Svētdiena, 1. novembris Ikars
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Liepājas mērs plāno jau nākamgad atrisināt rindas problēmu bērnudārzos

17.09.2020 06:00

TV Kurzeme

Atslēgvārdi

Nākamajā gadā Liepājā, Koku ielā, tiks atvērta jauna pirmsskolas izglītības iestāde, kurā tiks nodrošināta vieta apmēram 200 bērniem.

Remontdarbi un ēkas iekārtošana notiek, izmantojot pašvaldības līdzekļus, un līdz šim tur ir paveikta aptuveni puse no plānotā.

22 komentāri

2020-09-17 07:18

Vēlēšanas tuvojās: Priekšvēlēšanu solījumi sāk birt. Šo solījumu atcerieties pārbaudīt pēc gada. Vilnītis jau sāk iet populistu KPLV ceļu.

2020-09-17 07:38

nu labi labi: ... bet kad tiks sakārtoti pārējie b.d. un to teritorijas?

2020-09-17 07:50

!!!: Vēlēšanas , meli un kā var nesolīt 😀😀😀

2020-09-17 07:53

vērīgais: Kad atvērs pansionātu?

2020-09-17 08:03

Sola sola galā čiks: Un kad delfīna vadītāju uzpūtīgo personu atbrīvos no amata? Bērnudārzi laba lieta bet nesoliet ko nevarat izpildīt.

2020-09-17 08:07

esszz: Rindas jau daļēji ir tādēļ, ka mazie BD var uzņemt tik, cik var uzņemt, jo nav jau fiziski to vietu. Paņem visus ar prioritātēm un bērniem "no malas" jau necik daudz vietu nepaliek. Tāpēc bērns obligāti jāieliek rindā vismaz 1 lielajā BD, nevis tikai 3 mazajos. Pēc tam var mēģināt mainīt, bet vismaz bērnam ir lielākas iespējas tik tai BD. Nu gada otrā pusgada bērnu stāsts ir pelnījis īpašu sadaļu mūsu pārvaldes neprofesionalitātei, kad bērns tiek BD 4(!!) gadu vecumā tikai tāpēc, ka piedzimis novembrī

2020-09-17 08:37

Jebanāns: Tie daunēni jau 30 gadus plāno.
Kam nepietiek bērnudārzu? Pajautājiet saviem debīlajiem vecākiem, par ko tie sūdi balsoja.

2020-09-17 08:40

Inese: Par kādiem solījumiem var būt runa, ja jau reāli redzamas darbības.Koku ielā atvērs gada sākumā.

2020-09-17 08:50

vēlēšanas nav aiz kalniem: Gan jau, ka mehāniķis gaida, kad pietuvosies vēlēšanu laiks, lai var atvērt kādu bērnudārzu, lai tauta par viņu balsotu, jo neko citu nav paveicis.
Personīgi es ceru, ka liepājnieki otrreiz uz grābekļa nekāps. Pilsētā ir daudz nesakārtotu jautājumu. Bet nav jau laika strādāt, jāskrien arī uz SEZ-u patusēt, jo smuka naudiņa ieripo makā. Pats teiz teica, ka ir slikti sēdēt uz diviem krēsliem. Nu ,ko tagad dara? Man riebjas divkosība un nespēja pildīt pienākumus. Tas tā, vispārīgi!

2020-09-17 09:24

Dod, dod, dod: Liepājnieki mūs nesaprastu, ja mēs atdotu ostu !

2020-09-17 10:44

Bērni: Grobiņas domei vajadzētu mācīties, Čiekuriņu remontē jau 3 gadus un nevar pabeigt, Priedola kungs strādniekus sūta uz savu māju lai remontē, kamēr bērnudārzā darbi nenotiek. Varbūt vinjam izdevīgi ka b/d netiek pabeigts?

2020-09-17 11:52

Luncītis: Malači - jaunais mērs izdara to, ko Sesks nevarēja izdarīt savos 20+ darba gados. Vismaz cilvēks, kas saprot problēmu saknē un akūti to risina. Bērnu rindu problēmas b/d jau ir vairākās LV pašvaldībās, bet tik operatīvi šo jautājumu šķiet, ka nav atrisinājusi neviena pašvaldība. LEPOJOS

2020-09-17 12:02

Egils: Ja arī notiks solītais un visiem būs pieejami bērnudārzi, tad kas notiks ar pašvaldības līdzfinansētajiem mājdārziņiem?

2020-09-17 12:17

Drew: Tiri matematiski sanak ka labakajaa gadijumaa nakamgad butu2x200=400 vietas, bet gaja runa par rindu 650 berniem. Kur tad vel 250, ja jau deklare ka plano likvidet rindu? Turklat vel ir otrs jautajums: Liedagas ielas darzs vismaz 5 gadus skaitisies privats, respektivi to apsaimniekos tipa privatais. Skaidrs ka ta ir tikai širma un pec tiem 5 gadiem darzs bus pasvaldibas, bet sakotnejos gados cik tad liela bus ta menesa cena?? Musu vecaki nespes maksat 300 menesii! Ja pasvaldiba bus viltiga un nodrosinas privato darzu ar savu darba speku, tipa izires, tad maksa iespejams ari varetu but simboliska vai mereni virs tas, teiksim 100, bet ja tomer ne?

2020-09-17 14:18

piepe: kā tai pasakā-uzraksts virtuvē:ēst dabūsi rīt...un tā katru dienu...)))

2020-09-17 15:13

common: Liels prieks, ka vārdi sakrīt ar darbiem, tā turpināt!

2020-09-17 15:14

ka tik ne ar: Ko tik visu uz vēlēšanām nesadarīs! Gan jau vēl paņems kārtējo kredītu un uzbliezīs vēl kādu sporta objektu, lai tik pārvēlē

2020-09-17 15:46

skats no malas: .....pateikšu priekšā, lai Vilnīša kungs var piepildīt lūdzēju sapņus un dziedāt mēram slavas dziesmas.
1. variants.Ezerkrasta sākumskolas bērnus var apvienot un salikt 6.vidusskolā( kā tas bija senāk), un paliks telpas veselam bērnudārzam( plus , mīnus vēl 200 bērniem).2.variants. Ņemot vērā, ka šogad pilsētas pašvaldība ir uzbūvējusi jaunu skolas korpusu mākslas un mūzikas skolai, tad varbūt ēku Toma ielā 23/25 var pielāgot bērnu dārzam?(un atkal vietas bērniem). Variantus var izdomat, ja tik būtu gribēšana un nevis shēmu zīmēšana kā visizdevīgāk izsaimniekot nodokļu maksātaju naudu un sabāzt savās kabatās.

2020-09-17 17:38

Soferitis: U arī bērnam kam ir 4 gadi, vai šogad paliek 4 gadi. Arī tādi netiek pašvaldības dārziņos, diemžēl.
Par šo problēmu jau sen bija jādomā, nevis atjēgties, ka vis jau ir par vēlu

2020-09-17 20:32

Aiga Ļaviņa: Mēr,LEPOJOS!Jūs esat kā princis uz balta zirga,kurš manā dzīvē radījis jēgu.Mans acuraugs un varonis bez kura šī pagrimusī pilsēta sen būtu izputināta!!!!!!! Tikai JŪSU spēkos ir likt atdzimt LIEPĀJIŅAI un kā Fēniksam pacelt to virs pelniem!!!! Lidošu kopā ar JUMS kaut līdz pasaules malai!!!! LEPOJOS KATRU DIENU AR JUMS!

2020-09-17 22:31

Welcome to Latvia: Rindas uz bērnudārziem pazudīs, līdzko nebūs bērnu. Vai mērs plāno tos ;ikvidēt? Vai vienkārši sabāzt jaunā cietuma kamerās un problēma par rindām atrisināta???

2020-09-22 10:15

Lip77: "Personīgi es ceru, ka liepājnieki otrreiz uz grābekļa nekāps. Pilsētā ir daudz nesakārtotu jautājumu. Bet nav jau laika strādāt, jāskrien arī uz SEZ-u patusēt" - slēptais teksts - cik žēl, ka Uldis Sesks nav pie vadības, nav mēra krēslā. Uldim taču vajadzēja būt otram Lembergam, kuru jāiznes no domes ar kājām pa priekšu.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz