Pirmdiena, 18. janvāris Antis, Antons, Antonijs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uzticamas un aktuālas ziņas šajā laikā ir ļoti svarīgas!

Piesakies paziņojumiem un esi informēts par būtiskākajiem notikumiem Liepājā!

Pieteikties

Atklātā vēstule: Ņemot vērā augstos saslimstības rādītājus Kurzemē, nav saprotams valsts lēmums pārtraukt onkoloģijas pakalpojuma sniegšanu VSIA “Piejūras slimnīca”

Atklātā vēstule: Ņemot vērā augstos saslimstības rādītājus Kurzemē, nav saprotams valsts lēmums pārtraukt onkoloģijas pakalpojuma sniegšanu VSIA “Piejūras slimnīca”
Foto: TV Kurzeme
08.11.2019 10:21

VSIA "Piejūras slimnīca" Onkoloģiskās klīnikas kolektīvs

VSIA “Piejūras slimnīca” administrācija ir saņēmusi vēstuli no Nacionālā veselības dienesta 15.10.19. , Nr. 01-16.1/4671, kurā teikts, ka VSIA ”Piejūras slimnīca” turpmāk nesniegs veselības aprūpes pakalpojumu onkoloģijas jomā. Turpmāk plānots, ka slimnīcas sniegto onkoloģijas pacientu ārstniecību paredzēts koncentrēt SIA ”Liepājas reģionālā slimnīca”. Veselības ministrija lūdz vienoties ar Nacionālo veselības dienestu un VSIA ”Piejūras slimnīca” par onkoloģijas pakalpojuma sniegšanas pārtraukšanu.

Vai šāds lēmums nodrošinās labāku veselības aprūpi? Vai tiks uzlabota onkoloģiskā pakalpojuma nodrošinājums un kvalitatīva pacientu aprūpe Liepājā un Kurzemes reģionā? Vai šādam situācijas risinājumam var piekrist laikā, kad gan Pasaules Veselības Organizācijas (PVO), gan Slimību profilakses un kontroles centra dati (SPKC) apliecina augstus saslimstības rādītājus onkoloģijas jomā, norādot arī par saslimstības pieaugumu tuvākajos 5 gados. Rodas jautājums, kāda ir valsts, pašvaldību vadītāju atbildība par veselības aprūpes sistēmu Latvijas reģionos? Vai kādam vispār rūp Liepājas iedzīvotāju veselība, onkoloģisko slimību prevencija un onkoloģisko slimību agrīna diagnostika?

Pēc SPKC datiem, Kurzemes reģionā ir visaugstākā iedzīvotāju saslimstība ar vēzi uz 100 000 iedzīvotājiem, kur saslimušo skaits attiecīgi ir Kurzemē – 682,9,

Latgalē – 653, Vidzemē – 621,1, Rīgā – 613,3. 2017.gadā 1671 Kurzemes reģiona iedzīvotājam pirmo reizi uzstādīta diagnoze- vēzis, 793 cilvēki ir miruši no onkoloģiskas saslimšanas, kas ir otrs augstākais mirstības rādītājs Latvijā. Biežāk diagnosticētās audzēju lokalizācijas ir krūts, prostatas, bronhu un plaušu vēzis. Strauji turpina palielināties saslimšana ar ādas vēža lokalizācijas audzējiem, biežāk diagnosticētais ir bazālo šūnu vēzis. Būtiski arī atzīmēt, ka saskaņā ar PVO datiem, ādas vēzis turpinās pieaugt, arvien vairāk aktualizējot onkoloģisko slimību efektīvu prevenciju, agrīnu diagnostiku, ārstēšanu un iedzīvotāju mērķtiecīgu izglītošanu.

Ņemot vērā augstos saslimstības rādītājus Kurzemes reģionā, nav saprotama valsts nostāja onkoloģiskā pakalpojuma nodrošināšanas kontekstā. Vai, samazinot veselības aprūpes iestāžu skaitu, tiks nodrošināta labāka pakalpojuma pieejamība, efektīvāka valsts apmaksāto skrīningprogramu un programmas ”zaļais koridors” izpilde?

Mūsuprāt, nav pieļaujama situācija, ka tiek ietekmēta ne tikai onkoloģisko pacientu, viņu tuvinieku, tai skaitā arī Liepājas pilsētas, Kurzemes reģiona iedzīvotāju drošība.

Atsaucoties uz veselības aprūpes kvalitātes programmas pamatnostādnēm, pacienta drošība un apmierinātība ir vieni no galvenajiem veselības aprūpes kvalitātes kritērijiem. Kas atbildēs par kaitējumu veselībai, kad onkoloģiskā saslimstība iedzīvotāju vidū sasniegs vēl kritiskāku līmeni pilsētā, reģionos? Vai kāds ir pajautājis, ko domā Kurzemes reģiona iedzīvotāji par paredzamo reformu? Saskaņā ar Pacientu tiesību likuma 8.pantu, lieki norādīt, ka tiek pārkāpts Pacientu tiesību likums, kurā pacientam ir tiesības izvēlēties ne tikai ārstu, bet arī ārstniecības iestādi.

Uz doto brīdi VSIA ”Piejūras slimnīca” Onkoloģiskās klīnikas personāls nodrošina Kurzemes reģiona iedzīvotāju, pacientu apkalpošanu, nodrošinot speciālistu – 3 onkologu ķīmijterapeitu, 2 ķirurgu, 1 endoskopista, 1 ginekologa pakalpojumus, radioloģisko diagnostikas metožu – ultrasonogrāfija, endoskopija (fibrogastroskopija, fibrokolonoskopija), datortomogrāfija, RTG metožu pieejamību. Saskaņā ar Nacionālā veselības dienesta iepirkumu procedūru, Onkoloģijas klīnikā tiek nodrošinātas 3 valsts apmaksātas programmas – krūts vēža skrīningprogramma, tai skaitā secīga tās rezultātu izvērtēšana, tālākā diagnostika, dzemdes kakla vēža skrīnings un izvērtēšana, kolorektālā vēža skrīnings un secīga tālākā diagnostika. Tiek īstenota ”zaļā koridora” programma onkoloģisko slimību agrīnas diagnostikas kontekstā.

Laikā, kad veselības aprūpes sistēmā ir krīzes situācija, katastrofāli trūkst māsas, dažādu specialitāšu ārsti un vienlaicīgi palielinās onkoloģisko pacientu skaits, nav saprotama un atbalstāma šāda pieeja problēmas risinājumā.

VSIA ”Piejūras slimnīca” Onkoloģiskās klīnikas kolektīvs lūdz vēlreiz pārskatīt veselības aprūpes reformas rīcības plānu, lielāku uzmanību pievēršot Kurzemes reģiona iedzīvotāju un pacientu drošībai, vajadzībām un veselības aprūpes pakalpojumu pieejamībai reģionos.

To, kāda būs onkoloģiskā pakalpojuma nodrošināšanas kvalitāte, lielā mērā noteiks jūsu pieņemtie lēmumi.

VSIA ”Piejūras slimnīcas” kolektīvs ir apņēmības pilns turpināt savu darbu, nodrošinot uz Liepājas pilsētas un Kurzemes reģiona iedzīvotāju vajadzībām un interesēm vērstu veselības aprūpes pakalpojumu, tai skaitā onkoloģisko pacientu aprūpi.

59 komentāri

2019-11-08 11:10

filone: Pareizs lēmums! Šis pakalpojums tiks nodrošināts teicamā kvalitātē un laikā Liepājas reģionālā slimnīcā! Tur ir speciālisti - onkologi, kuri spēj izvērtēt un diagnosticēt, operēt. SIA "Piejūra" nav šo speciālistu, 85 .gados un 80. gados nevajadzētu pieņemt tik grūtus lēmumus. No tā visa iegūtu pacienti, kā arī Reģionālā slimnīca, gan šos ārstus, gan medicīnas māsas. Dotajā brīdī nelietderīgi izšķiesti līdzekļi. Labāk padomātu kā nodrošināt paliatīvo aprūpi SIA "Piejūras slimnīcā".

2019-11-08 11:23

labs: Pilnīgi piekrītu visam iepriekš uztrakstītajam.

2019-11-08 12:35

Trebū: Paši taču savā vēstulē atzīst, ka mirstība augsta, tātad ārstniecība nekvalitatīva. Protams - Piejūras slimnīcas vadība ir panikā, jo alga noteikti atšķirsies ne jau pozitīvā virzienā. Bet šis lēmums būtu bijis pamatots jau pirms 20 gadiem, kur nu vēl tagad! Bet vēstulē netiek bļauts slimnieku interesēs, tiksi savās.

2019-11-08 13:55

mumu: Gan jau kāds naudīgs privātais grib noprivatizēt to ēku un zemi.. Slimnīcu tur vajadzēja atstāt. Protams nopietns remonts un uzlabojumi nepieciešami, profesionāls kolektīvs vajadzīgs. Onko slimnieku skaits ik gadu turpina pieaugt. Nevajadzēja likvidēt to iestādi.

2019-11-08 14:27

Izglītības speciāliste: Liepājnieki! Iestāsimies par mūsu onkologiem. Tas ir unikāli, ka ir iespējams ārstēties Liepājā. Tikai paši varam sevi glābt. Cīnīsimies!

2019-11-08 14:49

.....: Liepājā visa veida onkoloģisko ārstēšanu pacienti saņem reģionālā slimnīcā-profesionāli,kvalitatīvi, pēc mūsdienīgām metodēm piemērotos apstākļos.Piejūras onkoloģija ir gadiem stagnējusi,laiks pārmaiņām bija jau sen. Un 80 gadīgām tantēm nevajag tēlot,ka saprot ,ko dara.

2019-11-08 14:58

Ezops: Izskatās, ka "mumu" ir tas pats vakardienas komentētājs "mumis", kas acīmredzot strādā Piejūras Onoloģiskajā slimnīcā.
Tātad, mumu un arī Izglītības speciāliste, beidziet savu dezinformācijas kampaņu. Katram ir skaidrs, ka onkoloģiskās saslimšanas Liepājā turpinās ārstēt, tikai tagad tas notiks Reģionālajā slumnīcā, kur tam radīti piemēroti apstākļi.

2019-11-08 15:08

Pareizs lemums: Liepaijnieki, esiet gudri un ierikojat taja eka Veco lauzu pansionatu!!!!Liepajas vecie cilveki to ir pelnijusi!!!!!!Katrs cilveks reiz paliek vecs un nespejigs, un kur tad ir Liepaja tada vel vieta veciem cilvekiem? Tur parks kur pastaigaties, bus darbs kopejam un pavariem un medmasinam . Ludzu nepardodat privatiem !!!

2019-11-08 15:13

Pareizi: Tur var ierikot kada dala pat veco lauzu mitni vaciesiem, zviedriem iun citiem eiropa dzivojosiem turigiem pensionariem un itseviski veciem turigiem kugu kapteiniem un jahtu ipasniekiem!!!Vini uzzinot ka pansija pie juras , pieteiksies uzreiz!!!!!!

2019-11-08 15:30

blablabla: Palasiet ,lūdzu,psihiatrijas viedokli,tur jau minēts,ka šī ēka tam arī paredzēta,garīgāi aprūpei.

2019-11-08 18:22

caps: Es kā onkoloģijas pacIents esot pie pilna prāta un saprašanas esmu par šī slaktūža SLĒGŠANU

2019-11-08 20:34

mumu: Neesmu ne vakardienas, ne aizvakardienas komentētājs. Piejūras slimnīcā nestrādāju un izglītības speciāliste neesmu.
Iestāde jāsaglabā, bet iekšienē jāmaina absolūti viss sākot ar pārbūvi, remontu, modernu iekārtu iegādi, beidzot ar personālu. Jāpaliek labākajiem, jāpiesaista jauni profesionāļi. Iestādes tramvaja vadība vispār ir izsmiekls. Vai vispār ir kāda sajēja no medicīnas? Vismaz māsiņu kursus Aigars varēja iziet! Un Krilova vēl turpina dzīvoties tajā klīnikā ar vadītājas nosaukumu? Vai vēl joprojām ir rupja? Viņa ir absolūtais paraugs kāds ārsts nedrīkst būt. Un, vai ārstēšanas metodes nav iestagnējušas? Tāpēc saku- vajag jaunus , strādātspējīgus speciālistus, nevis pensionārus, kuriem vieta pie mazmazbērniem! Tā veselību var sačakarēt vēl vairāk. Bet slimnīcu gan vajag kopt, remontēt, lai tā ir visā valstī, un ne tikai, populāra ar spēju ārstēt un izārstēt vēzi!

2019-11-09 08:59

Saulstariņš: Simtomātiski, ka slimnīcas saglabāšanas aizstāvji ierosina veikt kosmētisko remontu! Visā medicīnā ir jāveic kapitālais remonts, kurš beidzot rastu balansu starp izremontētām telpām un ārstu algām! Neesmu pret mājīgu vidi slimnīcās, bet vēlos sagaidīt samērību.

2019-11-09 09:05

priekšstats: Slimnīcai ir jāpaliek tur kur tā ir, vieta ir ļoti laba jo atrodās pilsētā. Nokļūt arī ir viegli un ātri, tātad- rokas nost no mūsu slimnīcas!

2019-11-09 10:16

Skaidra: Kā telpas var saukt par''Onkoloģijas klīniku",ja nav speciālistu-onkologu?

2019-11-09 12:48

Zhel: Cilveki kas saka ka ja reiz augsta mirstiiba tad slikti aarstee ir izkuukojushi praatus un no onkologijas nesaprot pilnigi neko.

2019-11-09 13:43

Kaktuss: Jāsledz ciet! Sakiet paldies, ka iedeva jums pietiekoši laika, lai atrastu citu darbu!

2019-11-09 14:34

To ...: Liepājā visa veida onkoloģisko ārstēšanu pacienti saņem reģionālā slimnīcā-Nesaņem,no pieredzes! Nav ko muļķības drukāt!

2019-11-09 14:47

WOW!: Kā nu būs, kur tagad abas Krilovas vedeklas strādās? Ka tik meitenēm nav jāiet par apkopējām iekš Maximas, šito smago darbu uz pilnu darba laiku, nu, viena gan jau pensijas vecumā. Jā, izskatās, ka pasaules godība sāk paiet mūžīgajai vadītājai. Bet nu māsiņam jau gan nav ko stresot, tur tak blakus klīnikā vadītājai bērnu aukles un personīgo šoferi vajag, citādi viņai jāizlīdzas ar personāla izmantošanu darba laikā privāto vajazību apmierināšanai. Nav jau tik traki, redz.

2019-11-09 16:24

Haralds: Kurzemes reģiona slimnieku (dzīvu palikušo) un radinieku atklāta vēstule.
VSIA ”Piejūras slimnīca” Onkoloģiskās klīnikas kolektīvs lūdz vēlreiz pārskatīt veselības aprūpes reformas rīcības plānu, lielāku uzmanību pievēršot Kurzemes reģiona iedzīvotāju un pacientu drošībai, vajadzībām un veselības aprūpes pakalpojumu pieejamībai reģionos.

2019-11-09 16:26

Haralds: Bet kā ir patiesībā?
Uz doto brīdi VSIA ”Piejūras slimnīca” Onkoloģiskā klīnika - 3 onkologi ķīmijterapeiti no kuriem vienam dz. gads 1938 (Krilova) otram ap 1940 (Skrodele) un trešam 1950-tie (Keire). Tātad šim 50–desmitniekam Ķeirem būtu kāda perspektīva. Minētiem 2 ķirurgiem tam pašam Ķeirem darbs jebkurā kabinetā, lai griestu pumpas. Tam otram Tenam jau darbs ir, kā ķirurgam un fibrogastrokabinetā. Un 1-nai ginekologam Lapsanei darbs jau ir.

2019-11-09 16:27

Haralds: Pakalpojumus radioloģisko diagnostikas metožu - ultrasonogrāfiju, endoskopiju (fibrogastroskopija, fibrokolonoskopija), datortomogrāfiju un RTG metožu pieejamība ir LRS un pilsētas poliklinikās. Onkoloģijas klīnikā nodrošinātas 3 valsts apmaksātas programmas - krūts vēža skrīningprogramma, tai skaitā secīga tās rezultātu izvērtēšanu var nodrosinat LRS.

2019-11-09 16:28

Haralds: Tālāko ārstēšanu krūts operācijas Liepāja tāpat nevar nodrošināt. Dzemdes kakla vēža skrīningu un izvērtēšanu nodrošina pilnībā LRS. Kolorektālā vēža skrīnings un secīgu tālāko diagnostiku pilnībā var nodrošinat LRS. Istenoto “zaļā koridora” programmu onkoloģisko slimību agrīnas diagnostikas kontekstā pilniba var nodrošināt LRS.

2019-11-09 16:28

Haralds: Laikā, kad veselības aprūpes sistēmā ir krīzes situācija, katastrofāli trūkst māsas, dažādu specialitāšu ārsti un vienlaicīgi palielinās onkoloģisko pacientu skaits, ir saprotama un atbalstāma šāda pieeja problēmas risinājumā, lai mazumā esošās māsas pārietu darbā uz LRS un nepazaudētu kvalifikāciju. Slēdzot iestādi darbu zaudē pensionāri (no 75 - 80 gadiem) un viens ārsts Ķeire, jo pārējiem ārstiem jau darbi ir Metalurgā, Liepājas RS, Priekulē un poliklīnikās.

2019-11-09 16:29

Haralds: To, kāda būs onkoloģiskā pakalpojuma nodrošināšanas kvalitāte, lielā mērā noteiks Nacionālā veselības dienesta pieņemtie lēmumi slēgt VSIA ”Piejūras slimnīca” Onkoloģiskā klīniku, kā tas savulaik notika Rigā un Daugavpilī.

2019-11-09 16:29

Ezops: To mumu
Tas viss, ko esi uzskaitījis, jau ir Reģionālās slimnīcas ēkā. Un autobuss pie pašām durvīm. Uz Piejūras slimnīcu no jebkura transporta līdzekļa ar kājām milzu gabals ejams.

2019-11-09 16:31

haralds: Vai šāds lēmums (likvidēt) nodrošinās labāku veselības aprūpi? Jā, jo tiks uzlabota onkoloģiskā pakalpojuma nodrošinājums un kvalitatīva pacientu aprūpe Liepājā un Kurzemes reģionā? Jā un vēlreiz jā, šādam situācijas risinājumam var piekrist laikā, kad gan Pasaules Veselības Organizācijas (PVO), gan Slimību profilakses un kontroles centra dati (SPKC) apliecina augstus saslimstības rādītājus onkoloģijas jomā, jo tos nodrošinās LRS.

2019-11-09 16:31

haralds: Ja VSIA ”Piejūras slimnīca” Onkoloģiskā klīnika netiks (beidzot) slēgta rodas jautājums, kāda ir valsts, pašvaldību vadītāju atbildība par veselības aprūpes sistēmu vienā Latvijas reģionā – Liepājā (ko Daugavpilī un Rigā veica jau pasen. Liepājā to kavēja Liepājas partijas saistība ar Zemnieku partiju un saistība ar tādām personalijām, ka Barča(pašlaik “Piejūras” darbiniece!?), Circene. Tāpat Strika iebildes, ka nespējot uzņemt Liepājas RS onkologus un māsas no “Piejūras”.

2019-11-09 16:32

haralds s: Jo? Jo pats gadiem saņem lielu algu Onkoloģiskā klīnikā, kā patologs !? Jo ilgāk piesegs, jo pašam ienāk lielāks piķis)?
Ja kādam rūp Liepājas iedzīvotāju veselība, onkoloģisko slimību prevencija un onkoloģisko slimību agrīna diagnostika lūdzu slēgt VSIA ”Piejūras slimnīca” Onkoloģisko klīniku - NEKAVĒJOTIES.
Pēc SPKC datiem, Kurzemes reģionā ir visaugstākā iedzīvotāju saslimstība ar vēzi uz 100 000 iedzīvotājiem.

2019-11-09 16:33

haralds: 2017.gadā 1671 Kurzemes reģiona iedzīvotājam pirmo reizi uzstādīta diagnoze- vēzis, 793 cilvēki ir miruši no onkoloģiskas saslimšanas, kas ir otrs augstākais mirstības rādītājs Latvijā. Kāpēc? Liels mirušo slimnieku skaits ir tamdēļ, ka ārste Krilova nevar tikt līdzi laikam un slimniekiem apgalvo – melanomas nestaro, plaušas nestaro, zarnas nestaro. Bet dot melanomas slimniekiem H20, to var( t.i., Rogviru, ja nelīdz tad “nekaitē”).

2019-11-09 16:34

haralds: Kā izbijis kabineta onkologs bez klīnicista pieredzes un izglītības ķīmijterapijā var dot adekvatas ķīmijas devas? Nevar! Nevar apgūt kīmijterapiju 3 mēnešu kursos – lūk no tā arī lielāka mirstība Kurzemē. Biežāk diagnosticētās audzēju lokalizācijas krūts, prostatas, bronhu un plaušu vēza pilnvertīga ārstešana nav VSIA ”Piejūras slimnīca” Onkoloģiskās klīnikas ārstu kompetencē.

2019-11-09 16:35

haralds: Piemēram, mēs atbraucam no Rīgas, ārste Krilova nekaunas mūs pieņemt un pateikt: “Jums ķīmijterapija un staru terapija jāsaņem Liepājas RS”.
Bet valsts iemaksu 4.27 Euro paņēma nepamirkšķinot aci. Leipājas RS atkal maksājām 4.27Euro. Kāpēc?

2019-11-09 16:36

Haralds: Strauji turpina palielināties saslimšana ar ādas vēža lokalizācijas audzējiem, biežāk diagnosticētais ir bazālo šūnu vēzis, kura pilnvertīgu arstešanu nevar nodrošināt VSIA ”Piejūras slimnīca” Onkoloģiskajā klīnikā, jo operācijas pašvakas un tālāko terapiju nevar nodrošināt (tad kam šī klīnika?).

2019-11-09 16:36

haralds s: Onkologu vēstulē pareizi minēts, ka saskaņā ar PVO datiem, ādas vēzis turpinās pieaugt, arvien vairāk aktualizējot onkoloģisko slimību efektīvu prevenciju, agrīnu diagnostiku, ārstēšanu un iedzīvotāju mērķtiecīgu izglītošanu. Tikais atklāts ir jautājums kurš no VSIA ”Piejūras slimnīca” ātstiem nodrošinās onkoloģisko slimību efektīvu prevenciju un iedzīvotāju mērķtiecīgu izglītošanu? Rupjā Krilova vai rupjais Ķeiris? Bez prevencijas un ārstēšanas vajadzīga arī pareiza attieksme

2019-11-09 16:37

haralds.: Ņemot vērā augstos saslimstības rādītājus Kurzemes reģionā, ir saprotama valsts nostāja onkoloģiskā pakalpojuma nodrošināšanas kontekstā, likvidējot VSIA ”Piejūras slimnīca” onkoloģisko daļu. Lai, samazinot veselības aprūpes iestāžu skaitu, tiktu nodrošināta labāka pakalpojuma pieejamība, efektīvāka valsts apmaksāto skrīningprogramu un programmas “zaļais koridors” izpilde (Kā tas notiek Daugavpils un Rigas slimnīcās)?

2019-11-09 16:37

haralds.: Mūsuprāt, nav pieļaujama situācija, ka tiek ietekmēta ne tikai onkoloģisko pacientu, viņu tuvinieku, tai skaitā arī Liepājas pilsētas, Kurzemes reģiona iedzīvotāju drošība sniedzot daļēju un galvenais nekvalitatīvu pakalpojumu.
Vai kāds ir pajautājis, ko domā Kurzemes reģiona iedzīvotāji par paredzamo reformu? Nē! Jo ir grupiņa slimnieku kurus ārste Krilova un Štāle instruējusi, lai uzraksta (tikai paraksta) vienu otru vēstulīti.

2019-11-09 16:38

Haralds S.: Saskaņā ar Pacientu tiesību likuma 8.pantu, piejuras onkologi lieki norādīt, ka tiek pārkāpts Pacientu tiesību likums, kurā pacientam ir tiesības izvēlēties ārstu kurš ir vispusīgs speciālists savā nozarē un nav dzimis 1938.gados (nepārprotiet mums nekas nav pret pensionāriem, jo liela daļa paši tādi esam). Tāpat mums, kā pacientiem ir tiesības izvēlētis ārstniecības iestādi, ja nu kas notiek nu kāds sarežgījums tad LRS uzreiz vari nonākt reaminacijā.

2019-11-09 16:39

haralds: VSIA ”Piejūras slimnīca” slimniekiem tiek dota kīmija un veiktas operācijas (kuras var dot komplikacijas) un ja nu kas tad nu neko, kā paši teicāt (onkologi) mirstība Kurzemē ir augsta (793 cilvēki ir miruši no onkoloģiskas saslimšanas, kas ir otrs augstākais mirstības rādītājs Latvijā).
Melanomas pacientiem dodam ūdeni t.i., Rigviru. Pēc Jūsu (Krilovas) dotām ķīmijām (pasagt Dievs, ja Skrodele bija slima vai citadi neatradās slimnicā.

2019-11-09 16:39

haralds: Paldies Dievam, ka māsiņa Daiga ārstes Skrodeles apmācīta zināja ko darīt) kas notika ar slimniekiem kādas devas nozīmējāt un ar kādām sekām.
Kurzemes iedzivotāju ieteikums Veselības ministrijai un Nacionālam veselības dienestam veikt visaptverosu mediciniskās dokumentācijas ekspertīzi un paprasīt citu neatkarīgu ārstu viedokli par doto terapiju VSIA ”Piejūras slimnīca” Onkoloģiskajā klīnikā.

2019-11-09 16:40

haralds: Kurzemes iedzivotaji vēlas papildus parbaudes tādam VSIA ”Piejūras slimnīca” onkologu ārstētām slimibām, kā plaušu vēzis, krūts vēzis un melanomas vēzis (ārsti Krilova un Ķeire). VSIA ”Piejūras slimnīca” kuluāros tiek runāts, ka ārste Štāle ir spejīga viltot citoloģiskos materiālus, tā piesedzot zemo līmeni VSIA ”Piejūras slimnīca” Onkoloģiskajā klīnikā (Rīgā mums ārsts jautāja:”Vai Jūs tiešām operēja, jo neredzam rētu” ).

2019-11-09 16:40

Haralds .: Varbūt Jus palīdzēsiet, dosiet impulsu lai noskaidrotu kas ir daktere Krilova un vai Viņas darbība dod labumu medicīnai un Kurzemes iedzivotājiem.
Ar vislielāko cieņu Jums ministres Vinķeles kundze, sevi pagaidam nosaukt nevaram, jo esam viņu VSIA ”Piejūras slimnīca” Onkoloģiskajās klīnikas onkologu varā (medikamentu izrakstīšana, nosūtījumi pārbaudēm un tml.).

2019-11-09 16:41

Haralds no Liepajas: PS. Ministres kundze Viņķele, pilsētas mēra kungs Vilnīti esiet objektīvi, kas būs VSIA ”Piejūras slimnīca” onkoloģijas klīnikā nākošgad – vienam gūža, otram kāja, trešam prāts, ceturtam sirds un ko tad.

2019-11-09 16:46

Tā luk...: nevajag dargie onkologi cilvekus par mulkiem uzskatit un pataisit.

2019-11-09 17:27

caps: Iz dzīves :Liepājas onkologos pacientei atklāj plaušu vēzi. Galvenie slimnīcas speciālisti viņu izraksta,lai iet māja nomirt,jo nav ārstējama. Cilvēks nesamierinās un aizbrauc meklēt palīdzību Rīgas Onkocentrā. Tur viņu pieņem ārstēšanai iziet ķīmijterapiju... Cilvēks nodzīvo 10 gadus,strādā.. Nomirst....,bet ne no vēža.Domāju,ka šo vēstuli ir sacerējuši valde un tās locekļi,jo negrib šķirties no 30000 euro gadā liela atalgojuma

2019-11-09 19:13

Elīna: Haraldam. Kaut kas no Jūsu rakstītā varbūt arī taisnība, bet šķiet, Rigviru Jūs nepareizi vērtējat. Pazīstu cilvēku gados, kuram melanoma, ārstēja operējot +Rigvir, cilvēks joprojām dzīvs vairākus gadus pēc diagnozes. Palasiet internetā atsauksmes par Rigvir, pacientu atsauksmes pozitīvas. Un to, ka virusoloģijai ir nākotne vēža ārstēšanā, nevis ķīmijterapijas indēm.

2019-11-10 08:55

Olga: Mani arī noveda līdz nāvei pat 2 reizes , jo iedeva zāles bez pārbaudes vai es tās panesu.Māsiņa izglāba.2.reizē iestāstīja,ka nevar pārliet asinis,bet es nespēju galvu pacelt no nespēka zemā hemaglobīna dēļ
-4,izglāba daktere lielajā slimnīcā.

2019-11-10 10:52

ina: Onkoloģiskās slimnīcas personāls, tās ir šausmas, viņu attieksmes dēļ pacienti tur nevēlas iet.

2019-11-11 16:47

Jukums: ATiķu doktorātā ļoti nelaipnas māsas tauta nav vainīga pie algām mazām

2019-11-12 14:35

Pūce54: Sen jau vajadzēja likvidēt, nekāda labuma!!!

2019-11-12 20:48

Adatiņa: Šodien biju...nevienu sliktu vārdu nevaru teikt ne par dakteriem, ne māsiņām....nedod dievs tiem pļurkstētājiem pašiem saslimt.

2019-11-13 07:43

Kontrole: Protams, ka jāslēdz, ja visi pakalpojumi notiek lielajā slimnīcā. Piejūras ēkas būtu laba vieta tūrismam. Un Piejūras tramvaja vadība patiešām ir kliedzošs Seska cilvēku silto amatu piemērs, kur visi var vienlaicīgi strādāt vairākās vietās, kamēr medmāsas un tramvaja vadītāji (fiziskie) dabū kapeikas.

2019-11-13 12:41

Protams,ka jāslēdz!: Brīvdienās ēka ir slēgta, Remonti ir n-tās reizes taisīti. Dakteris Šķēre lai iet bezdarbniekos,pēc tam daļējā pensijā u.t.t.Nav taisnība,ka nepiedāvā darbu lielajā slimnīcā,tur nevarēs sist bumbierus,būs jāstrādā.
Par melanomu-vienai otrai jau uzmetusies uz sejas,paskats briesmīgs iekāpjot 9.gada desmitā...veselību ,veselību!

2019-11-13 14:56

Eeee: Ķimiju taisa tikai Piejūras slimnīcā.

2019-11-13 15:12

arī paciente: Par Piejūras onkoloģijas slimnīcas dakteriem un māsiņām nevaru teikt nevienu sliktu vārdu.

2019-11-13 16:31

Cv: Sen jau bija laiks likvidēt. Un A.Krilovu arī.

2019-11-13 21:28

to Eee!: Par maldinošu informāciju Tev pumpu uz mēles! Ķīmijterapiju augstā līmenī veic dr, Štara Lielajā slimnīcā.Jābeidz agonēt,posieties!

2019-11-13 22:48

Es44: Dr.Štara ir ļoti nelaipna, neko neizskaidro..Jāiet uz maksas konsultāciju, tad varbūt parunāsies.

2019-11-23 22:31

Bet...: viss jau dēļ tā, ka valstiskā limenī nopietni nav domāts par paaudžu pēctecību!!! Nu kā var būt, ka Latvijas mērogiem gana lielā pilsētā visi onkologi ir vismaz 60+, nemaz nerunājot par madāmu Krilovu, kura vēl 80+ ir, sorry, vadītāja ...Ko grosīte var vadīt, nu ko??? Tur tak sovjetstail pa ausīm lien ārā...Bosings n-to gadu garumā, vedeklas iekortelējušās darbos bez noasacījumiem, māsām jāņem švabra un jāpulē grīdas, blatņiki tiek uz izmeklējumiem, pacients viņai interesē? Nu, nesmīdiniet!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz