Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 13. novembris

+10°C
Vējš: ZR 5.3 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Eižens, Jevgēņija, Jevgēņijs

Liepājā būs seši jauni tramvaji  (24)

Atslēgvārdi tramvajs | tramvaju vagoni | liepājas tramvajs

  • Komentāri (24)
  • 0

Komentāri (24)

  • 08.11.2018 09:53 Ziņot

    ns

    Tātad 1,5 citroni par vienu tramvaju??? Viņš būs no tīra zelta, VAI ?

  • 08.11.2018 10:17 Ziņot

    Zevs to ns

    paskaties pa cik Rīga pērk vienu drimbuli....
    un 95% sedz ES

  • 08.11.2018 10:41 Ziņot

    Xxx

    Vai tad tramvaja vaditajai nevajadzes tagad pirkt vairak paciņas sviesta,lai tiktu pie jaunā tramvaja.?

  • 08.11.2018 10:46 Ziņot

    Ha ha

    Vīru zaglei būs kājas brīvas

  • 08.11.2018 14:59 Ziņot

    Suslis

    pusotra miljona par vienu!!/??tā vien izskatās ,ka 'kāda ''\laužu grupiņa uz 'šo pirkumu labi uzvārīsies..visprastākā shēma.jāsaka ,ka acīmredzami padomju laikā nezaga un nelaupīja tā kā to dara šodien.

  • 08.11.2018 15:01 Ziņot

    Ups4

    Tādu summu vēl nebiju sastapis: Par nepilniem eviņiemd miljoniem eiro

  • 08.11.2018 15:58 Ziņot

    Es

    Ko var irst! Cena ir atbilstoša, lai neteiktu vairāk! Ka tik kaut ko sliktu iekomentēt. Ja vēlaties gudri komentēt, LŪDZU pārbaudiet informāciju ko paužat. 3 sekunžu google search man ļāva konstatēt, ka cena ir ļoti adekvāta! Jāņem vērā, ka iepērk tikai pāris tramvajus. Jā, tie paši tramvaji tiek pārdoti mazliet lētāk, ja pilsēta/valsts iepērk uzreiz vairākus desmitus, bet tas ir tikai loğiski.

  • 08.11.2018 18:31 Ziņot

    Piekrītu Es

    Turklāt gan jau arī cenā ir iekļauta arī transportēšana uz Latviju,kas nebūt nav lēta lai 6 tādus milzeņus pārvestu!
    Tik žēl ka visticamāk atkal cels biļešu cenas,lai spētu nosegt izmaksas...

  • 08.11.2018 19:23 Ziņot

    njaa

    10 gadus vecas luxus, 12 vietīgas biznesa reaktiivaas lidmašīnas cena- pa leeto- kādam Panamā atkal uzskaitiija!!!

  • 08.11.2018 19:26 Ziņot

    jurka

    O, KO ES REDZU, PAZĪSTAMA TRAMVAJA VADĪTĀJA RUNĀ. BET ĪSTI NEBIJA SAKARĪGI.KAUT ,KA NESKANĒJA. NEBIJA PARLIECINOŠI. PRETENDE UZ JAUNO TRAMVAJU. ... PROTAMS TU UZ TO ESI SPĒJĪGA, PIEVIENIJOS XXX KOMENTĀRAM

  • 08.11.2018 21:13 Ziņot

    bas

    ja kadam skauž tad jalas tadus komentarus ka xxx

  • 08.11.2018 21:26 Ziņot

    Xxx

    Vai tad nav taisniba visur ielien ar vai bez sviesta. Pretigi paliek....kauns pašai nav

  • 08.11.2018 21:30 Ziņot

    Xxx

    Tev tas raksturīgi. Ielist d....ar vai bez sviesta.skaust man nav par ko. Kauns ka tu tada esi. Labi ka pameti mūsu kolektivu. Izsaku līdzjūtību tramvajniekiem.

  • 08.11.2018 21:44 Ziņot

    Zorro

    Labsfoto,izkáp no tramvaja un ar degunu pret bruģi!

  • 08.11.2018 22:20 Ziņot

    Pikachu

    Mums ir viena tramvaja līnija. Priekš kam vajag 14 tramvajus? Līnija nav tik gara lai pa to brauktu 14 vagoni.

  • 09.11.2018 00:01 Ziņot

    123443

    visu saprotu bet ko nozīmē eviņiem vai pareiz būtu deviņiem ? :D

  • 09.11.2018 03:53 Ziņot

    k,,,

    Un tos ari apzimes un nolimes ar kautkadam nevajadzigam reklamam?Vel viens minus,ka nebus kaju darbiba,jatirgo biletes,un ar roku jabremze.Kautkads DEBILIOIDIZMS jau valdis.Velviens stulbums taja iestade valda.Bernu ratus drikst parvadat,bet mazo divriteni kas tehniski ir saplisis nedrikst parvadat,lai aizvestu uz darbnicu.Taja iestade ir jamaina vadiba,jo veciem ir iestajies vecuma marazms.Driz kajas ari liks slaucit pirms iekapsanas.Zales plaujamo trimmeri drikst parvadat,bet riteni neeee,kas tad ir bistamaks?IDIOTI NE TRANVAJU VALDE.Tas velns ir paravis jusu nodzertas smadzenes.

  • 09.11.2018 10:30 Ziņot

    slota

    Kaut nu tikai atkal neienāktu prātā aplīmēt tramvaja logus ar pretīgu melnu plēvi, lai neko nevar redzēt.

  • 09.11.2018 12:01 Ziņot

    sdsds

    vecos meslus sen bija jaaprok zemee un jaaizmirst. Padomju mantojums zemniekiem, haha

  • 09.11.2018 12:53 Ziņot

    no vecajiem

    tramvajiem jāveido atrakciju parks, būs kā nekur, jāļauj māksliniekiem izkrāsot

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!