Otrdiena, 27. oktobris Lilita, Irita, Ita
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Turpina izmeklēt gadījumu, kad no autobusa izsēdināta nepilngadīga pasažiere

Turpina izmeklēt gadījumu, kad no autobusa izsēdināta nepilngadīga pasažiere
Foto: Egons Zīverts
25.11.2017 07:20

TV Kurzeme

Pasažieru pārvadājumu uzņēmums “Liepājas autobusu parks” turpina iekšēju pārbaudi par gadījumu, kas šonedēļ sabiedrībā izsauca plašu sašutumu – proti, vēlā vakara stundā autobusa vadītājs vienīgo pasažieri – pusaugu meiteni atteicās aizvest līdz galapunktam Liepājas centrā un izsēdināja pieturā pilsētas nomalē, kur viņu nobijušos un noraudājušos atraduši garāmgājēji. Uzņēmuma vadība informē, ka vainīgo šoferi disciplināri sodīs, taču pirms noteikt soda apmēru, vēlas uzzināt abu iesaistīto pušu viedokli, kas pagaidām neesot izdevies.

21 komentāri

2017-11-25 10:51

Tante: Vadītājs nav pildījis līdz galam savu darba pienākumu , bet mēs nezinām par savstarpējo vienošanos, kāpēc tumsā braukusi uz Liepāju , ja bail vakarā Liepājā , man būtu bail arī Kuršu laukumā , arī galapunkts ir vakarā tukšs un tumšs. Un beidziet skandināt pa visu Latviju " bērns, meitenīte"Sen pāri šādam vecumam.20. nov. tak bija vēl brīvdiena, kāpēc 19. bija jābrauc it kā uz tehnikumu ?

2017-11-25 11:16

to tantei: ka tik te ne sevi grib attaisnot

2017-11-25 12:11

Lap vadiba: Liepajas Pilsetas Dome ludzu rikoties -atnemt licenzi parvaditaju firmai-Jo tas nav pirmais gadijums,ne pedejais!

2017-11-25 12:11

Lap vadiba: Liepajas Pilsetas Dome ludzu rikoties -atnemt licenzi parvaditaju firmai-Jo tas nav pirmais gadijums,ne pedejais!

2017-11-25 12:11

Lap vadiba: Liepajas Pilsetas Dome ludzu rikoties -atnemt licenzi parvaditaju firmai-Jo tas nav pirmais gadijums,ne pedejais!

2017-11-25 12:11

Lap vadiba: Liepajas Pilsetas Dome ludzu rikoties -atnemt licenzi parvaditaju firmai-Jo tas nav pirmais gadijums,ne pedejais!

2017-11-25 15:56

tai kas komentē ar TANTE: KOPŠ KURA LAIKA KĀDAM JĀATSKAITĀS, KUR UN KĀPĒC KĀDS BRAUC???? Cik zinu , pēc 7 gadi var braukt BEZ vecākiem.. un kur problēma? Katrs pērk biļeti un brauc kur viņam vajag! Vai drīzi kāds arī kontrolēs, kāpēc es maizi pērku pl.10.00 vai 20.00??? Absurds komentārs TANTEI!

2017-11-25 20:07

k,,,: Ta bimbasana sanaca tika ta,,, ka calitis gaidija pietura,bet vina neieradas,noradita vieta.Tagad jau meitenes skrien pie puikam,nevis ka agrak cali pie meitenem.

2017-11-26 11:52

ilsonis: Nav ZUPAs no sabiedriska transporta VIEDOKLIS

2017-11-26 23:04

Autobuss: Kur ir šī persona? es gribu dzirdēt viņas versiju par notikušo, nevis kaut kādas "labvēles" iespējams piepušķotu interpretāciju.

2017-11-26 23:27

Autobuss: Un tas kā atbildīgie visu laiku skalo sabiedrībai, ka tas tiek pārrunāts un bla bla bla. Muļķības, neviens neko nepārrunā...

2017-11-27 10:46

Acunzelle: to Autobuss - to nu Tu vari zinat vienīgi tad, ja esi tas šoferis, vai arī vadība. Pārējie no malas var domāt nez ko un viņiem var teikt nez ko.

2017-11-27 12:24

jojojo: Kāda starpība, kur brauca un kad brauca. Par biļeti ir samaksāts līdz brauciena galamērķim. Ja tu maksā par maizes kukuli, tad droši vien, gribi to veselu, nevis ar atgrieztu galu. Arī cukuru gribi visu kg, nevis mazliet nobērtu. Vai ne tā? Ja esmu nopirkusi pilnu biļeti, tad arī gribu aizbraukt līdz galapunktam, vai arī atdodiet man naudu .

2017-11-27 12:54

sa: Autobusa šoferiem ir jābrauc, jāpārdod biļetes un tagad vēl jāuzrauga pasažieri? Drīz vēl prasīs, lai viņi apstājas un pārbauda vai visiem ir taloni un mēnešbiļetes. Lai vecāki paši savas atvases vāc, nevis visu noveļ uz citiem.
Jā, nepiekrītu, ka ir kāds jāizsēdina ārā, vai ka neaizved līdz galam. Bet no otras puses, tad nevajag saviem pusaudžiem ļaut braukāt pa tumsu apkārt, no viena Liepājas gala uz otru.

2017-11-27 13:10

to sa: Kur ir pateikt, ka šajā laikā vai kādā citā laikā drīkst vai nedrīkst kaut kur braukt? Un vai tādēļ stūrmanis ar pasažieriem var rīkoties kā pats vēlas??

2017-11-27 14:38

Autobuss: Kas jums ir teicis, ka kādu izsēdināja, izmeta? Jūs bijāt klāt? Varbūt, ka tā bija abpusēja vienošanās...

2017-11-27 17:04

kad beigsies?: Protams, tā ,,vienojās, tā vienojās,, ka pasažierei pat jāraud!?
Nesmīdiniet! Cik redzams te ir kāds..., kam dikti jāaizstāv tādas izdarības- "Autobuss" tik komentē attaisnojumus... :) Lai atkal vainīgs pasažieris, bet stūrētāji- pūkaini un nevainīgi? Kā vienmēr...

2017-11-27 22:31

Autobuss: Es nevienu neaizetāvu, bet šobrīd ir vienas personas versija par šo un ne jau cietušās. Kas teica, ka raudāja dēļ tā, ka neaizveda līdz galam? Telefons esot nobloķējies, sastresojās. Varbūt pie čaļa brauca vai pie draudzenes un šij uzmeta beigās. Lai meitene izstāsta pati kā bija, lai ir skaidrība. Jo es zinu cik bagāta ir pasažieru fantāzija, lai tikai sevi pataisītu par upuri, tieši tapēc arī neticu šiem vienpusējiem stāstiņiem.

2017-11-27 22:37

Autobuss: Arī es pats esmu ticis APMELOTS, zvana uz LAP un stāsta pilnīgas muļķības... prieks, ka beidzot ir video novērošana un nav jātaisnojas un jāmēģina pierādīt sava nevainība. Pēc ierakstu noskatīšanās tiem nabaga cietušajiem vairs nav ko teikt pēkšņi, aplaužās ar saviem meliem.

2017-11-28 16:43

to Autobuss: Zini, ar pasažieriem nav jācīnās, bet gan jāpārvadā. Nav jau jūsu personīgais transports, lai pateiktu kas var braukt un kas nē, kuru pārvadāt un kuru izsēdināt. Vai arī likums saka, ka pasažierus autobusā ielaiž pēc deguna skaistuma vai ,,controlface,,??? Lieli, mazi, veci, jauni, slimi, neslimi, bērni vai māmiņas- biļeti nopērk (NOPĒRK KVALITATĪVU PAKALPOJUMU!) un brauc. Bet diskriminēt nedrīkst ne vienu!!! Tad jau varbūt pasažieris arī var izvēlēties- kāds šofers lai sēd pie stūres un kāds ne!? Kāpēc ir tik necienīga izturēšanās pret pasažieriem?

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz