Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 19. marts

+3°C
Vējš: R 7.6 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Juzefa, Jāzeps

Sašautais autobusa vadītājs tiesā cenšas noskaidrot lodes materiālu  (9)

Atslēgvārdi tiesa | kriminālprocess | šoferis | sašauts cilvēks | cietušais

  • Komentāri (9)
  • 0

Komentāri (9)

  • 24.01.2019 07:21 Ziņot

    Zurabs

    gan jau ka rādīja vidējo pirkstu un nieka pigu jau nu šodien nez vai kāds reaģētu

  • 24.01.2019 07:55 Ziņot

    Jam

    Kārtejo reizi virsraksts vispār neatbilst uzrakstītajam rakstam. Tas pats, kas uztaisīt virsrakstu "Liepājā masveidā ieceļo begimoti" Bet raksts būtu par to, ka ome nozaga veikalā maizi.

  • 24.01.2019 08:00 Ziņot

    Jam

    A nē, kļudijos. Rakstā nekas nav minëts, bet video.
    Bet rakstā no virsraksta nav nekas.
    Bet ļoti bieži tiek veidoti citi raksti, kur virsraksts vispār neatbilst. Sakuma pielavu ka kārtējo reizi...

  • 24.01.2019 09:04 Ziņot

    Ddd

    Iespējams tas ir darba dalīšanas procesa rezultāts. virsrakstus domā virsrakstu nodaļa, bet rakstus rada rakstu nodaļa. Un katrs domā ka ir gudrāks par otru. :)

  • 24.01.2019 09:29 Ziņot

    Zurabam

    Urlai parādi kaut īkšķi, tiem pat iemeslu nevajag, piga ir tikai attaisnojums. Redz kā, tad jau varēja paieties līdz nākamajai pieturai, ja jau pat pēc pabraukšanas garām varēja paspēt uz nākamo pieturu aizskriet.

  • 24.01.2019 10:51 Ziņot

    tā ir

    Vietējās tiesās šoferītis neko nepanās. Ir jācīnās, tālāk uz Rīgu un Eiropas tiesa pret valsti. Mūsu vietējās tiesās noziedzinieki regulāri tiek attaisnoti. Tagad ivana lietā tiesās policisti un autobusa šoferīti, bet māti, kura novedusi bērnu līdz nāvei apbalvo ar psihoterapeita konsultāvijā un sarīko bēres viņas vietā! Noziedziniekiem Liepājā ir paradīze!

  • 24.01.2019 11:57 Ziņot

    H h m HD d

    Tas prokurors gan runā pa galīgi citiem pantiem. Bail iedomāties, ko tāds var piespriest, ja nerubi kādu pantu piemērot...

  • 24.01.2019 15:30 Ziņot

    Jeblonskis

    Abus tūristus atpakaļ uz dzimteni un miers! Kāda jēga noslogot Latvijas tiesas?
    Izdevumi ne pa jokam.

  • 24.01.2019 19:34 Ziņot

    Kantainais

    tas viss notika veselu GADU IEPRIEKŠ un tik daudz ņergām vajadzīgs ,lai kaut kādu lietu izskatītu!???
    tas viss izskatās pēc prasta farsa/// un galīga sava darba nejēgšanas ,un ,protams ,birokrātisma.
    Tieši šī jēlā un apzināti kūtrā attieksme noved pie tā ,ka valstij kā tādai uzticības nav..un tas ir bezmaz visās jomās..

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!