Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

“Liepājas metalurgs” – “Šahtjor” 0:3

10.09.2010 18:22

Šovakar Liepājā SK “Liepājas metalurgs” Baltkrievijas hokeja čempionāta spēlē ar 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) zaudēja Soļigorskas komandai “Šahtjor”, kas iepriekšējā sezonā ierindojās 2. vietā.

Kniksts, Demiters – Zeltiņš, Pavlovs, Bajaruns;
Ceturtā maiņa: Ališausks – Grāvītis, Diļevka.

pārsvars mūsējiem būs arī 77 sekundes pēc spēles atsākšanās. Protams, ja vien
negūs vārtus vai paši nenopelnīs noraidījumu.

Lielā mērā līdzīgi kā sezonas pirmajā mačā, arī šodien spēles zīmējumu krietni pabojāja daudzie noraidījumi, un, ja pirmajā trešdaļā metalurgi itin cieši turējās pie mača plāna, tad otrajā periodā uz ledus brīžiem valdīja neliels haoss. Netrūka arī emociju un vairāku saķeršanos starp abu komandu spēlētājem. Diemžēl mūsējie pārlieku bieži iekrita aizsardzībā, un viesi divas no mūsējo kļūdām izmantoja. Pirmajā reizē Viktors Bļinovs izmantoja saimnieku saminstināšanos vidusszonā, bet otros vārtus liepājniei sev atveda neveiksmīgi nomainoties. Lai arī acis metalurgiem vairs nespīd tik ļoti kā cīņas sākumā, gluži bez vārtu gūšanas momentiem saimnieki nav palikuši, tomēr realizācija pieklibo.

Pēdējā periodā vēl vienā pretuzbrukumā viesi guva arī trešos vārtus, un, lai arī mūsējiem bija vairākas labas iespējas raidīt ripu “Šahtjor” vārtos, rezultāts vairs nemainījās.