Sestdiena, 15. augusts Dzelde, Zenta, Zelda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Vēl daudz neskaidrību par mācību procesu klātienē

24.07.2020 22:22

TV Kurzeme

Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska paziņojusi, ka Latvijā 1. līdz 6.klašu skolēni šogad mācības apgūs klātienē pat tad, ja sāksies Covid-19 otrais vilnis. Liepājas Izglītības pārvalde informē, ka pilsētas skolas būs gatavas strādāt Covid 19 apstākļos, tomēr vēl ir daudz neskaidrību, kā organizēt mācību procesu, ievērojot visus drošības nosacījumus.

21 komentāri

2020-07-24 23:12

yolo: Neskaidrība ir par to, kāpēc jāveic 1600 testu, lai konstatētu 4 saslimušos ar slimību, kurai ir 0.3 mirstības procents. Par to man pa tiešām nav skaidrības.

2020-07-24 23:58

Adelīna: Saņemtā Eiropas nauda taču skaisti jānoformē

2020-07-25 00:12

Pat tad: Ja būs tas otrais vilnis ,sākumskolēni tiks pakļauti riskam saslimt vai aplipināt citus ? Kur loğika ? Ja mājās ir otrklasnieks un devītās klases skolēns ,mazais varēs nest to vīrusu mājās ? Kādā sakarā šitik tizli lēmumi ?Jautājumi ,protams, hipotētiski .

2020-07-25 00:56

Niba: Alkoholu vajag lietot, tad viss būs pojeb...

2020-07-25 02:32

Tavs vārds: un tagad tiešā valodā: kas pa problēmu?

2020-07-25 07:23

Vate: Ģimene 6 cilvēki dzīvo 2istabu dzīvoklī un bērniem jāmācās! Padomājiet paši, kāds mācību process!? Kādos šauros apstākļos mēs dzīvojam salīdzinot ar citām valstīm! Tad arī plānojat mācības, nevarat skolās tad rikojiet tukšajās hallēs un citur, bet ne mājās vienistabas dzīvoklii.

2020-07-25 09:38

to vate: tad Tu dzīvo 1 vai 2 dzīvoklī?Saputrojies savās pasakās.

2020-07-25 09:54

mamma: nesapratu 7kl un līdz 12 kl,,,,kur ta tie nemācīsies,,,tiem jau arī jaseko līdzi,,,,...

2020-07-25 09:57

Sab: Par cilvekiem vienkarsi nirgajas,daudziem ir darbs,un labs darba devejes kuriem ir pie kajas ka tev ir berni kuriem ir japalidz macibu procesa,tapat ir rekini kuri ir jaatmaksa un neviens no viniem nesaka labi vari brivi nemaksat dzivo laimigs kamer viss beigsies,vini jau nakamaja diena suta atgadinajumu ka ir jau piemerots procens par kavetu maksajumu.
Es saprotu ka gribas atrak norakstit un sadalit pa kabatam tos milijardus,bet padomajat ari par parastiem cilvekiem,kuriem ir jadoma ka izdzivot.

2020-07-25 11:08

...: Kautkāds murgs...
1-6 klases skolēni aplipinās visus pārējos un???
Kāpēc tāds lēmums?
Kāpēc tieši līdz 6. Klasei būs tie izredzētie?

2020-07-25 11:11

...: Tad jau vajadzēja no 7.- 9.klašu skolēniem mācīties klātienē...
Tiem tuvāk eksāmeni un tie pratīsies ievērot distanci...varbūt...

2020-07-25 11:12

...: Un vispāri tas vis ir kaitkāda hui...ņa

2020-07-25 11:18

Man nepatīk.: Man nepatīk,tas,ko grasās pieņemt. Kāpēc vieni drīkstēs mācīties no mājām, bet citiem būs jāiet uz skolu? Baigā vienlīdzība,ziniet. Man pilnīgi un galīgi neapmierina tas,ka vieni varēs mierīgi mācīties mājās, bet man mani bērni,kas ietilpst kategorijā 1.-6.klase jāsūta uz skolu klātienē,riskējot saslimt ar kaut ko. Varbūt,ka es tā negribu. Nē,šitā tas nepaliks gan,pat neceriet. Es ceru,ka būs daudz tādu vecāku,kam šis viss neliksies godīgi un normāli.

2020-07-25 14:32

Pirmkārt: Bērniem jāiemāca patstāvīgi mācīties, un tad būs vienalga, klātienē vai attālināti. Kas atteicās uz Šuplinskienes šībrīža fantāzijām, ceru, ka 1.-6.klašu vecāki, kuru bērni normāli mācās arī mājās (un tādi saskaņā ar aptaujām bija lielākā daļa), iesūdzēs šo tiesā. Ģimenēs tomēr mēdz būt vairāki bērni, tad jaunākais ies uz skolu un nesīs mājās vīrusu opīšiem un omītēm un citiem, tādēļ, ka dažu vecāku bērni neprot mācīties.

2020-07-25 15:57

opa: Vēl neviens neko nav aplipinājis A kliegšana pa rubuli Nav neviena vēl slimā bijis bet ĀKSTĀS

2020-07-25 16:04

opa- pirmkārt: Neatceros kad es būtu 70 gados MĀJĀS ko mācijies Kā pārnāk ta TV ta sēta kaut ko padara Aiziet uz skolu pasēž pasnauž Domā ka tagad savādāk ?

2020-07-25 20:53

KKK: par ko neskaidrības?/kam neskaidrības??
ja kādam neskaidrības ,nolieciet sevi šo bērnu vietā un vixss kļūs skaidrs--
Ja skolā ies --tad nebūs nekādas distances ,piesardzības ,pastiprinātas roku mazgāšanas ,dezinfikcijas līdzekļi tiks kādam salieti aiz apkakles vai apakšbiksēm u.t.t
Ir tikai divi varianti--iet skolā vai neiet.!!
Neejot skolā -skolnieki vienalga distanci un piesardzību neievēros.Tātad --atliek viens variants--iet skolā!! UN te jau bez variantiem!!!lai nebūtu degradācijas un zaudētas paaudzes ,var slēgt valsti tādiem kā ieceļotājiem no ASV ,Brazīlijas ,Indijas ,Krievijas u.c. ,kurām visvairāk saslimušo..arī Zviedrija un Ukraina((tā slēpj saslimušos )

2020-07-25 21:20

ilvijadtiesī: Nebija nemaz tik traki mājās mācīties.Sekmes bērnam pat uzlabojās.Un ja būs atkal ārkārtas situācija,tad uz skolu mazajiem viennozīmīgi nevajadzētu iet.Nav ko apdraudēt bērnus un pārējos ģimenes locekļus.

2020-07-26 00:25

KKK: tO ----ilvijadtiesī --RUNĀJOT PAR ""Nav ko apdraudēt bērnus un pārējos ....locekļus.""
TAD UZ "'LOCEKĻIEM"" VELC GUMIJU)))

2020-07-26 09:23

Nikolajs: Ar ko tā slimība izceļas?

2020-07-26 23:16

Petula: Izceļas ar to,ka aktīvi bērni,nevarēja trenēties,izbaudīt dabu,policija jau bija klāt,mācības ar vairs beigās negāja,jo skābekli nedabūja.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz