Trešdiena, 12. augusts Klāra, Vizma
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Noslēdzoties pieteikumu termiņam māju siltināšanai, saņemts rekordliels projektu skaits

Noslēdzoties pieteikumu termiņam māju siltināšanai, saņemts rekordliels projektu skaits
18.01.2020 07:00

TV Kurzeme/ "Kurzemes Vārds"

Ir noslēgusies naudas līdzekļu rezervēšana daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanas valsts atbalsta programmā visā Latvijā, ko nodrošina Attīstības finanšu institūcija ALTUM.

Viena no aktīvākajām pilsētām, kas izmantoja iespēju pieteikt ēkas renovācijas procesam, ir Liepāja. Taču, neskatoties uz līdz šim paveikto, pilsētā no kopējā dzīvojamā fonda vēl aptuveni 60 % daudzdzīvokļu mājām nepieciešama renovācija.

12 komentāri

2020-01-18 18:48

uksus: Tās vecās ,smirdīgās blusu kastes vispār nav ko siltināt! Drīz bankas nedos kredītus pret tik nedrošu ķīlu, kas balstās tik uz ārējo siltinājumu! Tās smirdīgās kastes ir jānojauc!

2020-01-18 21:09

> uksus: kila ir pilnigi drosa jo iekilata ir nevis maja bet iedzivotaju maksajumi uz gadiem 20. maja principa vispar var nebut :D
bet citadi tev taisniba. renovacija pa lielam nozime arsienu aplipinasanu ar vati un smuku nokrasosanu, un trubu parliksanu uz kapnu telpam, kur tas biezi vien izskatas pabriesmigi. ja kiegelu majam tas vel puslidz pienemami, tad lielako dalu bloku majas ta renovet nedrikst. krievija tadas jauc nost un buve jaunas. bet liepaja 30 (!) gadu laika no nulles uzbuveta tikai 9-stavene ezerkrasta un tas dazas 2 laikam stavu majas pie veca tramvaja galapunkta...

2020-01-18 21:28

.: Haha, forši! Būcenis sabruks, bet stulbie iedzīvotāji turpinās maksāt!:D

2020-01-18 21:30

Es: Naudas kāšanas mašīna,žēl ka veca gadagājuma cilvēki nesaprot,ka skaista fasāde nozīmē kredītu uz 20 gadiem.attopaties mums vairs ziemas nav,siltināt nevajag un tie vecie šķūņi vēl ilgi stāvēs,vienīgais ieguvums skaists grausts no fasādes puses.

2020-01-18 22:34

Kantainais: Un to visu kopā sauc ""Par attīstības centra"" darbību..Tā ir naudas līdzekļu kā atmazgāšana ,tā zagšana .
ja kārtīgi papēta likumdošanu ,tad par gandrīz jabkuru tā saukto renov'āciju var mierīgi iesniegt prasību tiesā par līdzekļu atgriešanu ,jo pakalpojums nav saņemts tādā mērā kā rakstīts līgumsaistībās..
Patiesībā šī ""renovācija"'izskatīsies šādi--renovētāji grābs un grābs objektus ,no viena objekta uz otru pārcels brigādes ,lai tikai iesāktu ,un t'\a pa riņķi..nav jābūt baigam būvniekam ,lai kaut ko renovētu vai celtu--pietiek ,ja ir naudas un sakari--dabū objektu (konkursā))):):) tad nolīgst kādus ,kas to prot darīt ,tad noīrē celtniecības tehniku ,sastatnes,instrumentus u.t..t tad ņem jebkurus strādniekus ..nav obligāti tādus ,kuri ko sajēdz..saņem avansu par objektu un uz priekšu..būvmateriālus ņem pa lētuci no saviem pašu veikaliem un pārdod par dārgo...siltinot mājas ,kritiski samazinās māju mūžš .. zūd ventilācija un mājas vnk sāk pūt..brīvajā un demokrātiskajā Latvijā kaut kā netiek celtas dzīvojamās mājas ..privātmājas neskaitās..

2020-01-19 09:36

Lote: Pašvaldībai vajadzētu pievērst uzmanību tām mājām, kas netiek siltinātas projekta ietvaros, bet kurām iedzīvotāji nolemj veikt daļēju renovāciju, izmantojot mājas uzkrājumus. Lielākoties tādi darbi notiek stingrā taupības režīmā, ekonomējot arī uz strādnieku tualešu rēķina. Pašlaik viens no tiem ir nams Siguldas ielā 17. Tur garām uz jūru vairs nav iespējams iet, jo veči stāv pie krūmiem ar vaļējām bikšu priekšām, bet lielās vajadzības tiek kārtotas turpat blakus esošajos krūmos.

2020-01-19 11:18

Ieguvums: Kredīts uz 20 gadiem , bet garantija 2 gadi, vai ne ?

2020-01-19 12:05

-->Lotei: Runajot par Siguldas 17... jautajums rodas, kaa vispar jus majas iedzivotaji pieljavaat ziemas un lietus laikaa "hrenovet" maaju? Uzsaka novembra sakuma, 10.jav pabeidza Ziemelju puses sienu, tagad parvacas uz D-pusi. Jus vispar saprotat par kadiem mesliem maksajat?

2020-01-19 13:21

Jaunliepāja: Au-u,valdība! Ieklausies ko runā tauta! Paneļu mājas taču ir sametinātas pa šuvēm. Te kādreiz kaut kur paspīdēja informācija par garantijas laikiem metinājuma šuvēm. Kas būs par vaimanāšanu kad kāds panelis atties vaļā! Ai ,ai ko nu darīt! Visi kā strausi sabāzuši galvas smiltīs un izliekas kas viss ir kārtībā. Tas ir jādomā valsts mērogā,bet nevienam nav drosmes sākt risināt šo jautājumu. Nu kaut kā tā!

2020-01-19 17:04

va: LNA vai saprot un var izskaidrot to kāpēc ja āra temperatūra ir tādos plusos un nav sals apkures tarifs kāpj stingri uz augšu
.Daudzdzīvokļu mājās ir autonomisks siltuma regulētājs,bet viss rēķinu tas neietekmē.Bet kā tas var būt?

2020-01-27 17:27

HK: Par to pašu. Renovētas tiek sliktos laika apstākļos. Lietus līst, tie lipina vati. Un taisa ciet. Jautājums,kur mitrums paliek, iet dzīvokļos. Tagad LNA spiež virsū labiekārtot pagalmys,plus uzstāj uz laternu nomainu. Sākot,ka par iekšpagalmu laternām, mājām jāremonte uz sava rēķina. Kāds var pateikt, kurā likumā tas ir teikts. Jo ST tā ir teikuši.

2020-01-27 17:34

HK: Jo, ja grib pielabot ceļu pagalmā, vajag uzreiz labiekārtot. Plus tās laternas. Tas ir kā, ja māja par savu naudu nomaina laternas, tad slēdzis ar būs,kad ieslēgt/izslēgt. Vai drīz jāmaksā ar laukā degošo elektrību??? LNA sapulcēs,atbildes netika saņemtas,bet spiež uz projektiem,lai māja ņem. Bet tas ir tas pats, kredīts iedzīvotājiem šajā grūtā laikā.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz