Pandēmijas laikā sabiedrībā pieaug depresija
Vairāk nekā 20 procenti iedzīvotāju kopš Covid-19 pandēmijas sākuma ir piedzīvojuši negatīvu stresu un pat klīnisku depresiju, ārstu vidū šis skaits ir vēl lielāks – 25 procenti – par to liecina Rīgas Stradiņa universitātes pētījuma rezultāti.
TV Kurzeme
Latvijas Psihologu biedrības vadība atklāj, ka šie skaitļi liecina par sliktu sabiedrības mentālās veselības stāvokli, un vēl vairāk problēmu saasina fakts, ka tikai retais iedzīvotājs vēršas pēc profesionālas palīdzības.
8 komentāri
Vietnieks: Protams! Un redzot kas mūsu pasaulītē notiek, nekas neliek domāt, ka tas nav speciāli, lai sagrautu un novārdzinātu cilvēkus...
Jo viss kas ir pieejams ir māju četras sienas un parks. Mūsdienu cilvēkiem ar to ir daudz par maz.
Padomā: Būs vēl vairāk iedzītu depresijā cilvēku. Vairojas naids, noziedzība un visatļautība. Kur mēs nonāksim? D...sā, ja tas murgs vēl ilgi turpināsies. Noaugsim mataini, bārdaini ņemsim rungu vienā rokā, pudeli otrā un uz priekšu, atpakaļ alu laikmetā!
Mārels: Depresiju jau nav vairāk. Tagad vienkārši ir laiks tai izpausties. Iepriekš cilvēkiem bij drošiba un darbs, kaut cik ilūzijas par gaišāku nākotni. Tagad tā vairs nav - lai dāvinātu dažiem veciem ļaudīm 2...5 gadus pie dzīves, esam sagrāvuši tā jau vārgo ekanomiku, sabojājuši izglītības kvalitāti, bankrotējuši biznesi un ielaistas slimības.
nauda nesmird: vairojas naids pret valdību, kura ir stulba un nīcina ārā ekonomiku, mēdijiem kas viņu afēras atbalsta un liek pirmajās lapās, viss ir pērkams arī cilvēku brīvība
Tufta: nauda nesmird - tev laikam veca memory watera partija trāpijusies!!!
Xxx: Nauda nesmird -viss pareizi un kas tā nedomā ir tikai ieliktenis ,ar galvu nedomājošs cilvēks..Riebjās tie pakaļā līdēji.
Zippo: Pie mums ir viss nepiecieshamais depresiivai dziivei.
Ahtung: To tufta tev daikts mute ir. Iznem to ara un pec tam runa
Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.
Uzmanību!Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.