Sestdiena, 11. jūlijs Svens, Leonora
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

“Depo” darbinieks: Staigājam pa dzīves asmeni

“Depo” darbinieks: Staigājam pa dzīves asmeni
25.11.2013 13:42

"Depo" darbinieks

Atslēgvārdi

Kad Rīgā notika lielā traģēdija, tad tikai sāk domāt. Tāda vismaz ir mūsu, latviešu, domāšana. Izsaku, protams, visdziļāko līdzjūtību bojāgājušo radiem, draugiem, vecākiem, visiem, kas ir saistīti ar šo traģēdiju.

Visas šīs traģēdijas iespaidā, skumjās un dziļās pārdomās, atcerējos nesenos notikumus, kas notika Liepājā, kad veikalam “Depo” pašā slēgšanās brīdī iebruka jumts. Pats tur strādāju, un diezgan labi zinu, kas notika, kā notika glābšanas darbi utt. Un vēlos izstāstīt, kas noticis no tā līdz šim laikam.

Pirmajā reizē, kad iebruka jumts, protams, var teikt, ka pie vainas bija sniegs, kas līdz ar to sabojāja to jumta daļu, kas neiebruka. Tas savukārt iebruka otrajā reizē. Jebkurš “Depo” darbinieks, kas tur ir strādājis no atvēršanas brīža, var pateikt, ka viss jumts ir deformējies, pat var norādīt vietas, kur ir ielocījies. Tas ir tikai laika jautājums, kad notiks lielā traģēdija. Reāli darbinieki staigā pa dzīves asmeni.

Tajā vakarā, kad jumts iebruka otro reizi, pārdevējs, kuram bija jābūt nodaļā, bija iegāja sasildīties, jo laukā bija diezgan lieli mīnusi. Ejot atpakaļ, viņa acu priekšā viss sabruka. Varētu teikt, ka viņš ir dzimis laimes krekliņā. Un paldies Dievam, ka dežūrējošais apsargs bija izgājis uzsmēķēt. Kasiere gan tika aprakta būdā, bet arī jāsaka: Paldies Dievam, ka būda izturēja. Cilvēki, kas iepērkas Liepājas “Depo”, zina par kuru būdu es runāju. Visi jau, protams, noklusē, bet patiesībā viens klients tika aprakts. Pateicoties apsargam un pārdevējam, jau pirms glābšanas dienesta ierašanās viņš tika izrakts un šokā aizgāja mājās. Pateicoties visiem, neviens necieta. Pat negribu iedomāties, kas varēja notikt, ja tas būtu noticis dienas laikā, kad veikals ir cilvēku pilns.

Daudz presē tiek runāts par “Maximu”. Darbiniekiem neesot zināms, kas jādara trauksmes signāla laikā, kasi pamest nedrīkst un, ja to uzzina vadība, darbs ir pazaudēts. Tāpat ir arī ar “Depo”: ja kaut kas notiek, kasi pamest nedrīkst, jo uzreiz tiek prasīts paskaidrojums utt. Pat kasierei, kas it kā cieta negadījumā, bet, par laimi, iztika bez kādiem ievainojumiem, bija jānoslēdz kase, nauda no kases steigšus jāizņem un ar visu kases aparātu jāizlien pa mazu lūciņu. Jo, ja nauda būtu palikusi iekšā, viņai par to liktu maksāt. Tādas ir īpašnieku vēlmes. Galvenais ir nauda, un tikai pēc tam cilvēku dzīvība.

Vēl līdz šim es un citi darbinieki nav sapratuši, kā var atļaut veikalam strādāt nākamajā dienā, kad nav apzināta atlikusī jumtu konstrukcija. Bija jāstrādā tā, it kā nekas nebūtu noticis. Pat īpašnieks neatbrauca, lai novērtētu situāciju. Vēl tagad nav nekādu ziņu par izmeklēšanas rezultātiem, kā arī par to, kas notiek ar atlikušo jumtu. Protams, tā daļa, kas sabruka, ir uzcelta no jauna, bet, spriežot pēc būvniekiem, kas to cēla, tas nebūšot uz ilgu laiku. Un nelīdzēšot arī papildus stabi.

Tāpēc ar šo stāstu es griežos pie jums, varbūt kāda dzirdīga ausis no attiecīgajām iestādēm mani sadzirdēs, un dos mums skaidrību, kā “Depo” darbiniekiem strādāt, vai ir droši. Katru dienu domājam par to, ka tikai nesabrūk. Un kā var notikt būvniecība, ja veikals strādā?

Vēlos protams palikt anonīms, jo, publicējot savu vārdu, par 100 procentiem esmu pārliecināts, ka darbu zaudēšu.

38 komentāri

2013-11-25 14:17

Ints: Es domāju par Maksimu...Būtu kaut sīks trauksmes signāls (sadūmojums, gāzes noplūde) un tiktu paziņota evakuācija laikā, kad veikalā liels apmeklētāju skaits. Būtu panika, jo veikals līdz pašām kasēm ir tā aizkrauts, ka tur pat normāli neviens nevar iziet bez nekādām trauksmēm.

2013-11-25 14:22

Mmm: Ja tā paskatās, tad Liepājā visas Maximas ir padomju laiku ēkās, bet jaunās būdas ir Depo, Rimi, Rietumu centrs, Baata, Laumas rajona Supernetto, Ventspils ielas veikali...

2013-11-25 14:36

...: Es jau vairs nesaprotu, ko tagad darīt, sēdēt mājās un nekur neiet?

2013-11-25 14:50

Juris Baismīgais: Pareizi būtu, ja pie katras bleķa buņdžas - lielveikala, arī topošā "Šķībā dzintara" - ieejas būtu eksponēts Augsto Būvinspekcijas Vadoņu pašrocīgi parakstīts un apzīmogots apliecinājums, ka šī brīnumceltne ir apsekota un atrašanās tajā nav saistīta ar dzīvības un veselības apdraudējumu. Mož, tad parakstījušies sāktu domāt par godprātīgu attieksmi pret saviem amata pienākumiem. Tas tā, pārdomām

2013-11-25 15:06

kasteeste: Tā ņemot..ieejot jebkura veikala tualetēs - ir tabula, kad tīrītas, kas tīrījis utt..uzkopšanas grafiks ar apkopēju parakstiem-sanāk, ka zinam, kam sūdzēties par sū***..bet uz šādām būvēm parakstu nav..neviens par neko neatbild.

2013-11-25 16:49

gestapo: Deķermammu studijā lūdzu!!!! ar komentaaru,...

2013-11-25 17:04

Offtopic: Izrādās, ka smēķēšana ne tikai nogalina, bet arī glābj dzīvību...

2013-11-25 17:06

Janvarijs: Es personīgi maximā vairs savu kāju nesperšu, nevis baidoties par drošību, bet dēļ apsolūti cūciskās attieksmes.

2013-11-25 18:31

Andron Mc: Nu... pēc mēneša jau atkal snigs... ;-)
Praise yourselves, winter is coming... :-D

2013-11-25 18:38

Nam: Nāve ir personiska. Bet mums, dzīviem palikušajiem, tā būs bezjēdzīga nāve, ja klusēsim un katrs nerīkosimies, lai tā nekad vairs nenotiktu. Vainīgo sodīšana ir tikai sākums tam, lai spētu noticēt, ka drosme cīnīties ar vienaldzību nav nopērkama par eiro vai pārmantojama no vectēva, jo ir iegūstama pieredze tikai grūtās, pat prātam netveramās traģiskās mācībās – katru dienu, katru minūti, līdz pat pasaules galam.

2013-11-25 18:46

Pilsonis Bērziņš: Depo pieder tādai valdībai tuvai personai kā Rungaiņa kungam, varbūt ētiskas rīcības vadīts varētu sakārtot savā īpašumā esošo uzņēmumu :) A Valdis nokontrolēt kā viņa koleģi attiecas pret cilvēku dzīvību

2013-11-25 20:47

niknais: pie katras skalu būdas derētu uzraksts ar celtniecības organizācijas nosaukumu,lai zinātu,kas šo būdu cēlis.

2013-11-25 21:00

ilvija: Jā!!!Nemaz vairs negribas tajā DEPO iet iepirkties!!!zinu,ka lietus laikā tur kādreiz viss pludoja,liela vēja laikā visa tā ''buņdža'' grabēja...Kaut kas traks!Ir jānotiek lielai nelaimei,lai cilvēki sāktu domāt un rīkoties.

2013-11-25 21:43

aija: Ja jau tik ļoti bail ir, tad jāiet prom no darba.
Katru dienu uz auto ceļiem iet bojā autobraucēji un gājēji, un ko nu? Sēdēsim četrās sienās? Bet, ak vai arī mājās nav droši,....zagļi , elektronika.....

2013-11-25 23:14

Tumšā lampa: Un vēl pie depo pa tumsu gaismas arī izslēdz. No rītiem tur ir tik tumši!, lampas karājas, bet gaismas nav.

2013-11-25 23:44

D.: Par Depo "sūdzēties" var ''ēkas" īpašniekam- tam sirmajam smaidīgajam vīrelim ar Lexus džipu kas braukā, kas nāk no LT puses, kādreiz Tautas partijā bija un vārds kam Aloizs......

2013-11-26 07:18

Cilveks: Paldies, par informaciju. Katram pasam laikam sevi jasarga, jo vairak bus sad raksti, jo vairak varbut tiks pieversta uzmaniiba un kadreiz varbut ari kadas dzirdigas ausis sadzirdes, bet lidz tam pasiem sevi jasargaa....

2013-11-26 08:50

Padomājiet: Arī mājās nav droši sēdēt, ja dzīvojat padomju laiku spičkkastītēs, kas tika būvētas kā pagaidu mājas iebraukušajiem strādniekiem...Tām garantiju deva ne 20-30gadiem, un šis laiks jau sen ir pagājis. Ko tas līdz, ka tās nosiltina un skaistu apdari uzliek? Tas tikai noslēpj visas plaisas, kas radušās un ar laiku var rasties.

2013-11-26 09:08

Speciālists: Depo darbiniek. Tu nezaudēsi darbu. Tu zaudēsi klientu - SIA Depo (vai kā viņu tur), kurš pērk tavu darbu. Vajadzēs meklēt citu pircēju. Jo naudu vajag, vienīgais, kas tev ir, ir darbs. Darbu, tavējo, speciālista (tu taču kaut ko rubī savā jomā, ja jau strādā veikalā), savukārt, zaudēs Depo. Tev par to kas? Popik tak, tev tur kapitāldaļas nepieder, lai kaut zilām ugunīm nodeg. Kas attiecas uz paskaidrojumu - īzī -pīzī. Ņem un uzraksti. Ar cc VDI. Pieļauju, arī VIDam varētu būt šis tas interesants uzzināms par konkrētās kompānijas materiālo līdzekļu aprites kārtību. Iepriekšējā darbā ātri izārstēju priekšniecību no vēlmes lasīt manus paskaidrojumus :D

2013-11-26 09:08

Jauka: Ja,apbrinojama miera visi skatijas uz iebrukuso Depo jumtu! ari blakus mitosie kaimini ,robezsargi.//atrie//....Labi ,ka viens sadusojies uzrakstit.malacis! paldies vinam! ta turpinat un nekluset!

2013-11-26 09:21

BC: Esmu dzirdējis ka DEPO pie instrumentu nodaļas...jumts ir nobīdījies par 1 metru!

2013-11-26 10:19

aaa: gan jau evita atkodīs, kurš šito rakstījis un būs pilnas bikses

2013-11-26 10:30

Arturiņš- dzērājiņš: Es Arturiņš arī būdams bailīgs kā zaķis un glums kā zutis kad esmu viens baidos sēdēt savā skvorečņikā apakšā un lūrēt pa logu dienām, kur vēl iet tagad savā veilkalā pēc spirtotā, būs jādot lai puišeļi pa pīpas paķeli iznes, gribās vēl kādu gadeli nobaroties un pastiept gumiju sievas maizē.

2013-11-26 12:46

este: Diez vai padomju laika eekas kaadas droshaas. Taapat kaa filmaa-"Mans draugs-nenopietns cilveeks" haltuureeja,taapat haltuureeja visur,jo bija terminji un preemijas un taa. Tas pats Kurzemes pagrabs kaadreiz esot dedzis.

2013-11-26 15:40

marusja: vai drīkst noliktavu , kur apmēram 10 metru augstumā ,stāv sakrautas viena uz otras smagās vannas, pārvērst par veikali ,jo ,nedod dievs , ja neizturēs kāda jumta sija un iegrūs,,bail pat domāt iedomāties, kāds skats būs

2013-11-26 21:23

JānisA: Tur tajā Depiņā Liepājā visi ir nekompotenti idioti.

2013-11-26 21:27

nestresotājs: mēs jau nestresojam, galvenais, ka evitas pēcpuse drošībā

2013-11-26 21:34

Bijushais depo darbinieks: Pilnībā piekrītu "nestresotājam" kā var likt cilvēku kurš neko nesaprot no būvniecības par būvmateriālu pārdevēju, te jau laikam nekas nemainīsies kamēr būs rinda ar cilvēkiem kuri bus ar mieru strādāt pa iztikas minimumu.....protams līdz kādu neizšķaidīs, galvenais ka piķis nāk

2013-11-26 21:47

nestresotājs: evita jau nepārdod būvmateriālus, bet savu dvēseli :D

2013-11-26 22:19

vaivods: Iedomājieties, ja tas jobanas stalazhas iekš Depo nogāzīsies? Tas bus domino efekts. Jo uz stalazham viss stāv cherez zhopu, ledusskapji augsa, apaksa plastmasu sifoni un zobu birstes. Un tas prieksnieks tur ka cirvis staiga sava rutaina zaketee.

2013-11-26 22:22

ints: Jáklapé ciet tás konservu bundzas.

2013-11-27 09:46

glevulis: mjā spriežot pēc raksta izskatās ka tu esi gļēvulis un pats nenorādod kļlūdas vadībai liec zem riska gan savu bailīgo dvēseli, bet gan arī citu kolēģu un darbinieku dzīvības. vo to es saprotu riktīga strausa politika, kā jau latvieši mākam anonīmi muldēt un tad kad jārīkojas tad labāk visu vainu novelt uz citiem, nicināmi cilvēki.

2013-11-27 11:58

pietiek: Tiešām Maximas ejas vienmēr piekrautas ar visādām kastēm. Vai tiešām tirdzniecības vietām nav jāievēro nekādi normatīvi?

2013-11-27 12:28

neps: Ja DEPO gadījumā būtu pievērsta vajadzīga uzmaniba, tad novembra traģēdijas varēja nebūt! Nav normāli, ja Latvijā ielūst jumts no "sniega"...

2013-11-28 05:35

Vilma Kalme: Mēdz teikt par ļaunu cilvēku - viņš ir kā zvērs. Neapvainosim zvērus! Alkatīgs cilvēks, kam nauda svarīgāka par savu darbinieku drošību, ir daudzkārt ļaunāks.

2013-11-28 15:43

vita: Ko bleejat par vannam un ledusskapjiem?! Paskatieties labak,cik augstu saliktas paletes ar flizem,paletes ar sauso maisijumu maisiem,briketes..

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz