Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 18. jūlijs

Vārdadiena: Roze, Rozālija

Liepājas autobusu vadītāji grasās streikot  (25)

Atslēgvārdi liepājas autobusu parks | autobusa vadītājs | streiks | atalgojums

  • Komentāri (25)
  • 0

Komentāri (25)

  • 04.05.2019 07:52 Ziņot

    ..

    Pilnīgi piekrītu, nevajag jaukt atalgojumu stundā ar piemaksām, jo tās ir divas dažādas izmaksu kategorijas. Arī skolotāji pieprasa celt pamatlikmi, piemaksu sistēma ir jākārto tā, lai tā būtu motivējošs dzinulis papildus censties, nevis pamatalgas veidotāja.

  • 04.05.2019 09:14 Ziņot

    Dace

    Turās vīri ! Kādreiz ļāva nopelnīt bet tagad ? Atceros vēl 2006 gadā visi lauzās piemēram uz Aizputes reisu,jo tur aldziņa plus tas,kas kabatā bija 1000 lati.

  • 04.05.2019 09:25 Ziņot

    Dace

    Jā toreiz šoferīši pelnīja tūkstošos,jo daļu varēja atstāt savā kabatā un darbiņš visus apmierināja..Bet ,lai pastreiko,jo ja neizies darbā sabiedriskā transporta šoferi būs haoss un resnās dirsas sāks skraidīt,ka zeme deg zem kājām.

  • 04.05.2019 09:33 Ziņot

    Padirstadiena

    Dace,ja soferi nebrauks,kolhoznieki pasi atbrauks un ar daksam nodurs vuinjus..taka lai tik rukka

  • 04.05.2019 10:29 Ziņot

    sen bija laiks

    Lai veicas šoferiem, tikkai ar varu var mainīt valsts politiku- iedzīvošanos uz valsts pamat-iedzīvotāju rēķina!

  • 04.05.2019 10:50 Ziņot

    autobusa pasažieri

    Malači šoferi, cīnieties par savām tiesībām, lai veicas !

  • 04.05.2019 11:26 Ziņot

    tas

    Lai jums viss izdodas....

  • 04.05.2019 11:46 Ziņot

    Šoferis

    Atkal kaut ko uzbūris, lai skaistāk izskatās. Kapēc tad AŠ2 roklaiža nepaskaidro kā tie ar tām 1100-1300 eiro tika pie tādas naudas? un tās 190h ir tas ko viņi uzrāda. Realitātē, lai uzrādītos 190h šie šoferi darbā reāli ir ap 250h+papildus apmaksa par nakts stundām+virsstundu apmaksa un tikai tad sanāk šie vidēji 1200 un tie ir tikai daži šoferi pārējiem vidēji no 900-980 uz papīra par aptuveni 200-220h darbā, bet uzrādītas tiek 168h vidēji. Mahinatori nolādētie!

  • 04.05.2019 13:34 Ziņot

    vaditājs

    vajag lai nopublicē algas lapiņu,grafiku,atšifrējumu tas ir cikos ierodos darbā un cikos beidzu darbu un ko tad popkorns teiktu.

  • 04.05.2019 15:12 Ziņot

    jā nu nē

    Piemaksas vai ne, bet gala rezultātā nemaz nav tik bēdīgi! Un nav jau arī tam busa šoferim tas darbs tik grūts! Puse ir resnīši kas bez pirdiena no krēsla nevar piecelties, bet mums vajag kārtīgu algu! Piedodiet, es Jūs neatbalstu!

  • 04.05.2019 15:37 Ziņot

    šoferis

    ja man maksā 6eiro tad sanāk ka es strādāju dienā 4 stundas

  • 04.05.2019 15:43 Ziņot

    pasažiere

    Es neatbalstu streiku,algas ir gan jāceļ ,gan jāsamazina.Vadībai ir jāveic kontrolbraucieni un pēc redzēta katrs šoferis jaizvērtē.Kā brauc,kā piebrauc pie pieturvietām,runā pa telefonu un neatver pasažieriem durvis.Runā ar pasažieriem(Loti bieži pasažieri-šoferu draugi vai draudzenes stāv blakus šoferim reisa laika) Precīzajiem,pieklājīgajiem vajag maksāt vairāk.

  • 04.05.2019 17:18 Ziņot

    laipnā pasažiere

    pasažierei tur tev varētu mazliet piekrist,mākam vērtēt šoferīšus mēs pasažieri kādi esam uzvedamies kādi 70%kā svētās Indijas govis;cik laipni esam un smaidīgi,kā iekāpjam un izkāpjam,pērkam biļeti vai nē,ko atstājat aiz sevis,cik savlaicīgi esat pieturā,cik laicīgi esat piespieduši pogu lai izkāptu. utt.ta kā sāciet vien ar sevi un tad kritizējiet citus

  • 04.05.2019 19:16 Ziņot

    007

    Varbūt maldos, bet vai tā šūmēšanās daļēji arī nav dēļ tā, ka vairs nevar iebāzt kreiso naudu savā kabatā, jo ir stingra kontrole?

  • 04.05.2019 22:30 Ziņot

    Vietējā

    Garantetā stundas tarifa likme ir zema, 2.56 euro stundā, šoferis darbā pavada pie 12-15 stundas, ir nenormāli daudz virsstundu. Šūmēšanās jau sākās vasarā 2018 gadā, darba alga nav augusi!

  • 05.05.2019 00:36 Ziņot

    Nopietni?

    Šeit kāds no streika atbalstītājiem tā arī domā, ka, izņemot ikdienas pasažierus, kādu tas skartu un ietekmētu? Interesētu? Piespiestu mainīties?

  • 05.05.2019 11:17 Ziņot

    asaka

    Manis pēc var tos pilsētas busus likvidēt! Neviens no manas ģimenes viņus neizmanto, Liepāja ir maza, visur ar kājām vai velo var tikt! Var atstāt vienu līniju caur visai pilsētai, kur drīkst braukt tikai pensionāri un invalīdi! pārējie var mierīgi iztikt bez šī transporta!

  • 05.05.2019 11:54 Ziņot

    Lekss

    OK..taisiet streiku ,piketējiet vai ko citu--visi to dalībnieki vnk tiks atlaisti no darba par organizācijai kaitīgu un naidīgu darbību veikšanu ,kuras rezultātā

  • 05.05.2019 11:55 Ziņot

    Lekss

    Un tā tāklāk..vai tas ir skaidrs !??

  • 05.05.2019 15:58 Ziņot

    Xxx

    Padirstadiena ka tik tevi pašu ar tām mēslu dakšām nenodur.

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!