metodi dēvē par reiderismu, un par šādiem gājieniem ir paredzēta kriminālatbildība - realitātē Mārtiņš ir tikai darbinieks kuru var atlaist, ja nu kas - bet LNA ''BALTS Un PŪKAINS"

2018-05-22 11:37

vpp: Nav 1.gadījums nav gan.tā. Mana māja tiesājās ar šiem, bet zaudējām, tas pats stāsts ar viltotiem parakstiem un negodprātīgu attieksmi.

2018-05-22 12:00

paulītis: Ārprāts, kad vienreiz viss tas beigsies- LNA visatļautība un zagšana. Ar mūsu māju bija tāpat! Lūgums iedzīvotājiem neklusēt! Kur skatās Dome?Un Pastora kungs tiešām izceļas ar savu bļaustīšanos....

2018-05-22 13:17

Ha ha ha: LNA toč kolhozs. Domes uzņēmums, tamdēļ arī tā notiek. Uzkrājums neveidojas. Krāpj. Tāds lūk bizness. Plus vēl uzpērk apgabaltiesas tiesnešus. Tas viss no sapņiem atmiņā stāv :)

2018-05-22 13:29

Pie LNA#: Manu māju pasaimnieko LNA un esam ļoti apmierināti. Mājai uz renovāciju dokumentus sākām kārtot 2010 gadā - dārbus pabeidza 2014.gadā. Dzīvokļos katrs lieto siltumu pēc savas izvēles un par to maksā pēc sava skaitītāja,. LMA neko nevar zagt.jo mums līgumā ir paredzēta apkalpošanas summa un to paņem LNA,jo katrai mājai ir sava bilance. Esam atjaunojuši sētu ar pilsētas domes atbalsta naudu,par mājas uzkrājumiem uzstādījuši ūdens skaitītāju s ar tālvadības nolasīšanu,- nav ūdens zudumi,izremontētā man vienu kāpņu telpu un sētā ierīkotām slēgtu gružu novietni, tagad krājām naudu citu kāpņu telpas remontam. Tas viss noticis renovācijas laikā no 2012- 2018. gadam. Pēc jaunās sistēmas LNA mājas naudu nevar izsaimniekošanas. Varat būt laimīgi ka jūsu mājai bija saprātīgi cilvēki un pārgājāt pie LNA
u

2018-05-22 13:52

Dw: Ed.Veidenbaima 4a bija tas pats. Un Pastoram laiks no nerviem sākt dzert kādas drapes. Nervi čupā jau tagad. Šito darbu nav spējīgs darīt.

2018-05-22 14:23

to Ed.Veidenbauma 4a: Ja jau paraksti viltoti, tad tas ir kriminālnoziegums. Vēršaties policijā, lai viltotāju sauc pie atbildības. Tiesā gan lietu zaudējāt.

2018-05-22 15:12

nu gan: riktīga LNA nomelnošanas kampaņa.šeit pukst tie cilvēciņi kuri paši nav tikuši pie cerētas siles...

2018-05-22 19:32

z: Kantoris kā kantoris. Tie , kuri ir paši par sevi-jums ir noveicies, jums ir kāds uzņēmīgs cilvēks ,kurš ir gatavs to darīt, citiem tādu nav.

2018-05-22 20:00

kukū: Mārtiņ nu ko blamē uzņēmumu!?

2018-05-22 23:19

Uzvārds: Šitādas kliedzējtantes aizkliegs prom jebkuru apsaimniekotāju. Mans vislielākais paldies LNA par godprātīgu darbu un jo īpaši mūsu mājas renovāciju. Lielākais rēķins par apkuri aukstākajā ziemas mēnesī bija 17 eiro. Tā lūk, kliedzējtantes.

2018-05-22 23:19

bezcerīgi: Mjā, tā tas notiek, bet Liepājas tiesas Jums diemžēl nepalīdzēs....

2018-05-24 11:06

Krusta 1: Nav taisnība. Mēs arī pārgājām uz LNA. Norenovējām gala sienas, sakārfojām siltummezglu, elektrību, ielikām kāpņu telpās logus, pagraba logus. Un tas viss par pašu uzkrājumiem. Tagad krājam priekš lodžijām. Arī mums bija bļāvēji, ka paraksti viltoti, jo mūsu b-bas valde sastāvēja no parādniekiem, kuri bezkaunīgi nemaksāja. Tagad pie LNAtas neiet cauri. Vēl arvien bļauj, ka b-bā bijis labāk. Nekādu naudu LNA neizsaimnieko. Pašiem ari jāseko līdz tāmēm.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz