Sestdiena, 31. oktobris Valts, Rinalds, Rinalda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Liepājā ”PNB Banka” klienti pēc garantētās atlīdzības stāv rindā jau no pieciem rītā

Liepājā ”PNB Banka” klienti pēc garantētās atlīdzības stāv rindā jau no pieciem rītā
Foto: Egons Zīverts
24.08.2019 07:20

TV Kurzeme

Atslēgvārdi

Ceturtdien, jau no pieciem rītā Liepājā pie AS ”PNB Banka” filiāles tās klienti, no kuriem lielākā daļa bija Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras pakalpojumu saņēmēji,veidoja garu rindu. Iepriekš bija izziņots, ka no 22. augusta šie cilvēki varēs atvērt kontu bankā ”Citadele” un atgūt savu aptuveni nedēļu gaidīto naudu. Daudzi pauda izmisumu, ka nav dzīvošanai nepieciešamo līdzekļu, kā arī neslēpa, ka notikušais iedragājis uzticību bankām kopumā.

 

30 komentāri

2019-08-24 08:32

Interesanti!: Skatos,ka daudz "Tūristu" arī izmantoja šo banku.

2019-08-24 08:41

PSRS: Pilna rinda ar "padomju rētu galvā" !
Šai cilvēku daļai vari stāstīt ko gribi - VISS viņiem būs slikti !!! Bezcerīgs "aunu bars"..."Saskaņas"elektorāts...Citi pat latviešu valodu tā arī nav apguvuši...
Piedodiet - brauciet austrumu virzienā un tur 'izbaudiet labsirdīgo un tradīcijām bagāto' lielvalsti !!! Un...neaiztieciet mūsējo valdību,kura Jums izmaksā garantēto naudu,kamēr Jūsu PNB "biznesmeņi" Jums nozaguši Jūsu naudu Jums pat nezinot... !!!

2019-08-24 08:52

ejT: tie,kas aprej vecos cilvēkus,lai kādas nacionalitātes būtu,viss nāk atpakaļ,ne jau pēdējā banka aizvērās,būs vēl citas

2019-08-24 09:19

to ejT: Tas,ka cilvēks sasniedzis pensijas vecumu - nenozīmē,ka man jārodās cieņai un respektam pret šo cilvēku !
Ja jaunību esi 'notrallinājis' un neesi neko sasniedzis(mācījies,ieguvis izglītību)vai ieguldījis savā un bērnu labklājībā(izglītībā) - tad nekādas cieņas pret šādu līdzcilvēku man nevar būt !
Neizskatās,ka šajā rindā ir kāds izglītots cilvēks...spriežot pēc domāšanas un runāšanas...
P.S. Protams ka bankas vērsies ciet...it īpaši tās,kuras reklamējās ar "austrumu akcentu" !!!

2019-08-24 11:23

Balss: Vispirms izlasīju "gudrinieku" komentus, pēc tam paskatījos reportāžu!
Secinājums: visu cieņu rindā stāvošiem cilvēkiem, pārsvarā pensijas gados, kuri adekvāti un mierīgi dod intervijas žurnalistiem,stāstot par savu grūto finansiālo stāvokli! Bet man ir daudz jautājumu komentētājiem! Kādus murgus rakst "izglītotajs"? Ar tādu attieksmi pret cilvēkiem un viņu problēmam, diemžēl, tu esi neattistīta persona ar sakropļotu dvēselīti.Bet tam, kuram visās bēdās (tai skaitā savu bikšu pietaisīšanā) rēgojas "krievi", "kremļi" un t.t. - ir viena mediciniskā diagnoze, saucamā par ŠIZOFRENIJU!!!! Mums, sabiedrībai, ir pienākums morāli atbalstīt finansiāli cietušos cilvēkus, bet ne ņirgāties par viņiem!

2019-08-24 11:25

#facepalm: Nav jau brīnums, ka cilvēki neorientējas telpā un laikā, ja vienam otram vēl rubļi kabatā.

2019-08-24 12:25

aimiis: Tacu kads prieks! Var vismaz rinda pastavet ka krievu laikos.

2019-08-24 12:42

opaaaa: cik tomēr Jūs visi stulbi esat......ko Jums krievija ir nodarījusi......neviens no mūsu deputātiem rindā nestāv

2019-08-24 12:46

Balss: Nu ja, nu ja..... rindā pastāvēt, ka krievu laikos..... nekas nemainās......
Tikai atšķirība pēc kā stāv tā rinda!!!! "Krievu laikos" naudas bija visiem pietiekoši, bet stāvējam pēc produktiem! Neatkarības laikos veikali pilni ar produktiem, bet jāstāv pēc naudas!!!! Paradokss!!!!! Vai ne tā??!!

2019-08-24 12:51

Balsij: Neviens neņirgājās par pensionāriem ! Un kurā vietā viņi ir finansiāli cietuši ???
Viņi savu naudu atgūs...naudu atdod Latvijas valsts ! ...tas tikai laika jautājums !
Runa ir par šo pensionāru domāšanu,ka viss ir slikti un ,ka viņi vairs neuzticas valstij,kurā dzīvo ! Kas tie pa "suņa murgiem" ???!!!! Vainīga valsts,kura Tev atdod naudu,kamēr Tu neapdomīgi savas finanses uztici apšaubāmas reputācijas bankām !!!!
Šie cilvēki ir "sazombēti" ar "Viss ir slikti" !!!
P.S. Problēmas mūs nemeklē - problēmas sameklējam mēs paši !

2019-08-24 13:36

Kantainais: >>PSRS
tava "'r
""Pilna rinda ar "padomju rētu galvā" ! "'--tu esi stulbs un žultains plebejs--ir bankrotējusi tava rietumu ((haholu ))banka ,bet tu gaudo kā blusains suns uz valsti ,kuras vairs nav>>Pat to ,ka Šodienas Krievija nav PSRS tev nav iespējami saprast, jo ne domāt ,ne analizēt neesi spējīgs..viena vienīga žults ,,..pilna naida un asinskārām acīm ..))
un pavisam droši var apgalvot ,ka par Parex banku jūsmo joprojām..))to pa pilnan atbalstīja TAVA LATVIJAS valdība..un sekas tam ,,bankas bankrotam bija graujošas,kaut gan to tā saucamā Latvijas valdība izvairījās teikt .

2019-08-24 13:39

Kantainais: Tu negribi pieminēt ,cik mēnešus jāstāv rindā uz med.pieņemšanu,tu negribi pieminēt ,ka šodienas ""brīvīvas sun demokrātijas ""laikos bērnus dabūt ""dārziņā "'ir bezmaz Dieva brīnums:):):)

2019-08-24 13:41

Balss: "...Tu neapdomīgi savas finanses uztici apšaubāmas reputācijas bankām !!!!..." Kāāāāāā???? Kā var normālā Valstī eksistēt apšaubāmas reputācijas bankas? Izsniedzot licenci vai neviens nepārbauda bankas darbību??? Ja pati Valsts nekontrolē un nepārprot to banku sistēmu, ko tad Jus gribat no parasta cilvēka, pensionāra, kā mēs zinām, daudz pašvaldību tur arī turēja savus kontus!!!! Tad sanāk, ka cilvēki, ieguldot savus ietaupījumus bankās, seko šim sauklim: "...Problēmas mūs nemeklē - problēmas sameklējam mēs paši !" Un kāpēc Jūs uzskaitāt, ka šie cilvēki ir "sazombēti" ar "Viss ir slikti!"??? Vai tad viņu gadījumā jāstāv rindā pēc savas naudas un priecīgi skandināt "Viss ir OK!!! Cik mēs esam laimīgi!!" Ja tā notiktu,tad arī es par viņiem teiktu tos pašus vārdus, ko uzrakstīja komentētājs 09:49 "pilnīgs čau"!!!!

2019-08-24 13:45

Kantainais: >>Interesanti! >> Pnb --Norvik banka ir haholu banka ,lai arī kādiem rusofobiem neiz teikt ,ka tā ir krievu banka)))
Ukrainā--hohlandē ))DD vairs nav Krievijas banku,tās visas haholi izlaupīja un uzzaga (kā jau benderas --laupītāji un zagļī) taču Ukrainā ir NORVIK bankas (PNB) ar kuru palīdzību haholu valdība atmazgā SAVu naudu un tirgoja spa kluso ar igilistiem un tamlīdzīgiem salašņām pārdodot to ,ko tiem pārdod rietumi--ieroči ,tehniku ,un citus valstij domātos humpalīdzības)) priekšmetus))
Bet pēc tevis rakstītā var redzēt ,ka tevi tas neineteresē --tev pietiek ar to ,ko pats izdomā))) un to tad arī uzskati par faktiem))DD

2019-08-24 14:00

okei: kantainajam un balsei pilniga taisniba mes tikai blaujam tikai krievija vainiga prezedentam bus iesnas putins vainigs ha ha

2019-08-24 14:12

to opaaa: Gan jau cilveku tukstosi Maskavas demonstracijas paradis ka vainiga nav Krievija, bet PUTINS un vina lidzskrejeji, tai skaita no Liepajas ;)

2019-08-24 14:43

Balss: Mīļais cilvēk! Hi-hi..... Nu ko tas Putins tieši Tev ir izdarījis??? Skābputras grāpi izēdis, vai?? Mēs neesam ne advokāti, ne draugi, nu nekas kaimiņu valsts prezidentam! Es domāju, viņam arī pie kājas mūsu ieksējās saimnieciskās problēmas, ka banku izputēšana un viņu sekas!!! Hi-hi.....Lūdzu mācīties savus (saistītus ar mūsu Valsts) problēmas risināt paši, neuzbāžot tos citām valstīm, un galvenais, citām personām!!!! Ja tadā garā visas lietas ies, tad uz bērnu dārza audzinātājas jautājumu iestādes audzēknim "Kas bikses piekākāja?" Būs tikai viena atbilde: "PUTINS!" Hi-hi....

2019-08-24 17:33

okei: paldies dievam ka krievija pa prezidentu neiveleja ziranovski tad jau sen butam viena liela krievijas imperija priecajatie ka putinam tada latvija pie vienas vietas mums jau neka nav pa ko mums baidities latviju jau sen ir nopirkta visa zeme jau pardota dani vaciesi zviedri karoc kam ir nauda tas tik perk nost kada briviba hi hi

2019-08-24 19:45

ŽBB: Idiotisma kalngals! Paši saskrien bez vajadzības jau pa nakti, un uztaisa ažiotāžu, tā vietā, lai mierīgi bez rindām dažu dienu laikā saņemtu savu naudu! Pensiķiem nav ko darīt, tagad vismaz pabļaustīties, ka viss ir slikti! Kontingents arī pareizais, kā žanokas rīkotajos tusiņos! Kāpēc viņi neturēja naudu Swedbankā, kur nekad nav problēmas!

2019-08-24 23:53

ёшкин кот: Noskatijos filmu, Pie bagātās kundzes, bija un ir aitas, bija un ir cirpēji, nekas nemainās.

2019-08-25 09:50

TO BALSS: DARIET MANI LAIMUGU-euzspiediet krievu valodu, krievu kulturu un savu imerisko domasanu- sen jau esat Turcijas+Francijas lieluma HI HI HI aizvAcaties no Ukrainas.

2019-08-25 11:17

skepse: naudu vajag noguldiit pareizajaa bankaa...))

2019-08-25 11:20

skepse: glabaa naudu pareizajaa bankaa...)))

2019-08-25 12:46

Balsij&Kantainajam: Ja Jums ir problēmas-jāārstējās...steidzīgi !
Diemžēl: Zināšanai,saprašanai:Krievija un Ukraina,pagaidām,ir ļoti līdzīgas mentalitātē...
Valsts(Ukraina),kurā notiek varas maiņas un valda noteikta nabadzība,liela korumpētība u.c. mēsli: Lielie "biznesmeņi" to izmanto un izzog valsti,tā pat kā Latvijā 90ajos...tie,kuri tiek "pie piķa" - veido uzņēmumus(bankas) un ne visai labi to pārvalda...jo tendēti uz ātru naudu un...pazušanu !
Un...priekš tam ir domāts "aunu bars",kuru var viegli ietekmēt,apvārdot u.t.t....darīt visu,lai 'izsūktu' pēdējo naudu !!!
Par Liepājas domi,kurai arī bija noguldīta nauda :
Ja man būtu teikšana - atlaistu to cilvēku,kuram bija doma noguldīt naudu PNB !!!
P.S. Krievija,Baltkrievija,Venecuēla,ZKoreja u.c. līdzīgas valstis pārvalda diktatori ! Tur nav un nebūs demokrātijas !
Tur cilvēkus uzskata par lopiem !
Priecājaties,ka dzīvojat Latvijā,Baltijā !

2019-08-25 19:00

Balss: Izlasīiju Jūsu haotisku rakstu, adresētu man un vēl vienam Jūsu oponentam. Kas par putru vārās Jūsu galvā! Diskutējam par mūsu bankas izpūtēšanu, bet Jūs par kautkādiem diktatoriem kautkādās valstīs........?????????? Ko Jūs gribējāt mums pateikt????? Un vēl, mans ieteikums: rakstot savus "opusus", lūdzu nelietojiet tik daudz pieturzīmes, jo var saprast, ka gramatika nav Jūsu stiprā puse un pavisām nezināt, kur un kādos gadījumos tās jāievieto! Paldies!

2019-08-25 19:23

Balss: Neesmu arī psihologs, bet var saprast, ka ar tik uzmācīgu, brutālo uzbrukumu uz "demokratiju" tādās valstīs, ka Z.Koreja, Venecuēla un cit., Jūs cerat novērst lasītāju uzmanību no karteja "bloopera" (neveiksmes) mūsu Valsts valdības! Ja tas ir Jūsu darbs vai profesionalie pienākumi, tad mainiet šo veco taktiku!!! Vairs nedarbojas!!! Visu cieņu!

2019-08-25 19:48

Balsij: Man pilnīgi vienalga ko Tu domā par mani,valsti,bankām,krieviem,ukraiņiem un globālo sasilšanu !!!
Mani Tu vispār neinteresē ! Saproti ?
Par pieturzīmēm: Ja Tev traucē - nelasi ! :) Un to pielietojumu zinu labāk nekā daža laba varza no jaunās paaudzes....
Kas ir "bloopers" ? :) Latviešu valoda ir tik nabadzīga,ka jāizmanto sveša valoda ?

2019-08-25 21:13

paldies: Pareizās bankas ir ārzemēs kur VID un soc.darbinieki nevar iebāzt savu degunu. Tāka nabagi nevar uz Šveici aizbraukt tad jāglabā zeķē.Gramatika ir cilveku un valsts apčakaretāju stiprā puse.

2019-08-26 22:46

>>>: Šie ļaudis ,kuri gaida savu naudu laukā jau no pieciem rītā ,tiek un ir pazemoti.
Un šeit atrodas plebeji ,kuri par to "'ierēc".
Ļaudīm ,par kuriem jūs šeit smejaties,pavisam noteikti nav ""miljoni"""kontā--viņu kontos lielāko tiesu ir tikai izdzīvošanas nauda.
Alga ,pensija ,pabalsti ..
Vai kāds bija redzējis izputējušās Prarex bankas rindā kādu deputātu ,miljonāru ,bagātnieku??
Rinda--tā ir cilvēku pazemošana.
Mani jau pietiekami tracina Rimi no rīta ,kad viena kase ,bet rinda 20 cilvēku--tā vien gribas "'nejauši"aizķert un apgāzt kādu stikla trauku plauktu..

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz