Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

“Liepājas metalurgs” uzvar “Vitebsk” komandu

18.09.2010 13:30

Baltkrievijas hokeja čempionāta mājas spēlē “Liepājas metalurga” hokejisti sestdien uzvarēja komandu “Vitebsk”.
Pirmā trešdaļa nebija vizuāli ļoti pievilcīga, toties beidzās ar mūsējiem patīkamu iznākumu 1:0. Vienīgos perioda vārtus sestajā minūtē guva uzbrucējs Vitālijs Pavlovs, kurš apslidoja vārtus un precīzi meta tuvajā vārtu stūrī – 1:0.

Neilgi pēc otrā perioda sākuma viesi pretuzbrukumā izlīdzināja rezultātu. Pretuzbrukumā aiztraucās Aleksejs Volčeks, pēc kura metiena no asa leņķa un neliela attāluma ripa atleca pie Igora Vorošilova, kurš to iebakstīja jau tukšos vārtos – 22. minūtē 1:1.
Liepājniekiem periodā bija neliels pārsvars, tomēr neprecizitāte uzbrukuma noslēgumā mijās ar iekrišanu aizsardzībā, un spēle kopumā bija visai nervoza. 29. minūtē mājinieki tomēr vēlreiz izvirzījās vadībā – vairākumā no dažu metru attāluma, esot teju vai ar muguru pret vārtiem, 2:1 panāca Edmunds Kniksts. Perioda pēdējās sekundēs nevajadzīgu noraidījumu nopelnīja Vents Feldmanis, un trešo periodu mūsējie sāka mazākumā.

Saspringtajā trešajā periodā mūsējie varēja atviegloti uzelpot tikai pēc divu komandas vadošo spēlētāju individuālās meistarības izpausmes 56. minūtē. Vents Feldmanis ar tālu piespēli uz pretinieku zilo līniju izvirzīja uzbrukuma smailē komandas rezultatīvāko spēlētāju  Vladimiru Mamonovu, kurš eleganti apspēlēja viesu vārtsargu Arūnu Aļeiņikovu – 3:1. Pamatlaika izskaņā metalurgi nopelnīja trīs noraidījumus, nācās aizstāvēties pat trijatā pret sešiem, tiesa, tikai divas sekundes, un otrā uzvara čempionātā neizpalika.