Svētdiena, 12. jūlijs Indriķis, Ints, Namejs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Liepājā pabeigti bedru lāpīšanas darbi

Liepājā pabeigti bedru lāpīšanas darbi
Foto: TV Kurzeme
16.02.2019 07:12

TV Kurzeme

Šodien pabeigti Liepājas ielās esošo bedru aizlāpīšanas darbi ar auksto asfaltu, kas 90 m2 platībā radušies ziemas laikā pēc atkušņa. Liepājas Komunālā pārvalde, veicot ielu stāvokļa izvērtējumu pēc sniega nokušanas, atzīst, ka tas ar katru gadu uzlabojas. Arī aptaujātie autovadītāji atzina, ka Liepājas ielas pēc ziemas ir daudz labākā stāvoklī, nekā, piemēram, Rīgā.

 

25 komentāri

2019-02-16 10:43

Bērija: Kas tā par stulbu reklāmu. Viņi par bedrēm neliekas nezinis. Fiksie čaļi.

2019-02-16 12:39

gjgjj: Nesapratu kā ziemā kaut ko varēja pabeigt un lāpīt vispār. Nevajag muldēt Jaunā Grīzupes štrāse ( tiko pabeidza) jau vienās bedrēsw Nesen braucu 04.02 - 8.00 no rīta labi ka pamaniju . Būtu i riepu pārsitis i disku kirdik. No slimnicas uz centra pusi labajā pusē pie Kārklu ielas 50 cm platums dziļums kādi 30 cm viena bedre un otra seklāka pie Top pagrieziena Vēl pretī autobus brauca bet es kaut kā izlavierēju

2019-02-16 12:50

ņaudētājiem: Atbraucat uz Rīgu un paskataties kādi ceļi ir galvaspilsētā, ir vietas, kur tu vispar jūties kā ciematā. Mums protams ir bedres, bet es uzskatu, ka lielākās problēmas mūsu pilsētā ir luksofori un kanalizācijas lūkas nevis bedres.

2019-02-16 12:56

vafen: Karostā vēl nemaz nav sākts.

2019-02-16 15:03

to gjgjj: Ko jūs tur brēcat par to Grīzupes ielu, katru dienu braucu uz darbu tur nav gandrīz nevienas berdres ! Te laikam kādiem Vaiduļiem algu maksā par brēkšanu! Tā bedre par kuru tu raudi , ja bija tad bija divas nedēļas atpakaļ,kad tu tur pēdējo reizi brauci !!!! Kā sāk raudāt tā divas nedēļas nevar apklust!!!

2019-02-16 15:30

Xxx: To tad aizej pie acu ārsta ja tu katru dienu brauc pa Grizupes ielu un neredzu bedres un ka viņas no rīta aizkapa un vakarā jau blakus jauna bedrē ielapam.Tapat kārtīgi apskaties kā tas nekvalativais savākta klājums jūk ārā.

2019-02-16 15:42

Jebans Zizls: Kādu pašvaldību ievēlējāt - tā arī dzīvojiet. UN NENĪDIET!

2019-02-16 17:36

Vārds: Lāpīt var cauras bikses un pohas,bedres uz ielas salāpīt nevar.

2019-02-16 18:03

Braucejsss: Ir traka bedre vai kads koks nokrotis uzzvaniet uz komunalas parvaldes info talruni un painformejiet! Regulari to izmantoju un redzu ka reage tiesam atri!

2019-02-16 18:22

šoferis: Nesaprotu kādam dalbajobam jābūt lai izdomātu Liepājā uz ielām precīzi tajās vietās kur braucot iet riteņi autiņam salikt tās lūkas, it kā nevarēja 1metri citādāk lai iet pa vidu autiņam, nu bet ko var gribēt debilā valstelē ar debiliem priekšnieķeļiem.

2019-02-16 18:27

Puņķis: akas traucē... luksafori traucē... visu laiku tiem šoferiem kaut kas traucē...
nuu nevari atļauties...slāj ar kājām

2019-02-16 19:31

Eu: Vai navajadzētu Liepājā uztaisīt nīdētāju čempionātu!? Dalībnieku būtu daudz!

2019-02-16 20:52

Tā ir: Vai nu ceļus lāpīt , vai arī bedres aizlāpīt , bet lāpīt bedri lielas jēgas nav.

2019-02-16 23:12

Tura: Ir liela bedre grizupes ielā. No Ventspils braucam, tur ļoti liela un jaunajā asfaltā.

2019-02-17 03:13

Jaunliepāja: Paskaidroju šoferim! Es arī esmu idiots! braucu ar autiņu kad tu vēl nebiji dzimis !Nu nebija tādas bedres. Kāpec? Citas prasības bija. Vienkārši mazāka satiksme bija! Ko tas nozīmē ? Tas nozimē ,ka nauda jāmet zemē! Ja kas? Ja to kāds saprot?! Ar citām prasībām!
Par lūkām runājot ,Tām tur ir jābūt,ja tu gribi dzīvot pilsētā! Tās ir komunikācijas!!! Jautājums par izpildes kvalitāti? ja kas! Tā ir vesela filozovija vaii filosofija!????

2019-02-17 11:11

kaut kā tā...: Patīk vai nepatīk, bet savu viedokli varu paust kā vien vēlos... Valstij neēsmu parādā nevienu centu, visi nodokļi samaksāti. Tāpēc man ir pilnas tiesības prasīt arī adekvātu to izlietošanu. Salīdzinājumā ar Rīgu, Liepājā ir ok, bet tie kanalizācijas vāki, nu sorry... Zirņu iela, Ganību iela, cik dziļi tie drīkst būt nosēdušies, ko... kas zina ..., izvairīties no tiem nevar, jo to ir vairāk kā saprašanas, haotiski... un t.t. Pretī Dunikas 3, tuvāk apmalei , bedre jau pus gadu stāv, nevienam tā nerūp. Pie stabiem ielu nosaukumu zīmes, E.Tisē ielā, Grīzupes ielā un daudzās citās noslīdējušas pa stabu lejā, vējā pagriezušās uz citu pusi... ha, kam rūp nevienam. Zvanju kom. pārvaldei ...ha, jau gads riņķī, vai kāds aizbrauca un sakārtoja. Ha neviens... Izkaisīto grani arī labi ja savāks līdz vasarai, gan jau vējš iznēsās aizputīs. Pēc tramvaja tāds putekļu mākonis... Tākā nu ... kom.pārvaldei un c. struktūrām vēl daudz ko darīt......

2019-02-17 11:35

ups: Aizbrauciet paskatieties kāda ir Grīzupes iela pēc rekonstrukcijas.Pafilmējiet.Tikai viena ziema pagājusi un ne tā bargākā.

2019-02-17 13:52

Šoferis: Idiotu bars, kurā vietā jums ir teiks, ka Grīzupes iela ir pabeigta??? Virskārta vēl tikai būs, šī, kas brūk kopā, ir tikai starpkārta un starpkārta bez virskārtas ātri vien sāk brukt, par to nav jābrīnās. Jābrīnās ir par idiotiem, kuri ir absolūti nekompetenti par to vai citu lietu, bet vienalga komentē.

2019-02-17 14:54

Kashelis: Kada atšķirība, ka tā Grīzupes iela skaitās vai neskaitās pabeigta? Tas nemaina faktu, ka ir bedres un brīvi izkaisītas šķembas pa visu ceļu. Te neviens par bedrēm nebrēc izklaides pēc. Kad pārsitīs riepu, nevienas atrunas nebūs svarīgas. No šoferu puses, ja ceļš ir šāds nodots ekspluatācijai, tad tas ir slikts ceļš un punkts.

2019-02-17 15:26

Nejega: Ja uz grizupes ielas nav bedru, tad es esu kosmonauts. Tur jau drīzumā būs starp zobiem jāliek svamme lai neizsit braucot pa to ielu. Lai domes vadība aizbrauc un apskatās ka CTB tur nohalturejusi.

2019-02-17 15:30

Šoferis: Nē idiots, kas idiots. Tas, ka Grīzupes iela ir satiksmei atvērta, nenozīmē, ka iela ir pabeigta vai nodota ekspluatācijā - sauc kā gribi. Tas joprojām ir remondarbu posms, maksimālā ātruma ierobežojums 30km/h un ja braucot ar šādu ātrumu nespēj pamanīt bedri ceļa segumā un no tās izvairīties, tad noskalo savu autovadītāja apliecību podā un tā visiem būs labāk.

2019-02-17 17:42

Kashelis: Tad mēs sakam, ka bedres ir domātas pēc "projekta"? Neskalo tautai smadzenes. Bedre ir bedre, nekatoties uz redzamību vai braukšanas ātrumu. Tā izdangātā viduskārta vai kas tas būtu domāts, ir lieki iztērēta nauda.

2019-02-17 21:05

Šoferis: Ā, tad remonta posmos kuros paredzams, ka līdz ziemai seguma noslēdzošo kārtu uzklāt nebūs iespējams, Jūs iesakāt neklāt arī starpkārtas, bet vienkārši atstāt grants segumu, kurš ne tuvu nav tik izturīgs, cik ir starpkārtu segums! Ieslēdziet smadzenes pirms komentēt un sekojiet līdzi sarunai. Es nevienā brīdi neteicu, ka bedre nav bedre.

2019-02-18 07:00

ha ha: Šoferis tik gudrs. ŠOFERIM bedres patīk Atradīs da jebkādu iemeslu lai bedres aizstāvētu .

2019-02-18 17:42

Evito: Man pie kājas kas Rīgā vai kur citur, bet Karostā pat gājējiem nav kur iet, kur nu vēl mašīnām braukt... Par ceļu kvalitāti Lībiešu ielas posmā un 14 novembra bulvārī vispār nerunāsim, un ziņo cik un kam gribi... Ar riteni neaizbrauks ar kājām neizies, A tur ātriem bieži jāskrien... Negribētos būt tajās mašīnās. Pp var apliecināt, viņi tur regulāri pa ceļa vidu vizinās.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz