Svētdiena, 5. jūlijs Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Pretrunīgi vērtē Grobiņu kā Dienvidkurzemes novada centru

Pretrunīgi vērtē Grobiņu kā Dienvidkurzemes novada centru
06.06.2020 06:00

TV Kurzeme

Pretēji līdz šim spriestajam, ka novadu reformas gaitā topošā
Dienvidkurzemes novada administratīvais centrs atradīsies
Liepājā, šonedēļ Saeimas atbildīgā komisija izlēma, ka tas tomēr
būs Grobiņā.

Tas neapmierina daudzus Nīcas un Rucavas novada
iedzīvotājus, jo uz Grobiņu viņiem jābrauc pa grantētu, ne visai
labā stāvoklī esošu ceļu vai arī pa asfaltētajiem autoceļiem A11
un A9, izbraucot caur Liepāju, kas prasa ilgāku laiku.

Turklāt Nīcas novada dome vēl plāno lemt, vai samierināties ar iekļaušanu
lielajā Dienvidkurzemes novadā vai vēl mēģināt pret to iebilst, jo
jau iepriekš paudusi nostāju, ka vēlas būt kā atsevišķs novads.

24 komentāri

2020-06-06 07:59

Berlin berlin: Nīcas novadā 3150 iedzīvotāju, Rucavas novadā nedaudz zem 1500 iedzīvotājiem... un viņi domā ka komandēs parādi kur būs adminstratīvais centrs?

2020-06-06 09:19

Leons: Tas tipāžs Valainis, kurš tagad pa tv reklamējas kā ZZS mēra kandidāts Rīgā reāli visus ar šito iegāza. Tas skaidri liecina, ka viņu mērķis ir radīt haosu nevis kārtību valstī.

2020-06-06 09:59

Berlin berlin: Ko iegāza- Grobiņa ģeogrāfiski ir centrā+ pēc valsts reģionālās attīstības aģentūras apkopotās informācijas pēc attīstības indeksa ir pirmajā vietā- krietni apsteidzot Tavu mīļo Nīcu nemaz nerunājot par Rucavu... Bet Viktors un ZZS ir malači- šobrīd strādājot opozīcijā ir spējuši panākt ka rajonu neapvieno ar Liepāju, Jelgavu un Ventspilī ar rajoniem! Būs spēcīgs ZZS saraksts Dienvidkurzemē uz pašvaldību vēlēšanām, nesatraucies Leončik!

2020-06-06 10:29

Jūra: Tā nolēma jo visi novadu vecie cer uz vismaz pārvaldnieku vietām savos novados, jo reāli vadītājs būs viens un nekur nav teikts ka tas būs pirmspensijas vecuma onkulis. Liepāja būtu visiem izdevīga, bet te situācija pierāda ka viss ir uz pērkams. Vienīgā cerība ka VARAM nepieļaus bardaku, būs vēl revīzijas un citas pārbaudes tā ka priecāties par agru.

2020-06-06 10:41

Berlin berlin: Kurš teica ka vadītājs būs pirmspensijas vecuma onkulis? Vai tad rajonā jaunu cilvēku trūkst?

2020-06-06 11:25

Leons: Skaidrs, ka trūkst - pats paskaties uz tiem sirmgalvjiem, kas to pagastu izšeptē kopš 90tajiem.

Un Grobiņa centrā ir varbūt, tikai kādās alkohola reklāmās. Un jā, ja pēc jaunās pārvaldes apmeklējuma pilsonis gribēs doties uz VID un Uzņēmumu Reģistru - kur viņš brauks? Cik lielisks ir sabtrans ar Grobiņu? Paši tak katru komentu sadaļu esat pieraudājuši cik briuesmīgi tagad ir autobusā.

2020-06-06 12:07

Pans: Prātīgs lēmums par Grobiņu, ka novada centru! Ātrāk tiksim pie nabadzīgas Liepājas apvadceļa un Rucavieki, Nicenieki nebūs abižoti

2020-06-06 12:08

nu ja: Pareizi ir, kāds Liepājai būtu sakars ar novadu? Viņa ir Republikas pilsēta, tad lai arī paliek! Lai viņi tur lūdzas sazin kam. Mēs paši mākam katrs individuāli lūgties par sevi, mums galvai nakts aizsegā nav jālūdzas it kā par mums! Tik pat labi tas centrs varētu būt Rīgā! Kāpēc nē, tur ir ne tikai attiecīgās valsts iestāžu filiāles, bet pašas ministrijas, tas pat ktutāk! Es par Rīgu kā centru! Ko tur daudz knapināties, ja reiz kāds grib, lai centra administrācija nav novadā. Bērnudārzs gatavais!

2020-06-06 13:08

---: Vai varat iedomāties, kādas neērtības būs cilvēkiem? Mazajā Grobiņā CENTRS! Domāju, ka cilvēki no Nīcas, Rucavas,Otaņķiem, Aizputes un Durbes protestēs. Vai lēmēji domā par Lejaskurzemes ļaudīm? NĒ!

2020-06-06 13:12

---: labojum-Dienvidkurzemes!

2020-06-06 13:24

Inga: Smieklīgi runāt par kaut kādiem sastrēgumiem. ZZS vietējais baroninš baidās palikt bez varas?

2020-06-06 13:52

KKK: Ir stulbi un amorāli mainīt rajonu centrus un ko tamlīdzīgi..
Šis sadalījuma pārdalījums vien liecina par finansu līdzekļu pārdalījumu un plēšanos pēc tiem..
Tas ,ka Grobiņa tiks ""iecelta"" par ""centru"'--nozīmēs vien to ,ka vairāki ļaudis taps vēl bagātāki,bet ne Grobiņa ,ne novads neko no tā neiegūs---o, nē --iegūs gan!! Propogand'etu apzinju ,ka naudas par maz))))

2020-06-06 13:56

Kuzis: Latvietis latvietim gardākais ēdiens! Trāpīgs teiciens par mums. Arvien biežāk kauns ka esmu tik skaudīgas,alkatīgas un nenovīdīgas nācijas pārstāvis. Ļoti ceru ka neklausīsies rējējus. Loģiski ka centram jābūt novadā, ģeogrāfiski un attīstības ziņa atbilstošākā ir Grobiņa. Izvērtējot patreizējos novadu vadītājus nu neredzu labāku kā Priedola kungs. Jaunie? Piedodiet, kur atrast tādu kam rūpētu tautas labklājība?! Jauniem jāgādā par ģimeni,jāaudzina bērni,jānostabilizējas un tad var domšt par politiku.

2020-06-06 14:32

PEŠKA: Nu šis ir pilnīgi stulbs lēmums.

2020-06-06 15:51

Šprote: Divi leišmales bomžu plušķu pagasteļi

2020-06-06 16:39

ej: Šprote skaties nepaliec pats par bomzi,varēsi ēst savus piespļautos kāpostus

2020-06-06 17:16

Kukūūū: Šis ir pilnīgs marazms

2020-06-06 19:09

Mario: Kur tad tas bomžatņiks būs kaut kam centrs?

2020-06-06 21:32

Ješka: Lai slava tam,lai slava tam priedolam

2020-06-07 02:17

KKK: kas ir Priedols?? ))DDD

2020-06-07 08:28

Peters mans: Kura vietā atrodas Nīca un Rucava?

2020-06-07 09:10

!: Lielākie lauķi, laipni lūgti komentāru sadaļā! :D diez kāda lielpilsētā kāds no Jums šeit dzīvo?:D Ka viss ir pagaštelis un bomžatņiks?:D smiekli nāk, ejiet attīstieties!

2020-06-07 14:32

Andzelika: Ja nu Atradusi kur Centrs Grobina Vemt Gribas Ta Priedols Atbalst Aferistus Fumanais Centrs Kas Iedzivojas Un Pagasts Atbalst Priedils Cilvekus Krap Visi ziedo ko Pasas Tirgo Talak Visas drebes Un kur vel 75 Pensionare Veita darbojas kas Pazistama Visiem Butu Pievienots Pie Nicas Tad Tada aferiste nestradat Un neiedzivitie Uz Domas rekin Priedols Atmaksa Visu Aferistei Labak Daudz bern maminas atbalstit Un pensionariem Briv biletes Laipajniek Brauc pec 80 par velti Nica Rucava Protestejiet lai ar grobina Nebut centrs

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz