Pirmdiena, 10. augusts Inuta, Brencis, Audris
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Tā tolaik dzīvojām: Krievijas armija pamet savu bāzi Karostā

Tā tolaik dzīvojām: Krievijas armija pamet savu bāzi Karostā
Foto: TV Kurzeme
14.12.2018 07:12

TV Kurzeme

TV Kurzeme veidotais video stāstu cikls “Tā tolaik dzīvojām”, kas tapis ar Liepājas pilsētas Kultūras pārvaldes atbalstu, apkopo laika posmā no aizvadītā gadsimta deviņdesmitajiem gadiem līdz 2000. gadam filmētus videomateriālus par sabiedrisko un kultūras dzīvi Liepājā. Skatītājiem tā ir iespēja uzzināt vai atsaukt atmiņā, par ko tolaik liepājnieki uztraucās, par ko priecājās, kādus pasākumus apmeklēja, ko ražoja, ko būvēja un ko jauca nost.

31 komentāri

2018-12-14 08:44

vesture: Labi bija laiki, superiga valsts!

2018-12-14 09:56

ee: aizbrauc izrok trubas,nodod metāllūžņos,tik savus atkritumus aizmirsa paņemt līdz.

2018-12-14 10:45

Sāls: Vai tad no piecām zemūdenēm nevarēja vienu vismaz restaurēt. Būtu Latvijas armijai viena zemūdene. Kas varētu patrulēt valsts robežu. Latvijas flotes kaujas spējas tad būtu lielākas ,kā Lietuvai. Jūras valsts robežu ar vieglak butu nokārtot ar leišiem. Ar vienu tādu zemūdeni var torpedēt vairākus kuģus.

2018-12-14 10:59

to EE: Ja par gruzziem var nosaukt buves, celus, infrastrukturu kas bija izveidota padomju laika un kalpo lidz sim, tad ja.

2018-12-14 11:12

LabaisKaimiņš: Padomju kangariem ir ko paraudāt par aizgājušo padomiju.

2018-12-14 11:59

Kantainais: Padomju laikos cilvēks sociāli aizargāts bija no visām pusēm..cilvēki bija cilvēki---morāle ,atbildība ,.cilvēcība --tas un daudz kas cits bija augstā līmenī...šodien nekā tāda nav..skaidri redzams ,ka starp soc..(šodien tādi ir ) ir milzīgas plaisas,kas grauj un sadala sabiedrību ,kuru viegli ""ganīt"'padomju laikos bija stabilitāte..šodien tās nav..un kā redzams arī nebūs..pagaidām viss iet uz kara pusi plēšoties par vieglu kumosu un ietekmi.

2018-12-14 12:24

Liepājnieks: Kantainais! Labour teikts atbslstu! Varu pielikt vardus, un pateikt ka To laik nebija tādas propagandas, necieņas utt. Varu vel pateikt to ka jaunas paaudzes viedokli var pa ignorēt! Šodien viņi tendēti visu sadirst, un tādas tēmas var necelt, tas ir labas atmiņas mums kas to novērtē :)

2018-12-14 13:38

makrele sausā: Kāds ir painteresējies kā uz šiem bleķa gabaliem mūsdienās viens otrs jau ir ticis miljonāru sarakstā? Cilvēks absolūti bez izglītības tajā laikā atradās īstā vietā un laikā lai ar attiecīgu cilvēku atbalstu "UZTAISĪTU" brangu naudu. Nav runa par metālapstrādes biznesu. Šodien šis cilvēks ostas biznesā no sevis ir iedomājies augstāk par to kungu augšā.

2018-12-14 15:50

Vals: "buves, celus, infrastrukturu kas bija izveidota padomju laika un kalpo lidz sim"
Tie nu tiešām ir gruži.

2018-12-14 17:01

volšebnijplombir: Jā, cik forši bija pakaļu slaucīt avīzē, jo atejas papīra nebija. Tolaiku slimās ideoloģijas indes iedarbība nav pilnībā zudusi vēl tagad. Viss notiek un dzīvojam DAUDZ labāk (par brīvību un to laiku represijām pat nerunājot). Atliekvielas turpina pūt.

2018-12-14 17:42

reketieri: Un kur tad TV Dzintares kadri par aizturētām reketieru bandām.... ? Katru mēnesi taču kādu nolika "uz ceļiem" Bija daudz sižetu! Būtu interesanti paskatīties.

2018-12-14 17:52

To Kantainais: Cik es atminos, tad padomijas laikos ļaudis tika iedalīti vēlamajos, kuri tika atbalstīti visādos veidos (ar dzīvokļiem, ar atpūtas braucieniem, ar iespēju iegādāties mašīnu utt.) un ne tik vēlamajos (ak tu te esi? Labāk, ka es tevi neredzētu? Vai nejūti, ka esi lieks?). Kāpēc kaut kādam iebraucējam pēc pāris nostrādātiem gadiem piešķīra dzīvokli, bet cits varēja visu mūžu nostrādāt, un nepiešķīra neko? Tas tāpēc, ka atsevišķai cilvēku grupai tika mākslīgi radīti siltumnīcas apstākļi, lai viņi "straujāk un kuplāk augtu attiecībā pret pārējiem". Neieredzu šos nolādētos laikus, kur valsts rūpējās par atsevišķu cilvēku grupu, lai īsā laikā īstenotu savu politiku.

2018-12-14 18:43

un tagad: valsts "ruupeejas" par visiem - visi laimee dejo un dzied??!! Labaak buutu neblameejies, rakstot melus par Padomju laiku, tie, saliidzinot ar peedeejiem 29 gadiem, ir zelta laiki.

2018-12-14 19:31

Makaveli to tev debil: Saprotu, ka tev rinkēvičveidīgam bija grūti dzīvot, tajos laikos.. Tad nevarēja pateikt... ka esi pediņš un lepojies ar to.. un kļūt par Valsts varoni :D

2018-12-14 19:37

nezinu nezinu: Nebiju oktobrēns, nebiju pionieris, nebiju komjaunietis (vienīgais komjauniešu klasē), nebiju PSKP biedrs (daudzkārt gan tiku aicināts). Liepājas Mašīnbūves rūpnīcā (ražoja sakaru tehniku okupācijas karaspēkam!), čakli strādājot, mēnesī pelnīju 450-500 okupācijas rubļus, vēlāk "Sarkanajā Metalurgā" - 270 rbļ. Izslēpoju visus Padomju Savienības kalnus. Sieva - etniska latviete - no "Laumas" saņēma dzīvokli trīs gadu laikā. Strādājot PSRS Tālo Austrumu reģionā, smagi raujoties, mēnesī pelnīju 3200-3600 rbļ (Lux Žiguli varēju bez rindas nopirkt par divu mēnešu algu, vēl atlika arī banketam). Joprojām nebūdams "nomenklatūra", tajā laikā aizbraucu uz Japānu, Vjetnamu, Kubu, Ungāriju, Dienvidslāviju. Kas visā šajā slikts? Bija bezgala daudz slīmestu, tādi, kas šodien gaužas komentāros par neizturami lielo nabadzību, nežēlīgo smadzeņu skalošanu, komunistisko teroru u.c. okupācijas laikos, man apziņa joprojām saglabājusies skaidra un no tiem laikiem neizskalota. Tāds, kurš krievu laikos lasīja tukšās pudeles jūrmalā un pavārtēs, šaubos, vai suverēnās Latvijas šodienā kļuvis par miljonāru vai vienkārši par nodrošinātu tautieti. Latvijas PSR ir sen izbijusi vēsture, kuru nav korekti pārveidot pēc šībrīža ideoloģijas. Jaukus Jums Saulgriežus!

2018-12-14 20:16

rudis: vot to saprotu kartigi frontaviki . bija labi laiki kas tagad .

2018-12-14 20:34

to nezinunezinu: Beidz d.... Tevis aprakstītie labumi pienācās par tautiešu stučīšanu čekai.

2018-12-14 21:04

Vals: " Joprojām nebūdams "nomenklatūra", tajā laikā aizbraucu uz Japānu, Vjetnamu, Kubu, Ungāriju, Dienvidslāviju."
Nu Tu muldi, ka nebūdams ne komjaunietis ne partijā varēji tā braukāt.

2018-12-14 21:24

Winzor: Cik interesanti lasit ko doma un spriez cilveki par to laiku, kura es kadreiz dzivoju un par kuru viss zinu un tapec varu objektivi salidzinat.
Katram ir savas vertibas. Nevienam negribu uzspiest savu viedokli, bet pats varetu stradat pat bezmaksas un priecaties ja varetu atgriezties PSRS.

2018-12-14 21:39

to winzor: pilnigi ari ta domaju nebija slikti tiesam vareja visur aizbraukt par darbu nopelnitas ceļazimes deva un kas tad liels ka bija pionieri oktobreni bērni bija citadaki godigaki iemācīti sveicināt uz ielas pieaugušo transporta lidzeklī vecākiem vietu piedāvat tagad no tā ne smakas va traks berns tak var visiem uzdirst vai vel nezin ko .par sliktu uzvedibu stavējam sturī nu un kas slikts.

2018-12-14 22:31

>20:34: Obligāti: Metalurgā visu maiņu pie krāsnīm to vien darīju, kā "cēlu trauksmi" par "tautiešiem"; par to pašu saņēmu ministra algu, mīnus 32 grādos zāģējot taigu pie Klusā okeāna. Tādus, kā Tevi, nāktos dauzīt pret žogu, lai Latvijā mazinātos smirdekļu skaits, kuri šodien ir īstenie un pareizie "trauksmes cēlāji". Tautietis, ko neteiksi, aizņem rindu pie zupas virtuves.

2018-12-14 22:45

sfsf: pēc nedēļas atvērs maisus. tad redzēsim :)

2018-12-15 01:54

Kantainais: Varu vienīgi piebilst ,ka ja zaga padomju laikos ,tad tā kā zog šodien --neviens laiks nestāv ne tuvu--padomju laikos nebija iespēju ';šmaukties kties ar nodoķļiem ,ar algu izmaksām ,ar cenām ..tā krāpt kā šodien !!?? Šodien ciniski skatās tev acīs ,čurā viršu un stāsta ,kas būs ja gāzīs kādu no vecajām valdošajām partijām.
Reformas--taisns ceļš uz valsts sagraušanu.tas pats attiecas uz pašvaldībām--gribi iznīcināt ,pakļaut ,kontrolēt kādu valsti--radi tajā pašvaldības..elementāri..tāda negatīva ,nicinoša attieksme kāda šodien valdošajām partijām ir pret tautu ,pret valsti..to var redzēt Rīgas kinostudijas vecajās filmās par tā saukto brīvo pirmskara Latviju--""Ceplis"",""pie bagātās kundzes""--tas kā kulaks uz aci--par to ,kas notiek šodien..ja kādam nav skaidrs ,tad tas ,kas notiek Latvijā vairs sen nav atkarīgs no latvijas...te saimnieko citi..bet vietējiem dota ilūzija ,ka saimnieko paši.

2018-12-15 02:04

Kantainais: vēl kas --tā saucamie"" čekas maisi"" tie ir pamatīgi parevidēti,ļoti daudz kas iznīcināts ,ar daudz ko daudzi tika un joprojām tiek šantažēti--taču tajos maisos nav neviena krievu uzvārda ..nu vai gandrīz neviena ..visi stukači ,nodevēji u.t.t. bija un ir latviskajiem vārdiem..tur jau tā lieta --tāpēc tik ilgi never publiski vaļā atrunājoties ar ""klasificēšanu""un ""pārbaudI"":):izsūtīšanas laikā ne jau krievi stučīja un rakstīja denunciācijas--to darīja paši latvieši.un tagad kaunā par savu gļēvumu,par savu radu gļēvumu par sevi šodienā --naski dzied rietumu valodā ,pat neapjaušot ,ka nupat ir pamatīgi kontrolēti un pakļauti..smadzenes tiek skalotas ar melu propogandu visu laiku.

2018-12-15 15:13

sadzīve: Korupcija un zagšana bijusi un būs vienmēr it visur, gan te, gan Ķīnā, gan Krievijā. Un ne tikai Latvijā. Paskatieties, kas Krievijā darās šajos jautājumos, un tad murkšķiet, pamuļķi!
Padomju laikos krievi denacionalizēja latviešiem īpašumus. Izsūtīja uz katorgu latviešus, izšķīra ģimenes. Laupīja, izvaroja sievietes. Nav slikti ne? Lai atgriežas okupācija, ne? Ārzemes bija slēgtas. Pat uz Lietuvas, Igaunijas robežā, kas ir Baltijas valstis, bija stigra robežkontrole! Baltijas valstīs!!! Karosta bija parastajiem mirstīgajiem nepieejama daļa! Par dolāra un Latvijas karoga atrašanu draudēja cietums. Desa veikalos nebija. Pārdevēja drīkstēja uz tevi kliegt. Banāni, iebiezinātais piens, cīsiņi, ziepes bija tikai vojentorga veikalos priekš cilvēkiem. Atceros, kad parādījās pirmās miroņziepes ,importa, cilvēki tās ķēra maisiem! Pirmā poļu konsmētika, acu zīmuļi, lūpukrāsas, kādās rindās cilvēki stāvēja. Pārējie nebija cilvēki.
Lai nolādēti okupanti! Un atrodas daži , kas ir debīlāki par mēslu mušām, un slavina okupāciju! Padomājiet ar galvu kādā tumsonībā un murgā dzīvojām! Garīgi slimnieki tikai var slavināt okupantus.

2018-12-15 19:29

Braucejsss: Šodien ir tikai tiesības, bet tad bija pienākumi! Toreiz bija cieņa un respekts, šodien pilnīga necieņa vienam pret otru...jaunie mierīgi noliek senčus, pardeveju var izlamat at visu ko māk...tas ir tas kas skumdina...Jā toreiz veikalos nebija nekā, bet tad mācēja paši visu ko uztaisīt un izdarīt. A tagad veikali pilni nekvalitatīvu preču un jaunatne nezin kas ir ēvele, kā naglu iedzīt, nerunājot par konservēšsnu.

2018-12-16 09:43

Čiks vien: Kāda jēga apraudāt to , kas pats sabruka un izčibēja Kur ir ?

2018-12-19 13:54

Kantainais: Vai kāds maz var pateikt kāds var pateikt kāds ir valsts pastāvēšanas pamatlikums???:):):)))))

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz