Piektdiena, 7. augusts Madars, Alfrēds, Fredis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Plāno atgriezties pie vienotas biļetes Liepājai un Grobiņai

Plāno atgriezties pie vienotas biļetes Liepājai un Grobiņai
13.02.2020 07:00

TV Kurzeme/ "Kurzemes Vārds"

Autotransporta direkcijas (ATD) sarunā ar Grobiņas novada domes, Liepājas autobusu parka un Kurzemes plānošanas reģiona pārstāvjiem 11. februārī pārrunāti risinājumi pasažieru pārvadājumu problēmām Liepājas–Grobiņas maršrutos. Plānotas izmaiņas kustības sarakstos, kā arī varētu ieviest vienotu biļeti pilsētas un konkrētos piepilsētas maršrutos, informē ATD.

Grobiņas maršruti mainīja statusu šī gada 1. janvārī – no pilsētas kļuva par reģionālajiem. Tā kā bija ierobežotas iespējas iegādāties mēnešbiļetes un elektroniskās braukšanas kartes, gandrīz visi pasažieri pirka biļeti pie šofera. Reisi kavējās pat pusstundu. “Ir ieviestas papīra mēnešbiļetes, piesaistīti konduktori, paplašināti biļešu tirdzniecības punkti. Ņemot vērā, ka tie ir pagaidu risinājumi, ir plānots veikt arī citus uzlabojumus. Piemēram, ir jāpārskata attiecīgo maršrutu kustības saraksts, lai iedzīvotāji būtu droši, ka autobuss konkrētā pieturā ieradīsies laikus,” stāsta ATD pārstāve Lilita Pelčere.

Jauno kustības sarakstu varētu precizēt līdz marta sākumam, bet spēkā tas stāsies aprīlī. Papildus tam nolemts, ka konduktori strādās līdz brīdim, kad Liepājas autobusu parks ieviesīs elektronisku biļešu validāciju autobusu salonā.

Cimdenieku iedzīvotāji ir lūguši nodrošināt vēl vienu rīta reisu uz Liepāju pulksten 7.20. Ar šo priekšlikumu ATD vērsīsies Sabiedriskā transporta padomē. Tāpat apsvērta lielāka autobusa nodrošināšana reisos uz Cimdeniekiem. Grobiņas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Galeckis norāda, ka vairāki Cimdenieku iedzīvotāji strādā Dubeņos, tāpēc tiekot apsvērta iespēja pirmajam reisam no Liepājas uz Dubeņiem kursēt agrāk. “Konkrētus atiešanas laikus vēl nenosauksim, jo kursēšanas grafiks ir jāizplāno tā, lai nebūtu šauras vietas, kad autobuss nepaspēj aizbraukt un jau kavē nākamo reisu,” viņš saka.

Daudziem pasažieriem, kuri ikdienā brauc šajos maršrutos uz darbu vai skolu, ceļš ir stipri sadārdzinājies, jo jāiegādājas divas biļetes – braucienam reģionālajā maršrutā un pilsētas maršrutā. Ar Liepājas pilsētas pašvaldību pārrunāti vairāki iespējamie risinājumi. Plānots ieviest vienoto biļeti, ar kuru varētu braukt gan konkrētajos reģionālajos, gan arī pilsētas maršrutos, ziņo ATD. “Svarīgi, ka Liepāja nesaka nē,” uzsver A. Galeckis.

“Optimistiski skatāmies, ka vasarā risinājums būs,” saka Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis. Pagaidām viņš nevarot pateikt, kā tieši darbosies vienotā biļete, jo ar saviem piedāvājumiem vēl nāks gan ATD, gan Grobiņas pašvaldība. Viņaprāt, šobrīd svarīgākais ir tas, ka visas puses sēdušās pie sarunu galda un ir ieinteresētas rīkoties, lai uzlabotu satiksmi starp Liepāju un Grobiņu.

Uzziņai

Grobiņas maršrutu statistika janvārī

Maršrutā Liepāja–Grobiņa pārvadāti 23 340 pasažieri, Liepāja–Dubeņi – 7756.
Pārvadāti 2384 pasažieri, kuri uzrādījuši “3+ Ģimenes karti”.
Maršrutā Liepāja–Grobiņa ieņēmumi no pārdotajām biļetēm sedz gandrīz 75% tā uzturēšanas izmaksu, bet maršrutā Liepāja–Dubeņi – nedaudz vairāk par 51%.

51 komentāri

2020-02-13 07:53

Nu ja: Lūdzu vienu rīta reisu palaidiet gar Liepājas tehnikumu!

2020-02-13 08:38

...: Tas, ka reisus samazinās, jau sen bija skaidrs.

2020-02-13 08:45

dace4: uz Cimdeniekiem no marta līdz novembrim bija pilns autobuss ar civēkiem, kas brauca no Ezerkrasta uz lidostu civēki taču pirka biļetes, kāvar būt neizdevīgi ir ,dārzs tur taču simtiem civēku.kā viņi tagad aizbrauks?Noteikti Bez tabu,jāizsauc.

2020-02-13 09:43

Mamzele: Tā notiek, ka lēmējiem pietrūkst stratēģiskās domāšanas...plānojot izmaiņas, kādas ir šobrīd, pat bez speciālas kompetences bija skaidrs, ka "viss būs auzās" un tagad nelietderīgi iztērēts laiks un resursi , lai nonāktu sākuma punktā.

2020-02-13 09:51

Cimdenieki: Sākot no Marta pilotu akadēmijā sāks mācīties ap 50 jaunekļiem, kuri dzīvos Liepājā, jautājums, kā 50 jaunekļi un vietējie iedzīvotāji varēs satilpt mazajos autobusos?
Tūlīt sāksies mazdārziņu sezona, ļoti daudz cilvēku uz dārziņiem (Cimdeniekiem) brauc tieši no Liepājas.

2020-02-13 10:06

Cimdeniekam: Nesatraucies, pilotam studijas izmaksā turpat 100 tūkstošus euro vienam. Gan jau pa četriem viņi sagrabinās kādam lūznim, lai nav ar sabiedrisko jākratās :)

2020-02-13 10:06

yolo: Wooow, beidzot pamodās.

2020-02-13 11:03

Mamma: Īsti nesaprotu, ar ko Grobiņa atšķiras no Nīcas. Es arī vēlētos lai mans bērns ar braukšanas mēneša biļeti, kas iegādāta braukšanai Liepājas sabiedriskā transportā, lai nokļūtu skolā, varētu to izmantot braukšanai mājās uz Nīcu.

2020-02-13 11:09

Asaka: Varbūt starp Grobiņas Liepājas robežu ir 3km un sarp Nīcu ir ap 20km?

2020-02-13 11:31

Ligita: Visinteresantāk ir Liepājniekiem, kas dzīvo un strādā no Saulesdruvām līdz Pilsētas robežai .Liela daļa iet ar kājām līdz autobusu parkam, bet pārējiem jāizmanto starppilsētu autobuss. Zupas kungs atbildēja, ka nav ekonomiska pamatojuma piesaistīt pilsētas transportu. Paldies, saprotam ka neesam Liepājai izdevīgi.

2020-02-13 11:42

Ķieģeļu pienēsējs: Par Grobiņnieku naudu lūdzu uz priekšu, bet par liepājnieku nodokļiem, lūdzu grobiņnieku transportu nesponsorēt!

2020-02-13 12:27

Liepājnieks: Domes ierēdņiem pilsēta beidzās līdz ar Cukura ielu. Tie iedzīvotāji, kam jānokļūst tālāk, var uzreiz deklarēties Grobiņā, jo neesam ekonomiski pamatoti.
Zupa ar tādiem tekstiem domā startēt pašvaldības vēlēšanās?
Par tiem, kas sēž domē un kuri dzīvojot centrā ar darba auto brauc pie domes durvīm, es vispār paklusēšu. Absolūtais nihilisms. Viņiem neinteresē liepajnieki, kuriem jāmaksā dubultā lai no Jaunās pasaules nokļūtu Klaipēdas ielā. Un tie politiķi, kas šo murgu atbalstīja, arī var iet skuju taku!

2020-02-13 12:37

Kā parasti: A visu līdz galam izdomāt un vienoties, PIRMS sākt eksperimentēt ar cilvēkiem (šai gadījumā-arīmaršrutiem) šai valstī nez kāds ir mēģinājis???Paskaties, uz kuru nozari gribi (e-veselība, skola 2030, teritoriālā reforma)-augšas izdomā pilnīgus de bīlismus, sasteidz un piespiedu kārtā ievieš dzīvē, tad paši imitē darbošanos un cenšas atgriezties pie labi pārbaudītā vecā...diemžēl, resursi, laiks un nervi tiek nelietderīgi tērēti...Un kurš par to atbildēs?

2020-02-13 12:45

es: Pilnīgi piekrītu mammai

2020-02-13 12:45

*: Patiešām Zupa tā teica par liepājniekiem, kas dzīvo aiz Saulesdruvām? Kur to var izlasīt? Un viņš gatavojas startēt kaut kādās vēlēšanās? Tā viņš pauž rūpes liepājniekiem??

2020-02-13 13:03

ierēdne: Ierēdņi visur ir vienādi ,brauc ar dienesta auto kur grib,tāpēc viņiem uzšķaudīt pārējiem. Interesanti ,ka Grobiņas kungiem būs naudiņa jāatrod. Lai cik arī šķībi nesmaidītu kameru priekšā. Būs vēlēšanas tauta nepiedos šo murgu,elite sevi apraka.

2020-02-13 13:18

tas: Priedols gribeja vizinat cilvekus uz cita rekina......

2020-02-13 15:04

Phe: Stulbeņi.

2020-02-13 15:28

Oke: Beidzot

2020-02-13 15:31

cilvēks: "Cilvēks pirmajā vietā" ? Tad nomainiet arī pašus autobusus. Cilvēki ar kustību traucējumiem un seniori ar grūtībām apsēžas uz augstajiem krēsliem ar pakāpienu. Bieži paliek stāvam.

2020-02-13 15:44

MAMMAI: Liepājas autobusu mēnešbiļetes neder Grobiņas autobusiem!!!

2020-02-13 15:48

Ha: Kur zirgu mūlis pieliek roku, tur viss jūk un brūk, vai labāks par Uldi?

2020-02-13 16:45

Xxx: Ka parasti-pareizi.Kautko izlemj,ne par labu iedzivotajiem,tad parskata.,bet tas viss maksa naudu..un kamer cilveki viens uz otru dusmojas ,kads no ta iedzivojas......

2020-02-13 17:02

tā: kāpēc sarežģīt vienkāršas lietas? Ja nevar izdomāt kaut ko labāk, tad atgriezieties pie tā, kā bija pirms Jaunā gada. Vai iespējams izdomāt kaut ko labāk? Tad spējat vienoties par visu un atgriezties pie varianta pirms Jaunā gada. Baidos, ka šie kungi sarežģīs visu un būs pavisam slikti, jo tautas viedokli neuzklausa. Vienīgi šeit var, ja neizdzēsīs

2020-02-13 17:07

tas: Grobinu pievienot Liepajai un problema atrisinata....

2020-02-13 17:54

Kantainais: Lai izraisītu un sarežģītu tik vienkāršu lietu,tur tiešām jābūt talantam)))

2020-02-13 18:13

Jo: KĀPĒC NEVAR PIELIKT VIENU PAPILDUS REISU NO LIEPĀJAS UZ DUBEŅIEM PAŠĀ VAKARĀ? Ko darīt tiem, kam darbs Lielajā nebeidzas 17?sviests. Kaut vai mazo mikriņu būtu ielikuši ap 21 vakarā

2020-02-13 18:45

tiem: Stulbie reformatoristi, vēl pamperos sēž! Te nav bērnudārzs, kad gribu memmes, kad negribu memmes... Vienreiz ir jāsāk šos sodīt par viņu neizdarībām!

2020-02-13 18:58

Kursis: Sveiki. Kāpēc neviens nerunā par 8.maršruta autobusu. Tas taču arī brauc ārpus Liepājas uz Grobiņas novada Šķēdes mazdarziņiem. Kāpēc šo maršŗutu turpina sponserēt par liepājnieku nodokļiem? Vai Jums nešķiet , ka tas nav godīgi? Kāpēc gan šim autobusam nepacēla cenas un neiedeva rajona autobusa statusu?

2020-02-13 19:03

Nejega: Tikai nevajag teikt ka pēc 17.00 nav neviens autobuss. Ir 19.25 autobuss Liepāja -Purmsati (piektdienas kursē līdz Priekulei) kas šo maršrutu veic cauri Dubeniem.

2020-02-13 19:16

Herberts: Man kaut kā pilnīgi vienalga par šo. Es strādāju Liepājā, pelnu virs 2000 uz rokas, man ir jauns sporta auto un autobusā pēdējo reizi esmu braucis pirms gadiem desmit. Autobusos brauc tikai nabagi un neveiksminieki.

2020-02-13 20:05

Jāā: Kā vējš skrien - tā miets atduras, sportiski.

2020-02-13 20:18

Herbertam: Tu tur Iļģos beidz murgot, sanitāri atslēgs WI-FI.

2020-02-13 20:32

Laima: Neplāties ,Herbert, tikko esi sācis dzīvi,un nezini vai savas neveiksmīgās vecumdienas nebūs jāpavada nabamājā.

2020-02-13 20:45

Ritvars: video redzams un dienas laikaa autobusiem visiem cauri spiid, maz jau to brauceju... Padomjlaikos bij taad anekdote: Gruziinu students atbrauc uz Latviju maaciities ar vecaaku dotu auto Volga, viss normal, vecaki raksta vestuli nu kaa tev tur, nu taa nekas tik te visi ar autobusiem braukaa.., nekas deels nesatraucies aizsuutiisim tev autobusu. taa mums te ar katram savu autobusu vajag tik tad laikam buus ok

2020-02-13 21:21

Sāls: Tagad jautājums?? Kāpēc uz šķēdi var braukt LST autobuss,un izmanto LiepājasST biļēti,bet uz Grobiņu nē,ar ko Šķēdes duņķas ir labākas par Grobiņniekiem,vai Cimdenieku iedzīvotājiem???

2020-02-13 21:25

Kantainais: ""Zupas kungs atbildēja, ka nav ekonomiska pamatojuma piesaistīt pilsētas transportu.""Šo tiesām teicis šis mērglis!?? Tas nozīmē ,ka uz cilvēkiem viņam nospļauties !!
Interesē tikai ekonomisks pamatojums!!
Uzskatu ,ka nav pamatojuma par šo ZUPU balsot..
Pie tam ir pamatojums viņu vispār nepielaist pie vēlēšanām ,jo viņa nostādne ir pretrunā ar LV konstitūciju par pilsoņtiesībām .

2020-02-13 21:31

Sāls: Lūk Šķēde tapat ka grobiņa nav Liepājas teritorija Šķēde ir vasarnīcu ciems Grobiņas novada Medzes pagastā. bet grobiņniekiem atņēma Liepājas ST biļetes,bet Šķēnieki brauc,kā braukuši ar pilsētas biļetēm,Zupa,un Vilniti gaidu atbildi???

2020-02-13 21:32

!: Klauni!!!

2020-02-13 22:05

cucurs: Liepājnieki jau nav muļķi, neies balsot par kaut kādu zupu, ja var transportu tā sačakarēt, tad kur vēl tādu laist pie pilsētas pārvaldīšanas.

2020-02-13 22:30

:): Nu tas būtu tikai normāli!

2020-02-13 22:33

Cukurs: Sāls: Tagad jautājums?? Kāpēc uz šķēdi var braukt LST autobuss,un izmanto LiepājasST biļēti,bet uz Grobiņu nē,ar ko Šķēdes duņķas ir labākas par Grobiņniekiem,vai Cimdenieku iedzīvotājiem???

Vienkārši - uz šķēdi jau brauc nevis šķēdes duņkas, bet pašas liepajas duņķas. Kādreiz aizej pie Līvas un apskaties, ja vienīgi tiksi autobusā, iespējams būs pilns ar duņķām un kartupeļiem...

2020-02-13 23:37

Savitmoile: Строительная компания ООО «Cавит Cтрой Групп»

выполняет весь комплекс услуг архитектурного проектирования коттеджей и домов любой сложности и их строительства. Сегодня проектирование дачных домов является одной из самых востребованных услуг в Минской области и самом Минске. Оно представляет собой комплекстный и одновременно инженерно-технический процесс, направленный на формирование архитектурного пространства, моделирование объектов. Это уникальное явление, в результате которого на основе ваших слов и пожеланий сначала возникает образ дома, а затем и конкретное руководство по воплощению вашей мечты в реальность.


Проекты домов

2020-02-14 00:21

pensionare: sodien gaidiju autobusu pie metalurgu poliklinikas uz centru drogas bbrauc tur 4,9,un grobinnieks.ja nak -grobinnieks ,betnevaru braukt ,man inv.bilete. un skatos uz to un ,,sveš ,, tada sajuta ,ka atnemusi man kaut ko.nezinaju vai var braukt vai ne.tiem ,kuri kopa domaja to greka darbu- speleties ar cilveku dzivem ir par to jaatbild. ja vilnitim ir domat nespejigi komandas biedri ,tad janomaina,kas naudu neteres kur nevajag.un kaut ka atri tads zupa tikai nesen uzradas un jau merke uz velesanam?un velesanam jau tagad ir jagatavojas ,lai neiedomajas ,ka var mulkot tautu un kata visu aizmirsis.

2020-02-14 05:32

Sudvilnis: Jeeee. UBAGIEM SVĒTKI. BOMZHI VATES IETAUPĪT UZ SMIRDĪGO BUSU. LIEPĀJNIEKI, CIMDENIEKI UBAGI.

2020-02-14 12:19

Grobiņniece: Mainīšot kursēšanas sarakstus? Sarakstus jau nomainīja, turklāt tā, ka vai nu no rīta kavēju darbu Liepājā pa 15 minūtēm un vakarā stundu gaidu autobusu uz Grobiņu, vai arī braucu uz darbu stundu ātrāk un vakarā mājās stundu vēlāk. Stulbās autobusu mafijas dēļ biju spiesta pirkt mašīnu. Un kur te "zaļā" domāšana?

2020-02-14 13:55

sālim/ij: Parādi, kurš Grobiņņieks izmanto 8. autobusu? Uz mazdārzi;niem brauc LIEPĀJNIEKI!!!

2020-02-14 21:14

Ritvars: mans joprojam nisapront kapec nedrikst lidz grobinai braukt ari ar tiem citiem region busiem, kapec vini brauc no kursu laukuma aaraa pa zirnu ielu, bet ne pa to pashu 912 celju caur centru!? Pie ledushales laikam var iekapt, bet nekur nemin, nemudina ka varetu braukt ari ar tiem, NU NAU VINI NEEKAADI PILNIE, un kapec nevaretu vini izbraukt pa kadu ielu cauri grobinai. garam cauri grobinai kopaa iet ap 120 reisi dienaa, daudzi vienlaicigi, bet problemas aizbraukt lidz grobinai!

2020-02-15 09:55

yolo: Mazdārziņi / ŠĶĒDE NAV Liepājas teritorijā, tu sāļais gurķi (13:55)
Vispār, manuprāt, neko nevajag mainīt, jo tagad autobuss no Grobiņas uz Liepāju brauc kā RAĶETE, jo tupie Liepājnieki nekāpj vairs iekšā, - nav nepieciešams piestāt katrā pieturā LIEPĀJĀ un uzņemt lumpeņus. Protams, ir monētas otrā puse, daudzi NĪD, spriežot pēc komentāriem, ka nevajag 'sponsorēt' un atjaunot 912 maršrutu ar LST biļetēm, bet tikai aprobežotākie prāti jau nesaprot to, ka paši LIEPĀJNIEKI arī izmantoja 912 un 904 maršrutu lai pārvietotos LIEPĀJAS ROBEŽĀS.

2020-02-15 23:21

Jaunliepāja: Man jau patīk! Es jau savā laikā rakstīju,ka ir atsevišķa ,superizglītotu , ierēdņu grupa kura no sākuma dara un pēc tam sāk domāt! Birokrātija pāri visam. Viss nāk un aiziet tālumā... un sākas viss no gala! Tā mums ir visur. Diez kāpēc? Izglītotu muļķu par daudz?

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz