Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 21. novembris

+0°C
Vējš: A 4.2 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Andis, Zeltīte

Liepājnieki neapmierināti ar autobusu maršrutu izmaiņām Tramvaja tilta rekonstrukcijas dēļ  (17)

Atslēgvārdi liepājas tramvajs | rekonstrukcija | sabiedriskais transports

  • Komentāri (17)
  • 0

Komentāri (17)

  • 24.10.2017 07:17 Ziņot

    Jeeriks

    liepājnieki vienmēr ir neapmierināti ar pilnīgi visu

  • 24.10.2017 09:13 Ziņot

    anonims

    Ir jāizdara katram savs darbs, priekš kam tad tie displeji, varbūt , arī šoferi varēja pateikt, ka pietura būs tur un tur. Labi, tie , kas brauc ikdienā, bet ja kāds brauc 1. reizi? Kad man tā bija un tad vēl bija vecie autobusi, vispār traki, īpaši, ja tumsā sanāca braukt. Par visiem vajag domāt!!!!!

  • 24.10.2017 09:35 Ziņot

    Anna123

    Kādēļ autobusi neapstājas pieturā pie Ostmalas, braucot virzienā uz jauno tiltu? Tur visi brauc garām.

  • 24.10.2017 09:35 Ziņot

    Anna123

    Kādēļ autobusi neapstājas pieturā pie Ostmalas, braucot virzienā uz jauno tiltu? Tur visi brauc garām.

  • 24.10.2017 10:23 Ziņot

    T-6

    Varēja jau varēja uzlikt pieturu vec,ostmalā pie Zob.kabineta......Tur tak piestāj maršrutnieki un kamdēļ ne autobusi????

  • 24.10.2017 10:23 Ziņot

    T-6

    Varēja jau varēja uzlikt pieturu vec,ostmalā pie Zob.kabineta......Tur tak piestāj maršrutnieki un kamdēļ ne autobusi????

  • 24.10.2017 10:34 Ziņot

    kode

    Jā, lūdzu Autobusa parka direkciju arī 3.maršruta autobusa pieturu tagad uz pusotru gadu noteikt arī pieturā pretī Zobu poliklīnikai, citādi tā lepni brauc garām,VVajag arī drusku panākt pretī iedzīvotājiem, noteikti šo pieturu izmantotu daudz pasažieru.Pietura ir ļoti izdevīgā vietā blakus RIMI, lielā aptieka, zobu poliklīnika.

  • 24.10.2017 10:52 Ziņot

    Impis

    Cilvēki! Neļausim par sevi ņirgāties! Jāiet ielās!

  • 24.10.2017 11:04 Ziņot

    Autobuss

    Pietura "līva" un nākošā pie ledushalles, tā kā tas ir visu laiku bijis. Par kādām poliklīnikām jūs te sapņojat? Tā jau nevar laikos paspēt vēl pie katra stūra jāpietur.

  • 24.10.2017 11:30 Ziņot

    nē nu jā

    8.autobusa galapunkts Raiņa ielā (parasti pie Drogām, pietura "Līva"). iekāpjot soferis ne pušplēsta vārda, displejā info nav, audio paziņojumu nav. kāpu iekšā pārliecībā, ka tur vai citur, bet centrā apstāsies - vai nu Jūras ielā, vai Graudu ielā pie Universitātes. nācās braukt ar otru busu un pirkt otru biļeti.

  • 24.10.2017 11:43 Ziņot

    seska Liepāja.

    Daudz neizrunājieties,ka neaizved uz dubeņiem

  • 24.10.2017 11:57 Ziņot

    Autobuss

    Nē nu jā vai Jūs jautājāt šoferim vai nav kaut kas mainījies? Šoferis nav zīlnieks viņš ir šoferis!

  • 24.10.2017 12:00 Ziņot

    mutre

    tieši tā ka var bērniem sanāk uz Dubeņiem.Viņi vieni brauc pēc skolas uz mājām uz treniņiem! Tagad vis ir pilnīgā pakaļā,neko nevar saprast .Apdraud mūsu bērnus,ja ko mainat kungi tad sastādiet jaunus sarakstus ja tas remonts ir uz ilgu ,jo tā palikt nevar.Tā ir pilsētas satiksme

  • 24.10.2017 12:12 Ziņot

    Pastāvīgā braucēja

    Ir tomēr jāsaprot, ka katram iedzīvotājam pa prātam neizdaris. Braucu katru dienu ar dažādiem autobusiem. Piekrītu, ka šis ir optimālais variants, ko varēja saplānot, veicot tik lielus darbus pie tik milzīgas automašīnu plūsmas tik šaurā pilsētā.

  • 24.10.2017 12:55 Ziņot

    kauns

    nav runa par pieturu skaitu,autobuss tiešām nevar apstēties uz katra stūra,iet runa par to,ka informācija ir nepietiekama ,īpaši veciem cilvēkiem un bērniem,kas brauc ar autobusiem uz skolu.Ja reiz pilsētā ir paredzēti remontdarbi PUSOTRA gada posmā,tad kaut kādas skrejlapiņas pieturvietās uz stabiem varēja uzlipināt.Tās shēmas par transporta kustību liepājniekos.lv nav
    ne graša vērtas..ne visi veci cilvēki prot apieties ar internetu. KAUNS par LST direktora U.Zupas kunga atrunām

  • 24.10.2017 14:05 Ziņot

    Kurš pateiks

    Kāpēc ielu remonta darbus jāveic ziemā ? Cik kvalitatīvs ir šāds darbs. Un vai tas ir ekonomiski izdevīgs ? Un svarīgi arī - kam izdevīgs.

  • 25.10.2017 12:14 Ziņot

    es pateikšu

    Cik kvalitatīvs ir tavs darbs? Un vai tas ir ekonomiski izdevīgs ? Un svarīgi arī - kam izdevīgs?

    padomā;)

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!