Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

“Liepājas Metalurgs” pieveic līderus

16.02.2011 18:15

Divreiz atspēlējot vienu vārtu deficītu un uzvarot ar 3:2, Baltkrievijas Atklātā hokeja čempionāta (BAČ) līdervienību Minskas “Yunost” šovakar savā laukumā pieveica “Liepājas Metalurga” hokejisti. Uzvaras vārtus guva Viktors Bļinovs.

Spēles rezultāts tika atklāts jau 4. minūtē, kad ar precīzu raidījumu starp Māra Jučera kājsargiem izcēlās Aleksandrs Kitarovs. Liepājnieki atspēlējās jau pavisam drīz – 6. minūtē Vladimirs Mamonovs meta neatvairāmi pēc Ginta Meijas un Renāra Demitera piespēlēm – 1:1.

Pēc tik ļoti rezultatīva sākuma nākamie vārti bija jāgaida līdz otrā perioda 14. minūtei, kad viesi realizēja skaitlisko vairākumu, izceļoties Aleksandram Rjadinskim. Liepājnieki izlīdzinājumu panāca trešā perioda 9. minūtē vairākumā, kad atkal rezultatīvi nospēlēja saikne Gints Meija – Vladmirs Mamonovs, pēdējām gūstot savus otros vārtus – 2:2. Trīsparpus minūtes pirms cīņas beigām liepājniekiem izrāva Viktors Bļinovs – 3:2.

“Metalurgam” pēc šīs uzvaras ir 80 punkti 51 spēlē, kas dod 6. vietu, tikmēr “Yunost” nemainīgi ieņem pirmo vietu ar 124 punktiem 51 mačā.

Citā šīs dienas spēlē “Gomel” ar 3:6 piekāpās Žlobinas “Metallurg”. Zaudētāju sastāvā divas soda minūtes Atvaram Tribuncovam. Liepājnieki no Gomeļas turnīra tabulā atpaliek tikai vienu punktu.

Liepājas Metalurgs – Yunost 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
Vārti: 3:04 Kitarovs (Slišs, Rjadinskis) 0:1, 5:39 Mamonovs (Meija, Demiters) 1:1, 33:48 Rjadinskis (Slišs, Zadeļjonovs, vair.) 1:2, 48:47 Mamovovs (Meija, Bļinovs, vair.) 2:2, 56:21 Bļinovs (Navarenko) 3:2
Vārtsargi: Jučers – Oksa