Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 14. decembris

+2°C
Vējš: DA 12.0 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Auseklis, Gaisma

Meklē ražotāju zemās grīdas tramvajiem Liepājā  (24)

Atslēgvārdi tramvajs | zemās grīdas tramvajs | tramvaja tilts

  • Komentāri (24)
  • 0

Komentāri (24)

  • 07.12.2017 07:36 Ziņot

    Ziii

    Darbu tempu varbūt arī nav iekavējuši laika apstākļi, bet vai darbu kvalitāti tas neietekmēs?

  • 07.12.2017 08:44 Ziņot

    voloģa

    Kas tur ko meklēt - Rīgas vagonu rūpnīca taču vēl pilnībā nav nodota lūžņos. Lietosim pašmāju produkciju!

  • 07.12.2017 09:19 Ziņot

    Saimnieksa

    Ko tur meklēt paprasa tiem kam ir tādi trambaji un uzzina precīzi

  • 07.12.2017 10:00 Ziņot

    bumbastika

    Vienigais ,kas mani interese ,vai del siem jauninajumiem un uzlabojumiem nemaonisies talonu cenas ..tas ari ir vienigais ...un ++++vologa

  • 07.12.2017 10:16 Ziņot

    Makaveli

    Iepirks atkal no poļiem...tāpat kā autobusus..Kuri nelielā CSN izjūk..taka būtu uzkritis meteorīts.

  • 07.12.2017 10:22 Ziņot

    Egija D.

    Iedomājieties 18 mēnešus būs šis murgs ar satiksmes ierobežojumiem, braukšanu pa jauno tiltu, korķiem utt.
    Neticami. 18 mēnešus labot vienu tiltu. Pa to laiku ārzemēs varētu uzcelt 10 tiltus noteikti.

  • 07.12.2017 10:38 Ziņot

    ļaunuma saknes

    Ziniet,palasot tos komentārus pilnīgi šermuļi iet ! Liekas,ka pats labākais pilsētas iedzīvotāju kontingents ir vēlēšanās atstāts aiz strīpas,gudri spējīgi'' konetāru ''cilvēki,kas būtu spējīgi vienreiz iecelt Liepāju saulītē, tik neviens nelaiž pie varas! Spriežot pēc komentāriem šķiet,ka to ''žults'' cilvēku pilsētā saradies tik daudz,ka bail jau gandrīz iet pa ielu! Viss te ir tik slikts,tikai kādi pieci seši pārgudrie zelta gabaliņi!

  • 07.12.2017 10:47 Ziņot

    Saņoks T

    Mēs ar čomiem laivu būdā uzmetināsim pa pus cenu.

  • 07.12.2017 10:53 Ziņot

    Dz.12.05.

    Es, kā topošā liepājniece, gan nebēdājos par satiksmes ierobežojumiem, vismaz iepazīstu pilsētu...Labāk visu ar smaidu, kā iepriekšējais...

  • 07.12.2017 11:03 Ziņot

    to Saņoks T (jums izdosies!)

    Sargājiet ''autortiesības'', ka kāds nenošpiko!!!

  • 07.12.2017 11:21 Ziņot

    mudzis

    Kad reiz beigs slimot ar to "jaunākā brāļa" sindromu? KĀPĒC visu laiku (gan valdībai, gan pašvaldībai) vajag kaut ko speciālu, lielāku, vērienīgāku, dārgāku, sarežģītāku, utt.

  • 07.12.2017 11:22 Ziņot

    alusmamuts

    http://www.metro-rep... - ir arī tāds variants. Sliežu platums tāds pat

  • 07.12.2017 11:23 Ziņot

    nu gan

    žēl mazliet veco tramvaju.

  • 07.12.2017 12:05 Ziņot

    Pagrīde

    Seska fotogrāfa birojā ražo zemgrīdas tramvajus.

  • 07.12.2017 12:38 Ziņot

    Zum zum

    Ka tik pēc sliežu atjaunošanas nesākas kreņķi par to platumu, kas neatbildīs jaunajiem tramvajiem....

  • 07.12.2017 13:22 Ziņot

    Бобик

    Город как Чернобылская Припять,полу вымерший,я думаю что трамвайное депо тоже можно закрыть ;)
    Идею кидаю нашим загнившим правителям олигархам )))

  • 07.12.2017 15:18 Ziņot

    vot tā

    Būs kas brauc, jo šodien Dome iedeva vairāk par 300 personām bezmaksas braukšanu sabiedriskajā transportā.

  • 07.12.2017 15:18 Ziņot

    vot tā

    Būs kas brauc, jo šodien Dome iedeva vairāk par 300 personām bezmaksas braukšanu sabiedriskajā transportā.

  • 07.12.2017 15:35 Ziņot

    Mr.Koks

    Liepājā tramvajs nav vajadzīgs!

  • 07.12.2017 18:08 Ziņot

    Mrkokam

    Tevi vajadzētu bezgrīdas tramvajā pavizināt... :)))

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!