Pirmdiena, 18. janvāris Antis, Antons, Antonijs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uzticamas un aktuālas ziņas šajā laikā ir ļoti svarīgas!

Piesakies paziņojumiem un esi informēts par būtiskākajiem notikumiem Liepājā!

Pieteikties

Evita Puriņa: Katrā sabiedrībā ir noteikta daļa cilvēku, kas tic sazvērestības teorijām

“Pavasarī, pirmajā Covid-19  uzliesmojuma laikā, Latvija dezinformācijas izplatības ziņā bija labākā situācijā nekā citas Eiropas valstis, bet šobrīd šo labo stāstu esam pazaudējuši,” paudis NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra “Stratcom” direktors Jānis Sārts. Vai dzimst jaunas sazvērestības teorijas?

Evita Puriņa: Katrā sabiedrībā ir noteikta daļa cilvēku, kas tic sazvērestības teorijām
25.11.2020 06:00

"Kurzemes Vārds"

Viena no jaunākajām sazvērestības teorijām ir saistīta ar sejas maskām. Tiklīdz Latvijā stājās spēkā prasība sejas masku lietot sabiedriskajā transportā, veikalos un vēlāk arī citās sabiedriskās vietās, tā izcēlās dezinformācijas virpulis, kas nav norimis joprojām. Tiek izplatītas visdažādākās sazvērestības teorijas un muļķības, piemēram, ka citās valstīs sejas masku dēļ mirst bērni, ka tās izraisa infarktu, pat demenci.

Otra tēma ir vakcinācija. Pieļauju, ka dezinformācija par potēšanos tikai pieņemsies spēkā, jo, šķiet, ka vakcīnas pret Covid-19 drīz būs pieejamas, bet daļa cilvēku ir ļoti noskaņoti ne tikai pret šīm vakcīnām, bet pret vakcināciju vispār, saredzot tajā kaut kādu pasaules ļaunumu un uzskatot, ka tas ir veids, kā cilvēkus pakļaut totālai kontrolei. Lai gan neesmu dzirdējusi, ka kādas demokrātiskas valstis plānotu piespiedu kārtā visus vakcinēt. Taču teorijas par piespiedu vakcinēšanu ir ļoti populāras.

Piemēram, nupat Vācijā bija lieli protesti pret plānotajām izmaiņām likumā, kas dotu valdībai plašākas pilnvaras cīņā pret Covid-19 pandēmiju. Tas tiek skaidrots, ka ar šīm izmaiņām likumā gatavojas piespiedu vakcinācijai, lai gan tās ir pilnīgas muļķības. Vācijas valdība ne vienu reizi vien uzsvērusi, ka nekādas piespiedu vakcinācijas nebūs. Tās ir vai nu cilvēku mistikas bailes, vai apzināti radīts mīts.

Latvijas galvenos dezinformatorus mēs zinām. Redzam, kā šīs sazvērestības teorijas top un izplatās. Šiem cilvēkiem noteikti ir kāda interese tā rīkoties, tas ir arī mēģinājums šādi pelnīt naudu. Katrā sabiedrībā ir noteikta daļa cilvēku, kas tic sazvērestības teorijām. To mēs arī redzam, vērtējot, ar kādu informāciju cilvēki dalās. Un viņi dalās ar visu pēc kārtas, bet no kā noprotams, ka viņi tic visam.

Piemēram, ka Donalda Trampa vēlēšanas ir nozagtas, ka vakcīnas paredzētas tam, lai kontrolētu cilvēku, ka Bils Geits grib iznīcināt daļu cilvēces. Proti, pilnīgi visas sazvērestības teorijas savienojas, tai skaitā, ka valdība mums vēlas apzināti kaitēt. Acīmredzot ir cilvēki, kam šādi dzīvot, vainojot kaut ko ārpus savas ikdienas, ir vieglāk. Bēdīgā ziņa ir tā, ka nav vienas atbildes, kā to mainīt un situāciju labot. Nav tāds līdzeklis atrasts.

Evita Puriņa, Pētnieciskās žurnālistikas centra “Re:Baltica” faktu pārbaudes un sociālo mediju pētniecības laboratorijas vadītāja

45 komentāri

2020-11-25 06:38

Zane: Nēesmu sazvērestību piekritēja,bet kāpēc man būtu jātic re:baltic.Es uzticos tikai savai intuīcijai un tas, ka šajā gadsimtā pamatā valda nauda un vara ir vairāk kā skaidrs.

2020-11-25 06:59

Es: Nav cilvēki muļķi, paši redz un domā! Redz kā saeimā deputāti balso, redz kā tauta nabadzībā grimst! Tiesībsargam un Satversmes tiesai jāpiespiež kaut mazliet palielināt ienākumus invalīdiem un citam mazaizsargāto cilvēku grupām! Tas ir pretīgi. Kur tad jūs esat ar sava redzējuma sludināšanu. Dzīvojat burbulīšos un mācat mums redzēt patiesību, cilvēkiem kuri ir spējīgi domāt un analizēt nekas nav jāmāca. Paldies.

2020-11-25 07:46

Jamulejs: Kamēr mēdiji manipulēs ar informāciju, tikmēr cilvēki meklēs informāciju citur. Un protams uzdursies uz visādiem šarlatāniem. Ļoti labu piemēru ši pat kundzīte parādija - salikt sliktajā sarakstā vairākas sliktas lietas un vienu patiesību, tā nonivelējot to.

2020-11-25 08:05

Interesanti: Ir pārliecība ka vīrus ir radīts mākslīgi!

2020-11-25 08:06

Maskām nē!: Zeme atvēries ,paskatieties uz veciem cilvēkiem kā viņi jūtās ar maskām tas ir šausmīgi liekās ,ka cilvēks tūlīt būs pa galam .

2020-11-25 08:10

Juris Baismīgais: Sārtaprāt, NATO Miera eņģeļi būtu tieši tie, kuru paustajiem mītiem ļautiņiem bez iebildumiem būtu jānotic? Izcilnieks liekas aizmirsis mēģenīti ar pelēku pulverīti, kā rezultātā tika un tiek iznīcinātas, nē, NATO stilā demokratizētas veselas valstis. Vēl piemērus, meitene ar garo amata nosaukumu?

2020-11-25 08:34

domā pats: sen jau žurnālisti aizmirsusi rakstīt paši, pasūtījuma rakstu pilnas slejas

2020-11-25 08:47

Vals: Visefektīgākais ir patiesu sazvērestību paslēpt starp viltus sazvērestības teorijām, vai vēl labāk viltus teorijas izmantot savā labā. To kas palaida vīrusu mērķis ir lai valstis aizņemtos naudu un nonāktu parādu jūgā, pie reizes paretinot pensijas vecuma cilvēkus, lai viņu pensijas naudu varētu novirzīt parādu atdošanai, savukārt tos, kas šo parādu dabūs atstrādāt, neaiztikt . Kā iegūt maksimālu efektu - maksimāli ilgi uzturēt valstī bardaku, nepieļaut, ka infekcija izbeidzas pret to pieņemto pasākumu vai vakcinācijas dēļ. Tieši pirms vīrus palaišanas tiek maksimilizēta zilo, melno, feministu, bērnu tiesību un pretvakcīnu kampaņa un rezultāts gatavs - "saprogrammēts" vesels bars ar cilvēkiem, kuriem izdzirdot vien vārdu maska vai vakcīna sāk drebēt rokas, raustīties valoda un jāčurā biksēs. Savukārt īstie lietu bīdītāji berzē rokas un glauda bārdas skaitot miljardiņus.

2020-11-25 09:14

vārds: Ikviena jauna vakcīna ir ļoti bīstama. Nevar zināt kādas izmaiņas cilvēka organizmā var sākties pēc gadiem 10!
Cerams, ka to ar varu neliks visiem potēt tāpat kā tās bezjēdzīgās sejas maksas valkāt?
Un tad jau čipēšana?

2020-11-25 09:20

Vals: Vakcīna ir no dzīviem vai nonāvētiem mikroorganismiem (baktērijām, riketsijām, vīrusiem) vai to dzīvības norišu produktiem iegūts preparāts. Respektīvi jau pēc definīcijas vakcīnas iedarbība, lai cik viņa veca, uz organismu nekad nebūs ļaunāka par dzīva vīrusa iedarbību. Tā ka nebaidīties saslimt , bet baidīties no vakcīnas ir vienkārši neloģiski.

2020-11-25 09:21

ome: sen vairs neticu Re:Baltic. Pārāk jau laužas uz āru simpātijas konkrētām varas partijām un tas nu galīgi neiet kopā ar "neatkarīgu žurnālistiku". un vēl tā cenzēšana... tiešām "patiesības ministrija". dēļ šitādas Re:baltic cenzēšanas jau arī cilvēki panesas uz sazvērestības teorijām, paši jau vien to veicināt

2020-11-25 09:41

to Vārds: Tu zini kādu vakcīnu, kur pēc 10 gadiem rodas komplikācijas tieši vakcīnas dēļ? Es domāju pierādīti gadījumi, nevis to ko kāds jutuba teica vai paklačojās facebukā?

2020-11-25 09:49

KKK: Šai kundzītei ar galvu nav kārtībā.

2020-11-25 09:50

Moto moto: Un katrā sabiedrībā ir šitādas Evitas kas kladzina to kas jākladzina! Jā esmu tai sabiedrības daļā kas šim netic! Es ticu savai informācijai un faktiem! Ir man zināmi cilvēki kam ar apstiprināts covid! Nevienam nekādu bēdu tas nav radiiis, smagākais gadijums man zināmais, trīs dienas ar temperatūru pagulēja! Pieļuju ka parasts gripas paveids kāds nebija redzēts citu gadu! Un valstis kas ignorēja covid? Ne slimnīcas ne morgi pilni, viss viņiem labi! Bija cilvēki kas atradu iespēju aiz tā aizķerties un nolik daļu pasaules uz ceļiem! Bet tas ir tikai mans viedoklis, nesaku ka kādam būtu jādomā tāpat!

2020-11-25 11:08

TrueWisdom: Jā, supervakcīna nāk!!! Ne gadu aprobēta, blaknes ilgtermiņā nezināmas, sacensības garā kurš pirmais, radīta. Uz priekšu!
Tas ir tas pats, kā VVF pirms 20 gadiem ar putām uz lūpām, ņirgājoties par pensionāriem, zombēja tautu kā mēs visi ES un NATO dzīvosim laimē un pārticībā. Rezultātā, ražošana iznīcināta, šobrīd lētais 3-maiņu darbaspēks priekš dāņiem, lauksaimniecība dāņiem, finanses skandināviem. Pašiem, pašiem nekā, totāla paklausība Briselei un Vašingtonai bez iespējas kaut ko ietekmēt.

2020-11-25 11:12

Laimigais50: Nav jāveic žurnālistikas pētījumi, lai tāpat būtu skaidrs, ka sabiedrībā vienmēr ir bijis, ir un būs gana liels procents pamuļķu. Par piemēru der atcerētos tos liepājniekus, kuri 1925. gadā baltos palagos satinušies gaidīja pasaules galu. Ja kāds domā, ka šobrīd nav tādu pamuļķu, tad viņš maldas jau pašos pamatos.

2020-11-25 11:15

/.,: Izskatās ka komentārus liepājniekos raksta tikai idioti, oi piedodiet, sazvērestību teoriju piekritēji un tamlīdzīgie, bet lielākā daļa liepājnieku tikai lasa un smejas.

2020-11-25 11:16

Laimigais50: to Moto moto:
Un parasti, kad lūdz lai nosauc šos alternatīvos avotus, tad izrādās, ka tas viss ir mana drauga draugs tā teica līmenī, vai arī no interneta dzīlēm izrakts murgains informācijas avots, kura ticamībai ir nulles vērtība.
Nu, bet kā saka, kur būs aitas, tur vienmēr atradīsies kāds, kurš vēlēsies tās nocirpt.

2020-11-25 12:23

to /.,: Labs dzīves princips - tu man nepiekrīti, tātad idiots bez kādiem argumentiem un pierādijumiem.

2020-11-25 12:30

Ttf: Lielāko daļu komentētājiem var just absolūts izglītības trūkums. Kā tad ar iepriekšējo gadsimtu pandēmijām? Nešķīstais spēks varbūt uzdarbojās...a,tagad paši laboratorijas pudelītes mētă...ha

2020-11-25 12:34

Dainis Dreimanis: Jā! Izskatās, ka liepājnieki.lv arī pārtop pamazām par melu un propogandas pārpublicētājiem. Lai nu kam, bet ticēt kaut vienam vārdam ko saka Re:Baltica, ir vairāk kā absurdi.

2020-11-25 12:45

Pans: Daini, masu mediji ir lielisks propogandas ierocis !
tie kuri ieslēdz loģisko domāšanu un nenotic šiem meliem tiek izsmieti , pazemoti utt!
“Overtona logs” darbojas nevainojami!

2020-11-25 12:56

!!!: Kā arī ir daļa, kas spītīgi tic visam, ko ieborē viņiem caur plašsaziņas līdzekļiem.

It kā būtu kāds noslēpums, ka visas lielvalstis glabā un uzglabā nāvējošus vīrusus savās laboratorijās, tiek izstrādāti ķīmiskie un bioloģiskie ieroči utt, utt. Tas, ka šie ieroši ir aizliegti, nenozīmē, ka netiek izdomāti arvien jauni un jauni... Un visa šī pārspīlētā jezga ir apliecinājums tam, ka tā arī ir. Ja padomā, kāpēc pirmā smagi cieta Itālija? Tas ir tikai loģiski. Itāļi ir kā traki uz sanākšanām, viņiem ir stipras radnieciskās saites un viņi no tā arī smagi cieta. Pēc tam zaraza ar lidmašīnām tika izvadāta pa visu pasauli.

2020-11-25 13:11

Laimigais50: to !!!:
Itāļi cieta vissmagāk tāpēc, ka izdarīja tieši to pašu kļūdu ko izdarīja leiši, atļāva sporta arēnā sanāk daudziem tūkstošiem skatītājiem uz UEFA Čempionu līgas spēli. Pēc tam nenosargāja savus seniorus veco ļaužu pansionātos, kas Itālijā ir ļoti daudz.

2020-11-25 13:14

ome: es teiktu šīs pašas "kundzes" vārdiem, ka katrā sabiedrībā ir cilvēki, kuriem nepatīk, ka kāds domā citādi un vēl jo vairāk izsaka savas domas, kas ir pretējas "pareizajam" viedoklim. katrā sabiedrībā ir tādas Evitas, sprinģes, Rebaltikas utt. Tā bija arī komunisma laikos un arī tad bija tikai viena patiesība, pārējais bija viena vienīga sazvērestība

2020-11-25 13:41

rakaris:): Re:Baltica ir lielākais tenku žurnālistiskas izstrādājums , kas strādā jaunās vienotības stabulē un tautai pasniedz lielākos melus , vēl tur ir tāda melu aģente spriņģe , par vienotības un paristu partijas naudu kalpos pat velnam !!

2020-11-25 14:20

Bembpists: Šitas covids jau bij daudzus gadus atpakaļ izplanots, viņu vienkārši palaida un viss, tagad gaida kad visi nobīsies un skries vakcinēties, es to nekādā gadījumā nedarīšu.

2020-11-25 15:16

xer: b.puriņa, ir tāds teiciens TAUTĀ, vecums nenāk viens, "jūs" spilgts piemērs tam!

2020-11-25 15:30

Laimigais50: Portāla liepajniekiem.lv komentāru sadaļa ir spilgts apliecinājums kā Evitai Puriņai ir taisnība pat bez kāda nopietna zinātniska pētījuma.
Vienīgi priecē fakts, ka tajos komentāros pamuļķu nav sevišķi daudz, jo vairums komentāri tiek rakstīti vienām un tām pašām personām, bet zem dažādām nikiem.

2020-11-25 15:50

arī interesanti..: ....ja visi akli ticēt,ko tiem grib iestāstīt,baznīcas būtu pārpildītas....

2020-11-25 16:14

cilvēki attopieties!: Lielākie sazvērestības upuri ir tie kas noliedz kovid... viņi ir un būs tie lielākie upuri - viņi ir un būs tie kas cietīs. bet nu Tur pie vainas gan izglītības trūkums, gan vēstures nezināšana.

Man ir brīva izvēle un kovids ir - vai to gribu vai negribu.
cilvēki mirst no kovid izraisītām blaknēm - ta diemžēl ir.

Tici vai netici tam kovidam - be jebkurš (arī noliedzēji) viņu var saķert un dabūt galu - tā ir patiesība.

Lai visiem veselība!

2020-11-25 17:21

piort: A ko ta mirst tik tie kas virs 65 ? No kā ? No vecuma muidiosl

2020-11-25 17:40

Divi pensi: Tātad AIDS radās "cilvēkiem" kopojoties ar pērtiķiem .
Visādā ziņā tāda ir viena no versijām .
Vai jūs ticat, ka ķīnietis uzrāva " uz čiekura" sikspārni un atnāca Kronis ? 🐒🐧🦅

2020-11-25 18:14

Unnītis: Vot šitie alternatīvie anarhisti.. Tas ir kaut kāds zvizģecs. Šitā uzskatīšana sevi par loģiski domājošu, lai arī raksta no 3. palātas, laikam, Dārtas ielā vērsusies plašumā. Kopš brīža, kad Napoleons no 8. palātas tādā veidā beidzot spēja sev pievērst uzmanību interneta komentāros. Pieņemu, ka šobrīd Dārtas ielā valda šeit neredzēta kņada, jo paklīdušas baumas, ka reģistratūrā rindā stāvot Bils, bet pāris metrus tālāk - Soross. Īpaši loģiski domājošie apgalvo, ka caur restoto logu manījuši paša vecā Rokfellera siluetu. Viņš esot simulējis savu nāvi un nu ir atgriezies. Vienā kabatā viņam esot čipi un vakcīnas, bet otra esot pilna ar naftu.

2020-11-25 21:12

...: Baidaties vairāk, ticiet visādiem debilismiem, adekvātiem cilvēkiem būs mierīgāk dzīvot kad tādi debīli izmirs.

2020-11-25 21:23

Jaunliepāja: Kas ir Dezinformātors? Tas ir cilvēks kas apzināti raksta nepatiesību lai iegūtu kaut kāda veida labumu, vai kaitētu kādam vai kādai, vai Valstij! Pārējie tūtiņdreiji ir līdzskrējēji. Tie dalās arī kategorijās. 1.Tie kam Latvija ir ka skabarga. 2. tie kas tic visam ko saka citi-man kaimiņš teica, manas meitas vīra draugs zina, utt. Smieklīgi? Ta formatējas sabiedriskā doma. Jā tev ilgi un dikti stāstīs ka tu esi muļķis, un dzīvo neizdevušas valsti. Kāds sāk ticēt! Paldies dievam ,neesam vēl tik stulbi. Nu bet mūsu vidū ir tieši tādi plānā galdiņa urbēji, kas ar to nodarbojās! Pārlasiet vēlreiz visus ļa,ļa, un padomājiet, kas ir kas!!! Nu kaut kā ta!

2020-11-25 22:00

Jaunliepāja: Par saitu! Ko vēl es gribētu piebilst kopumā. Ne sevišķi veiksmīgs dizains atbildes variantiem. Tādu nav. Atbildes kopumā! Nevar būt diskusija. Var būt nav vajadzīga? Priekš kā plebejiem diskusijas? Pietiek ka var izteikt kaut ko! Atraduši te Romu! Patricieši izsakās senāta, kuram ir 00 līmenis! Nepietiek? Pašiem nav jasmejās?

2020-11-25 22:54

Sprogainitis777: .......lielakie sazverestibas upuri ir visi corvididioti.kas tic visam shim teatri....vnk nekad nevareju iedomaties.ka latvieshi ir tik nenormali tupi.....jus pat,nabadzinji iedomaties nevariet...kak to tak.....

2020-11-26 00:18

P/K: Es vairs nebrīnos ne par ko - ne to, ka vīruss mākslīgi radīts un palaists ar nodomu. Es kādreiz būtu teicis, ka tie ir murgi, bet pēc tiem meliem par prāmja Estonia nogremdēšanu, gan apzinātu Latvijas iznīcināšanu es nebrīnītos arī par Covidu. Vajag pierādījumus? Lūdzu - Latvijā tika iznīcināta rūpniecība? Jā. Piemēram visa cukura ražošana - ar toreizējā premjera Godmaņa gādību (viņš par to pretī saņēma siltu un labi apmaksātu vietu kā līdzīpašnieks DanSukker rūpnīcā), lielākie uzņēmumi pārdoti krieviem un ārzemniekiem. Latvija tka iegrūsta parādos? Jā. Piemēram, sākums ar Parex banku, kur Godmanis aizpludināja n-tos miljardus nerezidentiem un iegrūda valsti parādos līdz ausīm - no SVF vien tika izņemti 7 miljardi + vēl procenti katru mēnesi krājas. Tagad ārējā parāda summa ir izaugusi pāri 10 miljardiem.... Toreiz sagrieza lūžņos visu no PSRS palikušo okeāna zvejas floti, tagad drīz arī mūsu pašu piekrasyes zvejas kuģīšus sagriezīs lūžņos, saņemot no Broseles nieka 3 miljonu kompensāciju par veselas valsts zvejas industrijas iznīcināšanu. Ja agrāk to kādam būtu teikuši, neviens neticētu un teiktu, ka slima suņa murgi. Diemžēl tā jau ir realitāte! Tāpēc viss, kas saistīts ar Covid, lai arī kādi murgi liktos, var būt patiesība!

2020-11-26 01:20

meitene42: Nauda nesmird. Vēl viena uzpirkta žurnāliste. Taču patiesība uzvarēs

2020-11-26 10:53

Unnītis: P/K Daudz variantu jau nebija. Ja gribējām, lai Eiropa ar mums bučājās un dod visādas naudiņas, kaut kas bija jādod pretī. Šajā gadījumā - iespēju konkurēt ražošanā ar veco Eiropu zemo darbaspēka izmaksu dēļ (tam iesākumā pat nespētu traucēt novecojušās ražošanas iekārtas).

2020-11-26 11:01

Unnītis: P/K Ar vien vairāk nekustamie īpašumi Liepājā lēnā gaitā pāriet nelatviešu rokās. Nesaku, ka Godmanis ir svētais, bet ne jau viņš tos īpašumus te ir noandelējis, vai valdība vainīga. Tie jau mūsu pašu bāleliņi un globalizācija..nu nebūs vairāk kā bija..ar laiku būs viena dzeltenbrūnbaltā rase un par patriotismiem varēs aizmirst.

2020-11-26 21:34

KKK: >>Unnītim--Latvieši savu Latviju ir zaudējuši pilnībā ,lai gan formāli tā ir Latvija u.t.t.
Latvija ir 100% Vašingtonas kontrolē.
Latvija šodien ir Eiropas žogmale.
Latvijas īpašumus elementāri pērk tas ,kuram nauda.
Latvijas pamatiedzīvotāji zaudējot savas kultūras saknes dzīvo ārzemēs papildinot vietējo bezsmadzeņu patērētāju skaitu .
Latvijas valdībā ---ĀM --dzimumizvirtulis--pidarass
premjers--gasterbaiteris ,valsts nodevējs
bordāns --valsts nodevējs
kaut kāds bomzis --nevajadzīgs prezidents..
satversme--šodienai pilnīgi bezjēdzīgs literatūras izstrādājums.
un drīz vien paredzams masveida huligānisms ,kaut kas li'dzīgs 90--ajiem..

2020-11-27 19:18

Nezinītis: Kur sanitāri skatās,kāds atkal trako namā internetu palaidis

2020-12-01 22:49

Jo!!!: Gluži kā Padomijā,viss bija labi un ziņās tikai patiesību runāja.
Normāli cilvēki mātes Krievijas propogandai un slavas dziesmām neticēja,bet tagad notiek identiski tas pats.Un tā nenormālā mēdiju melošana.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz