Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

“Liepājas metalurgs” piekāpjas “Gomeļ” hokejistiem

28.02.2011 18:10

Latvijas klubs “Liepājas metalurgs” Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) regulārā turnīra pēdējās kārtas spēlē pirmdien svarīgā cīņā ar 1:4 (0:3, 1:0, 0:1) savā laukumā zaudēja latviešu aizsarga Atvara Tribuncova pārstāvētajai “Gomeļ” komandai.

Vienīgos vārtus liepājnieku labā guva Vents Feldmanis.

Tikmēr Tribuncovs šajā spēlē ar rezultativitāti neizcēlās, bet nopelnīja divas soda minūtes, cīņu noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

BAČ regulārā turnīra noslēguma kopvērtējumā “Liepājas metalurgs” ar 85 punktiem 55 spēlēs ieņēma sesto vietu, bet “Gomeļ” komanda ar 90 punktiem ierindojās piektajā pozīcijā.

Ja Latvijas klubs “Gomeļ” komandu būtu uzvarējis pamatlaikā, tas regulāro čempionātu noslēgtu piektajā pozīcijā.

Ceturtdaļfinālā “Liepājas metalurgs” spēkosies ar Žlobinas “Metallurg” vienību, bet “Gomeļ” tiksies ar Soļigorskas “Šahtjor”.

Tribuncovs kopš pievienošanās “Gomeļ” komandai tagad aizvadījis 19 spēles, kurās guvis četrus vārtus un izpildījis desmit rezultatīvas piespēles, kā arī ticis pie neitrāla lietderības koeficienta un 30 soda minūtēm.