Sestdiena, 6. jūnijs Ingrīda, Ardis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Pievērš uzmanību melnajiem putekļiem Liepājā

Pievērš uzmanību melnajiem putekļiem Liepājā
11.05.2017 07:22

TV Kurzeme

Atslēgvārdi

Vakar Liepājas reģionālās vides pārvaldes darbinieki devās uz Liepājas ostas teritoriju, lai noskaidrotu, cik pamatotas ir liepājnieku sūdzības par melniem putekļiem viņu mājokļos.Cilvēki pauduši viedokli, ka vainojama ogļu pārkraušana ostas teritorijā, bet vides pārvalde to pašreiz ne apstiprina, ne noliedz.

16 komentāri

2017-05-11 14:27

Kristīne Dzelme: Liepājas Reģionālās Vides pārvaldes direktora vietnieks Roberts Bērziņš varētu vienreiz atklāti, godprātīgi pateikt, cik oficiālas sūdzības ir reģistrētas, cik nav, un visbeidzot padomāt, kāpēc iedzīvotāji vairs nezvana VVD Liepājas Reģionālai nodaļai. Otrkārt, pateikt, ka ik reizi, kad iedzīvotāji ir sūdzējušies par piesārņojumu vidē, un apsekotas noteiktas vietas, kur piesārņojums ir bijis acīmredzams, nav bijusi LR likumdošanā paredzēta rīcība, bet formāla atruna, ka nav konstatēts piesārņojums. Treškārt, 2015.gada 6.maija laikrakstā "Kurzemes Vārds" Liepājas Reģionālās Vides pārvaldes direktore I.Sotņikova atzīst, ka O.Kalpaka un Flotes ielā uzstādītā monitoringa ierīce var nefiksēt pašreizējo ostas uzņēmumu iespaidu uz apkārtējo vidi, jo savulaik ostas aktīvākie uzņēmumi bija izvietoti citādi.

2017-05-11 15:54

Malacis: Kristīne tu esi malacis. Var būt tev izdosies izskustināt to sastāvējošo skudru pūzni.

2017-05-11 18:47

Ervins: Vajag rakstīt atklāto vēstuli ministram. Iedzīvotājiem savākt parakstus. Un uz priesu. Un cukura maiss domās.

2017-05-11 19:14

Ops: Пишите куда и кому хотите.У кого деньги ,у того власть в этой стране. Люди для них это мусор ,от которого они избавляются с каждым годом всё больше и больше,чтобы те не вешали им воровать тут и набивать свои карманы и отмывать тут чужие и свои деньги.

2017-05-11 20:00

anonims: Kur var parakstīties? taisnība, ka no pagājušā gada vairāk to melno putekļu. vajag tik apstaigāt tuvējās mājas un paraksti būs.

2017-05-11 22:28

Informācijai Kristīne Dzelme: Pašreiz tiek rakstīta kolektīva sūdzība. Tuvāko nedēļu laikā aktīvie Ziemeļu priekšpilsētas iedzīvotāji uzsāks parakstu vākšanu. Savukārt informāciju par piesārņojuma problēmām var iesūtīt uz sekojošām e pasta adresēm: [email protected] (Kristīnei Dzelmei), vai [email protected] (Uldim Budriķim).

2017-05-12 07:19

Super: Kristīne malacis. Izpurini to liekežu kantori, kas atrodas jauna ostmala.

2017-05-12 08:23

Kristīnei: Noteikti ar Jums sazināšos.

2017-05-12 12:23

jūras pirāts: PILNĪGI NOTEIKTI TĀS OGLES PĒC IESPĒJAS ĀTRĀK JĀDABŪ PROM NO LIEPĀJAS. TAS VAIRS NAV IZTURAMS. PAT PIE MANIS ĶEMPENĒ VISA BALKONA TERASE IR MELNOS PUTEKĻOS. TAD PADOMĀJIET KO MĒS ELOPOJAM UN NAV RUNA ŠEIT KURAS IR KAITĪGĀS OGLES, KURAS NĒ. VAI NU VĀCAM OGLES PROM NO LIEPĀJAS, VAI BALSOJAM PAR KRISTĪNES PARTIJU!! VARIANTI IR TIKAI DIVI. TAS KO VIŅI TUR KAUT KĀDU MEHĀNISMU IR UZSTELĒJUŠI, TAS VISS IR KAĶIM ZEM ASTES UZ TĀDU KVANTUMU. MINISTRI TE NELĪDZĒS, JO VISS VIŅI VIENĀ GRĀVĪ GUĻ AR TAGADĒJIEM PIE VARAS ESOŠIEM LIEPĀJĀ.

2017-05-12 13:08

atbalstītajs: Pievienojos visam augstāk minētajam. Ja viss iegrozīsies pareizi ,domāju 3 cilvēki no jainas ostmalas, kas ir atbildigi par šo situāciju rakstīs daudz paskaidrojumu un var būt būs spiesti pat atstāt amatus. kas ari būtu pareizi neviss cilvēkiem miglu pust acis.

2017-05-12 15:30

Lasītāja: Jā tiešām šo tēmu vajag pacelt valsts līmēni. Tiešām būt vērts ministrijai iesaistīties un tiesībsargājošām iestādēm. Un izvērtēt vai tā ir amatpersonu nolaidība vai kas cits...........

2017-05-12 19:54

anonims: Dažreiz sakrīt tie cipari, nav rakstīts, ka viens cilvēks.

2017-05-12 20:58

Ari anonima: Tas tiešām nemaina lietas būtību cipari tiešām var sakrist. Tikai kāds ir izskatās uztraucies.

2017-05-14 23:50

Centrs: Tieši tā pati situācija, biju palaidis šo melnuma info garām, bet kad šodien noslaucīju krēslu uz balkona, paskatījos uz roku un WTF... Taka nu jāāā, tas nav ok, iepūš kārtīgs vējš, kas Liepāja ir bik vairāk nekā bieži, tad nu būs šis pasākums mums visu laiku. Un gan jau apjoms tikai palielināsies. Sludiniet FB vai nu vienalga kur, zvaniet tiem pašiem BezTabu un vajag risināt. Drīz mūs saukās par ogļraču, ne rock vai vēja pilsēta

2017-05-21 19:17

grauds: Dzīvoju Kalpaka 109. mājā. Logus atvērt nav iespējams ! Brūni-melnie putekļi, pat, dzīvoklī uz palodzēm krājas,nemaz nerunājot par āra plodzēm, starplogu ailēm .Pēc ziemas ,atverot logus, var grābt saujām šos ķipīgos putekļus,kurus nevar tik viegli nomazgāt.Šogad,pirms logu tīrīšanas, nofotografēju šīs "skaistās " brūnās palodzes,gadījumam,ja būs vajadzīgi lietišķie pierādījumi.Vislielākie kraušanas darbi notiek naktīs,jo tad ,taču ,tos putekļus neviens neredz. Mani logi ir vērsti tieši pretīm terminālam un es visu redzu, kādi putekļu mākoņi tur veļās...un mēs to visu elpojam...un, lai mums nestāsta pasakas, ka viss ir pieļaujamās normas robežās...un vēl, tie trokšņi,kas naktīs traucē nakts miegu....mājai sienas plaisā no vilcienu vibrācijām...Nez,kad tas murgs beigsies!?
Jā,...un vēl -interesanti,kuru makos ir sagūlusi tā naudiņa,kura ,kādreiz, tika atvēlēta tam,lai šo māju iedzīvotājus izmitinātu citās dzīvojamās vietās???

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz