Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Pirmdiena, 17. jūnijs

Vārdadiena: Artis, Artūrs

Streika gadījumā uzņēmumu "Liepājas autobusu parks" gaida naudas sods  (30)

Atslēgvārdi streiks | autobusu šoferi | liepājas dome | liepājas autobusu parks

  • Komentāri (30)
  • 0

Komentāri (30)

  • 09.05.2019 07:18 Ziņot

    labāk

    kapitāldaļas pārdot banditiem , lai izvālē saraiņo pakaļā...

  • 09.05.2019 08:49 Ziņot

    Kantainais

    Un tas naudas sods būs baiss--250 eu))

  • 09.05.2019 09:21 Ziņot

    Janis

    Murgs.Francija streiko lidz panak savu.

  • 09.05.2019 09:29 Ziņot

    Kaspars

    Šķēle un Šlesers būtu tikai pelnijuši tādu pārsteigumu!!

  • 09.05.2019 09:53 Ziņot

    guste

    Re kā,cilvēki cīnās par godīgu atalgojumu,bet par to vel draud,ka tiks uzlikts naudas sods......tad jau lai pats ŠLESERS un ŠĶĒLES kungs paši sēžas pie autobusu stūres un strādā un lai izbauda to saldo dzīvi un paši lai padzīvo par tiem grašiem. Mūsu valsts pilsoņi tiek iznīcināti,visur nodokļi tik jāmaksā un visam tiek pieliktas un palielinātas cenas,bet minimālā alga tikai 430e no kuriem tiek atvilkti nodokļi un nevienam no valdības neinteresē kā lai cilvēki dzīvo tālāk.....paši kungi tik domā kā sev palielināt algas ,jo viņiem ar tiem tūkstošiem ko saņem ir par mazu,mūsu nodokļi izkūp gaisā,ceļi ,tilti brūk un nekam nepietiek naudas bet viņu maciņi paliek tik biezāki.....

  • 09.05.2019 10:21 Ziņot

    Vilciens

    Pilnībā atbalstu šoferu streiku! Malači! Cerams, pievienosies visi, kam nav pat 5eur stundā uz rokas (vai pat uz papīra)! Ja kādu nedēļu nestrādās ne transports, ne veikali, nekas - varbūt kas mainīsies! Par mazām algām legālā darbā jākaunas nevis darbiniekiem, bet darba devējiem un tiem, kas šādu sistēmu pieļauj!

  • 09.05.2019 10:22 Ziņot

    serde

    vai ta aurēlija vilnīša priekšā ar vairs neko nevar pateikt, kā to darīja līdz šim....bija jau pēdējais laiks !

  • 09.05.2019 10:34 Ziņot

    Nākamā

    Liekas aizdomīgi par to naudas sodu...
    Vai tā maz' var? ,,Ož"pēc cilvēktiesību pārkāpuma!
    Atbalstu šo streiku,būs piemērs dīvānā gulētājiem un pukstētājiem!

  • 09.05.2019 10:57 Ziņot

    Nākamā.

    Streikošanas tiesības ir vienas no cilvēka pamattiesībām un demokrātiskas sabiedrības vērtībām, ko aizsargā Latvijas Republikas Satversme, kuras 108. pantā noteikts: “Strādājošajiem ir tiesības uz koplīgumu, kā arī tiesības streikot. Valsts aizsargā arodbiedrību brīvību.”
    Tātad,ja streiks ir noorganizēts likuma noteiktajā kārtībā,NEKĀDS sods PĒC LIKUMA nav paredzēts.

  • 09.05.2019 11:08 Ziņot

    hmmm

    Kāpēc pašvaldībai, tad nav noteicošās balss kapitālsabiedrībā? Kurš tad pie tā vainīgs? Un diezgan dīvaini skan , ka akcionāriem netiek izmaksātas dividendes, tad jau LAPR1 iet mīnusā ? :D

  • 09.05.2019 11:30 Ziņot

    Kirza.

    Šoferīši- PILNĪBĀ ATBALSTU JŪSU STREIKU un NEATKĀPTIES, līdz pilnīgai uzvarai.

  • 09.05.2019 11:30 Ziņot

    Asaka

    Likvidējam pilsētas autobusus, Liepājā mierīgi var iztikt bez viņiem!

  • 09.05.2019 11:48 Ziņot

    Ikarus

    Tam algām tādam būtu jābūt neto nevis bruto!!!
    Malači turaties , tādas algas 15gadus atpakaļ skaitījās normālas ne tagad pie mūsu cenām .

  • 09.05.2019 11:52 Ziņot

    Nejega

    Pašvaldībai vajadzētu padomāt par savu uzņēmumu kas sniedz transporta pakalpojumus un piedāvāt autobusa parka šoferiem kas zin pilsētas maršrutus darbu. Savukārt šķēli ar visiem autobusiem triekt rata. Līdzīga situācija bij Rēzekne kur domei apnika ka pārvadātājs taisa mahinācijas. Dome uztaisīja savu uzņēmumu un šodien strādā uzņēmums ar peļņu, turklāt viņiem ir elektrobusi kas ir pagaidām vienīgie valsti

  • 09.05.2019 11:53 Ziņot

    Gegenloch

    Nu bet streikojiet! KO jūs gaidat? Siltu laiku, kad cilvēki staigās ar kājām? ZIEMĀ JAU VAJADZĒJA STREIKOT! Mudaki.

  • IP: **.***.***.149 09.05.2019 12:24 Ziņot

    Ūu

    Sodu var piemērot, par to, ka pakalpojuma sniedzējs nenodrošina pakalpojumu! Šajā gadījumā Liepājas pilsētai netiek nodrošināts transporta pakalpojums

  • IP: **.***.***.149 09.05.2019 12:26 Ziņot

    Gustei

    Sodu uzliks uzņēmumam par pakalpojuma nenodrošināšanu. Nejau šoferiem.

  • IP: **.***.***.149 09.05.2019 12:27 Ziņot

    Saskatu tikai godīgumu! Malacis Vilnītis, sodīs tos mērgļus, kas neliek klāt šoferiem! Šoferu darbs ir atbildīgs un grūts, viņi ir pelnījuši paaugstinājumu!

  • 09.05.2019 12:33 Ziņot

    MMehs

    Aiz A&A stāv pārējie pārvadājumu un liek turēt ierakumus, ja LAP piekāpsies, tad citu uzņēmumu šoferi arī gribēs savas algas celt.

  • 09.05.2019 12:49 Ziņot

    Vilciens

    Tieši tā, runa ir par līgumsodu LAPam, nevis šoferiem. Un iztikt bez autobusiem var tikai asaka, kas acīmredzot var mierīgi fiziski un laika ziņā atļauties 20km dienā iet kājām, piemēram, no slimnīcas līdz centram un atpakaļ. :D

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!