Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Sestdiena, 24. augusts

Vārdadiena: Boļeslavs, Bērtulis

Liepājas tramvaja "Sniegbaltītei" aprit 65 gadi  (21)

Atslēgvārdi sia liepājas tramvajs | tramvajs | sniega tīrītājs | tehnika

  • Komentāri (21)
  • 0

Komentāri (21)

  • 07.02.2019 08:35 Ziņot

    irina

    vai tiešām tikai 65? te cits cipars http://transphoto.ru...

  • 07.02.2019 08:44 Ziņot

    Uzmanība

    Vajag izlasīt/noklausīties līdz galam. Sižetā skaidri un gaiši pateica, ka šasija ir ~120 gadu veca. Tas viņš kā sniega tīrītājs Liepājā ir uztaisīts pirms 65 gadiem.

  • 07.02.2019 09:28 Ziņot

    Joske

    super, un pēc tam sētniekam jātīra ietve pēc viņa.zašibis

  • 07.02.2019 09:56 Ziņot

    snūpijs

    nu bet ,tas tad nīstā spadomijas produkts!!! to jau sen vajadzēja iznīcināt )::):)

  • 07.02.2019 10:54 Ziņot

    vietējais plencis

    mana šasija arī ir 120 gadus veca, bet sniegu es vairs nešķūrēju.

  • 07.02.2019 11:24 Ziņot

    un

    pēdējais laiks uzlabot to verķi

  • 07.02.2019 11:49 Ziņot

    Savokam snūpijs

    Ja ne iznīcināt, tad ielikt okupācijas muzejā! Kam tādu nevajadzīgu ķēmu uzturēt un tērēt naudu?

  • 07.02.2019 11:59 Ziņot

    hmm

    Tiešām sētnieku bieds, diez policija liek sodus par nenotīrītām ietvēm pēc šī brīnuma "darba"?

  • 07.02.2019 12:47 Ziņot

    dīvainajiem

    Kāds sakars tehnikai ar padomiju? Padomija ir politiķu produkts. Tehnika ir inženieru produkts. Nekā kopīga.Politiskās iekārtas ir kā laika apstākļi, nāk un iet, reizēm traucē , reizēm palīdz, bet darbi jādara, bērni jādzemdē jebkuros laikos, lai kā arī tos nosauktu.

  • 07.02.2019 14:13 Ziņot

    To dīvainajiem

    Visu cieņu, Ser!

  • 07.02.2019 14:21 Ziņot

    Diezgan stulbi

    Diezgan stulbi, ka ar kaut kādām vecām grabažām lepojas. Labāk būtu lepojušies ar kaut vienu 21. gadsimta tehnikas vienību.

  • 07.02.2019 14:34 Ziņot

    liepājniece

    Snūpijiem un savokiem- Zaļknābjiem un nesaprašām,,to var tikai apbrīnot--cik izturīgu un tādā ziņā -vērtīgu tehniku ražoja tajos laikos--kājminamās,vai ar roku griežamās šujmašīnas "Singer"--darbojas vēl šodien,, sausumā turētas a/m "ZIM" ,"POBEDA","VOLGA"=,,-nav sarūsējušas,,jo viss tika taisīts ,lai kalpotu iespējami ilgāk,kārtīgi biezs,un piedevām cinkots "kuzovs",ne tā,kā tagad--auto ar 3- 5 gadu garantiju virsbūvei- Veco laiku kazankas-,,ai,kas nu te ko lieki rakstīt,,vienalga- reti kurš to saprot un atceras...

  • 07.02.2019 15:01 Ziņot

    nja

    Vēl ir unikāli ,ka šo sniega tīrāmo tehniku ,nenomā no kaut kādiem jenotiem.Tāpēc ,viņa vienmēr ir gatava darbam un sniegs nav pārsteigums.

  • 07.02.2019 18:39 Ziņot

    Mma

    Nja tiesi ta!!!

  • 07.02.2019 18:54 Ziņot

    Ilmārs atceras

    Atceros kad berniba dzivoju Raiņa ielā tur brauca tāds verķis pa sliedēm kam priekšā bija tādas kā rokas un sniegu rāva sevi pec tam pa lentu kuzovā

  • 07.02.2019 18:59 Ziņot

    SAPŪS ARĪ ŠITAS UN TAD...

    drīz penšus iejūgs, lai velk..sauksies PENSOMNIBUSS.

  • 07.02.2019 19:25 Ziņot

    M.M

    Atceros... Ka 2gadus atpakal. Restaureju... Prieks, ka skaistums iziet ielas!

  • 07.02.2019 20:32 Ziņot

    >>>>> 18, 59

    Cik tā sniega tagd ir, lai tie sētnieki varētu tik šausmīgi uztraukties !!! Un tam kas sola iejūgt tos pensionārus, varu pateikt, ka tā jau tagad ir vai nu tavu vecāku tagadne, ja vairs nē tad tava nākotne noteikti !

  • 07.02.2019 21:12 Ziņot

    Divi pensi

    Laiks rit ātri . Vienu dienu pamodīsies un pats būsi pensis. Ja vien nebūsi nolicis karoti pirms tam. P.s.
    Ja nebūtu Tavi penši satikušies tu tagad būtu piemēram purva krupis vai varde !

  • 07.02.2019 21:15 Ziņot

    Divi pensi

    Sorry varbūt esi kolbā radīts !

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!