Trešdiena, 3. jūnijs Ineta, Inta, Intra
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Piejūras slimnīcas onkologi protestē pret lēmumu par iestādes darbības izbeigšanu

Piejūras slimnīcas onkologi protestē pret lēmumu par iestādes darbības izbeigšanu
Foto: TV Kurzeme
07.11.2019 07:09

TV Kurzeme

Trešdien, 6.novembrī, ”Piejūras slimnīcas” onkoloģiskās klīnikas kolektīvs izsūtīja paziņojumu medijiem, Liepājas pašvaldībai, Saeimai un atbildīgajai ministrijai, aicinot skaidrot Veselības ministrijas lēmumu par turpmāko medicīnas iestādes darbību. Valsts SIA ”Piejūras slimnīca” administrācija pagājušajā mēnesī saņēma vēstuli no Nacionālā veselības dienesta, kurā ministrijas uzdevumā aicināts vienoties par onkoloģijas pakalpojumu sniegšanas pārtraukšanu. Turpmāk onkoloģijas pacientu ārstniecību, iespējams, koncentrēs Liepājas Reģionālajā slimnīcā.  

24 komentāri

2019-11-07 07:58

Zelda: Sen jau bija laiks to izdarīt, jo Reģionālās slimnīcas pacientiem garantēti daudzkārt labāki apstākļi, nekā tie ir Piejūras slimnīcā, zem viena jumta pieejama visa diagnostika. Savukārt Piejūras slimnīcas ēku varētu izremontēt un iekārtot Pansionāta vajadzībām, jo Liepāja ir viena no retajām pašvaldībām, kurai nav sava Pansionāta vecu cilvēku cienīgai aprūpei. Varētu ņemt piemēru no Kuldīgas, kur pansionāts ir 4 Zvaigžņu viesnīcas līmenī. Liepājā plus būtu tiešais parka un pludmales tuvums, kas dotu iespējas ilgām pastaigām svaigā gaisā.

2019-11-07 08:18

pilnīgs čau: tāpat viņi nevienu neizārstē un visi atdod galus

2019-11-07 08:22

novērotājs: Jāsāk vienreiz būs intensīvi strādāt, tā kā to dara Reģionālās slimnīcas medmāsas.Skaidrs, ka negribas pāriet no valsts slimnīcas, uz pašvaldības.Tur jau bija sava republika.
Par pansionātu pilnīgi piekrītu, ideāla vieta.

2019-11-07 08:36

liepajnieksforever: SPAMOTĀJI - jūs vienkārši nesaprota par ko runājat. Kas to (šos komentārus) jums pasūtījis ?

2019-11-07 09:03

Zelda: TO liepajnieksforever
Konkrēti man neviens neko nav pasūtījis, bet esmu ilgstoši bijusi kopā ar saviem ar onkoloģiskajām slimībām slimajiem radiniekiem gan vienā, gan otrā slimnīcā. Piejūras slimnīcā nav pat iespējams pacientu ratiņkrēslā normāli aizvest uz "kobras rīšanu", jo nav normāla pandusa, vien kaut kāds koka klucis. Par sadzīves apstākļiem es vispār nerunāju. Īsta postpadomju sistēma.

2019-11-07 09:48

Opis VA: -Vai kāds Jums skaists gredzentiņš pirkstā.-Tāda frāze ir dzirdēta no onkologu mutes pie slimnieka gultas. Sen vajadzēja slēgt to nodaļu jo nav jau kam ārstēt. Viens vecs, otrs slims, trešam liegums,U.t.t.

2019-11-07 10:12

nja: Gan jau kāds privātais šo vietu noskatījis. Laiku atpakaļ arī Kesenfelds tecināja siekalu iekārojot šo vietu-tur varētu būt karuseļi, kafejnīcas, peldbaseini, bērnu laukumi, brīvdabas estrāde, arī piedzīvojumu takas un tamlīdzīgi..

2019-11-07 10:13

To Zelda: Piekrītu Zeldas un pārējiem komentāriem-nācies saskarties ar to .kas tur notiek!

2019-11-07 11:54

mumis: veco ļaužu pansionātiem Liepājā vietu netrūkst . Arī Laumas rajonā internātskolas vietā kura pamesta izlaupīšanai un tādu vietu Liepāja kaudzēm! Tāpēc jau nav jālikvidē slimnīca lai kāda kāra mute tur uzkundzētos.Tas Liepājas monstrs lielā slimnīca ir Liepājas naudas gūšanas vieta tikai ne cilvēku paradīze kā te to pasniedz!

2019-11-07 12:10

solo: Ja reiz valsts vēlas uzgrūzt slimnīcu pašvaldībai (tā, šķiet, ir tā problēmas sakne), tad lai izveido tur bērnu dārzu. Vai arī Liepājas domnieki jau ir novienojušies ar valdības pārstāvjiem pa kluso pamest atkal liepājniekus zem tanka?

2019-11-07 12:28

trakas lietas: Dīvaini!!! Pastiprināti pēdējā laikā medijos reklamē onkoloģiju, un visu ap to, a te - pēkšņi slēdz ciet! Kur tā loģika???!!! Būtu jāpalielina iespējas cilvēkiem ātrāk un ērtāk saņemt palīdzību, nevis ko klapēt ciet, samazināt.

2019-11-07 14:56

caps: Sen bija laiks šo iestādi likvidēt !! Esmu onkoloģijas uzskaitē no 2015 gada un zinu ko rakstu nav salīdzināma ne attieksme ne pakalpojumi ,kas sniegti Onkocentrā un tas,kas notiek Liepājā..Šo naudu ,kas tiek nelietderīgi tērēta šīs iestādes uzturēšanai vajag novirzīt Onkoloģijas centram. Liepājā tā vairs nav slimnīca,bet slaktūzis. Šajā slimnīcā ir nomiruši gan mans tēvs gan māte un varu visu to atcerēties ka vienu lielu murgu un tieši šīs slimnīcas ilgadīgās vadītājas dēļ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

2019-11-07 15:24

anna: Jāatstāj tikai procedūru kabinets- OBLIGĀTI!!!!

2019-11-07 16:15

Ome: Neprofesionali arsti kas neatskir vezi no zultsakmeniem jo atrak ciet lo labak

2019-11-07 17:46

Kaktuss: Viennozīmigi ciet! Nav vajadzigas dublējošas iestades!

2019-11-07 17:58

Kaut kā tā: Onkoloģiskie pacienti loti veiksmigi tiek arsteti regionala slimnīcā Liepājā. Māsas, kas pie pārmaiņām nezina vai grib būt māsas, varbūt Liepajai nav nepieciesamas. Ko sabiedriba iegus? Netiks bezjegā lidzekļi izniekoti.

2019-11-07 18:03

Zelda: To mumis
Vecu ļaužu pansionāts būtu tā kārā mute, kas visu rauš sev? Domā arī, ko raksti? Un, par to Piejūras onkoloģisko slimnīcu un tās vadītājy runājot... Es 17 gadus atpakaļ par naga tiesu izspruku no operētkārās Krilovas nagiem, kas man - sievietei pēdējā grūtniecības mēnesī mēģināja iestāstīt, ka tūlīt pēc dzemdībām jāoperē krūts. Labi, ka dakteris Ķeiris bija blakus un nomierināja. Tā nu pagājuši 17 gadi un bez operācijas viss kārtībā. Tāda nu tur tā profesionalitāte...

2019-11-07 19:00

mumis: To Zeldai -ej iedzer nervu zāles citādi jau roka nogurusi un smadzenes sakarsušas te cepoties! citādi atkal kaut kas piemetīsies no stresa ......

2019-11-07 19:02

Sigita: Šīs slimnīcas àrsti jàatlaiž,jo pat diagnozes laicīgi nemàk uzstàdīt,kur nu vèl àrstèt,tikai slaktèt.Kà slimnīca ir labà vietà ,pie jūras un parks,vieta laba bet attieksme un kvalitàte no medicīnas viedokļa drausmīgi vienaldzīga un tàdiem vèl algas pacelt?Par ko???

2019-11-07 19:03

Zelda: To mumis
Strādā Piejūras onkoloģiskajā slimnīcā?

2019-11-07 19:09

caps: Nē Zelda, mumis ārstējas blakus psihatrijā ,tādēļ jau zina kad jādzer nervu zāles...….....

2019-11-07 23:24

Marta: Es gan varu teikt tikai labu par šo iestādi. Paldies čaklajām, jaukajām māsiņām un dakterim Ķeirim īpaši liels paldies! Mierīgā atmosfēra tajā mājā man patīk daudz daudz labāk nekā skrienošais stress lielajā slimnīcā.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz