Sestdiena, 5. decembris Sabīne, Sarma, Klaudijs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Jānis Vilnītis: Bez robežu slēgšanas pašvaldības darbībai Covid-19 ierobežošanā liela efekta nebūs

Pēdējās 14 diennaktīs Liepājā reģistrēti jau vairāk nekā 100 Covid-19 saslimšanas gadījumu, tostarp arī skolu un bērnudārzu audzēkņu un personāla vidū. Ceturtdien divpadsmit klases no trim Liepājas skolām atradās karantīnā. Vai pašvaldībai nav jārīkojas aktīvāk Covid-19 ierobežošanā?

Jānis Vilnītis: Bez robežu slēgšanas pašvaldības darbībai Covid-19 ierobežošanā liela efekta nebūs
Foto: Ruslans Šuļga
20.11.2020 06:00

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Noteikti nevarēšu piekrist, ka esam nogaidoši. Bet tiešām no oktobra vidus saslimstība strauji aug. Atšķirībā no pirmajiem gadījumiem, tagad tos ir grūtāk izsekot. Pēdējais kaut cik izsekojamais gadījums bija naktsklubā “Big7”, kur vadītāja ģimenes loceklis bija atgriezies no ārzemēm, saslimstība līdz ar to izgāja darbinieku vidū, tika pieņemti mēri, iestāde nestrādāja, izsekojām saslimšanas ķēdi līdz pat tehnikumam. Tagad vairs nevar runāt par atsevišķiem perēkļiem, gadījumi ir izkaisīti ļoti dažādās vietās.

Tāpat kā Covid-19 izplatās valstī, droši vien varam teikt arī par Liepāju: pirmajā vietā infekcija izplatās mājsaimniecībās, otrkārt, darbavietās, treškārt, ārstniecības iestādēs. Tikai ceturtajā vietā ir izglītības nozare. Mums taču arī ārsti ir saslimuši. Pirms vairākām nedēļām bija kritiska situācija, traumpunktam bija jāslēdz viena maiņa, jo tajā bija saslimuši gan pacienti, gan ārsti. Pat vairākas stundas nebija, kas traumpunktā strādā.

Cīnāmies ar sekām, tas ir daudz grūtāk nekā cīnīties ar cēloņiem. Diemžēl valdība mūs nav uzklausījusi: esmu aicinājis slēgt valsts robežas vai vismaz uzraudzīt tās.

Tā ir būtiskākā atšķirība starp ārkārtējo situāciju pavasarī un tagadējo. Joprojām Latvijā iebrauc lietuvieši un ne tikai. Joprojām mūsu pilsoņi brauc uz ārzemēm atpūsties un priecājas, cik lēti ir Abu-Dabi, Ēģiptē, Grieķijā, – es zinu reālus faktus. Atpakaļ lielākoties viņi ierodas caur lidostu, ne visi ievēro pašizolāciju pēc tam.

Ko mēs esam darījuši: aizpagājušajā piektdienā zūma konferencē sasaucu lielās tirdzniecības ķēdes, piedalījās visas, izņemot veikalu tīklu “Maxima”. Aicināju ievērot veikalos visus drošības noteikumus. Pats arī esmu tirdzniecības vietas apmeklējis. Priekšzīmīgākais un atsaucīgākais ir “Depo” – ar masku un ratiņu lietošanu, ar apsardzi, ar visu. Pašvaldības policija tirdzniecības vietas apseko katru dienu, noteikumu ievērošana uzlabojas arī “Maxima” ķēdē, bet tajā vēl ir daudz darāmā. Veikaliem esam likuši pie tā piestrādāt.

Skolās pirmie ieviesām precīzu algoritmu, sagādājām termometrus, maskas, aizslietņus.

Saslimšanas gadījumi nav visās skolās. Ir situācijas, kā 15. vidusskolā, kur 6. klase un divas 3. klases – jā, te bija tie smagākie gadījumi, kur bija jāizvēlas visai klasei pāriet uz attālinātām mācībām. Bet mums jāvērtē ne tikai vīrusa fakts, bet arī otra puse: kas paliek mājās ar bērnu, kas viņu māca, ēdina, pieskata. Pilsēta, manuprāt, attiecībā uz skolām rīkojas samērīgi, dodot iespēju vecākiem strādāt, uzturot ekonomisko aktivitāti.

Jārēķinās, ka valstī mums ir budžeta deficīts, arī nākamais gads būs ļoti smags. Ir svarīga ātra un pareiza rīcība kovida sakarā, bet nevaram arī atstāt cilvēkus bez iztikas – tādi riski jau parādās, daudzas nozares smagi cieš. Jāņem vērā arī nodrošinājums ar IT tehniku, un pedagogu gatavība attālinātām mācībām ir ļoti atšķirīga, lai arī uzlabojas. Tāpēc mums jāklausās, kā valdība saka. Nekas tomēr nav bērnam labāks, kā mācīties klātienē. Izglītības kvalitāti šis laiks ietekmēs dramatiski.

Pašlaik domājam par mazajiem autobusiem pilsētas sabiedriskajā transportā – vai nu laidīsim tos biežāk, vai lielākus autobusus, lai pasažieriem tajos nebūtu tik ciešas saskarsmes. Par to spriedīsim, bet jānomierina uzreiz – lielas problēmas nav.

Likuma ietvaros ir ierobežota sportošana. Ienāk arī signāli par pārkāpumiem šajā jomā. Ja tādi ir, tad nosūtām pašvaldības policiju pārbaudīt, vai tiem ir pamats vai ne. Man nav zināms, ka būtu kādam sodu uzlikuši, neesam atklājuši.

Baidos, ka bez robežu slēgšanas mūsu darbībai liela efekta nebūs. Arī masku valkāšana, ko darām jau pusotru mēnesi, īstu efektu nav devusi. Tātad blakus tam nedrīkst aizmirst arī distancēšanos, tā ir primārā, un roku mazgāšanu, un dezinfekcijas līdzekļu lietošanu.

Jānis Vilnītis, Liepājas domes priekšsēdētājs

62 komentāri

2020-11-20 06:16

penzija55: varbut vajag aizlugt?

2020-11-20 07:14

Ānis: Šoto pašu kàds varētu noslēgt, saslēgt, izslēgt. Vēl lielāks idiš par Viņķeli izrādās un pats vēl ticam tam, ko runā. Farss

2020-11-20 07:33

Estepat: LOC ledus halli vajadzētu pakontrolēt.

2020-11-20 07:33

Iedzīvotāji: Kā jūs šito iebalsojāt par mēru? Viņš tač dumāks par kaimiņu, gobzemu un kiviču kopā ņemtiem

2020-11-20 07:37

Veiksmes stasts: Vilniti ko tur muld? , saremonte celus liepaja, un aizbrauc uz visskaistako vietu liepaja, Baseina iela☝️🤣

2020-11-20 08:07

Skolotāja: Skolotāja: Pilnīgi pareizi. Valdība pati to pieļāva,tagad bļauj, ka mēs esam neapzinīgi.

2020-11-20 08:31

Sejas maska: Viņš ir glupš vai izliekas par tādu? Izskatās, ka tiešām ar lūgšanām tik dzīvo.

2020-11-20 08:32

@: Liepājas Papīrs jau pārtraucis visas izejvielu un gatavās produkcijas importa eksporta operācijas?

2020-11-20 08:56

Azb: Pareizi saka, nebūs jēgas no visiem šiem drošības pasākumiem, ja šī sērga katru dienu tiek ievesta no ārzemēm.

2020-11-20 09:16

gribu ES naudu: saliekat vēl visus cietumā, paši braukā visur un covid neķer, nevajag čakarēt cilvēkus, sagribējušies totalitāro režīmu, bet protams ES piešķirtā nauda jau nesmird, sakārto labāk Liepāju, nevis stulbi muldi, visi jau nav muļķi, ka uzskati

2020-11-20 09:35

Čība: Atvainojos! Vai starp tiem Liepājas inficētajiem un infekcijas izplatītājiem ir kaut viens, kas inficējies no iebraukuša lietuvieša vai inficējies ārzemēs? Lūdzu, konkrēti!

2020-11-20 09:52

✚✚✚: Liepājas SEZ vajag slēgt.

2020-11-20 09:55

Par robežām: Vilnītim 100% piekrītu, un ļoti skumji, ka viņu jaun agrāk neuzklausīja. Jau septembrī, šķiet , Vilnītis šo jautājumu pacēla valsts mērogā, jo pierobežā taču labāk redzama situācija, bet dzirdīgas ausis diemžēl neatrada. Tomēr pilnībā nepiekrītu par skolām - tām noteikti jāpāriet uz attālinātām mācībām. Kā nu jau tepat kaimiņu valstīs pierādījies, bērni visvairāk pārn;ēsā slimību. Vai mēs tā varam atālutioes riskēt ar ģimenēm, ar mūsus vecajiem, un arī ne vecajiem cilvēkiem? Kā pedagogs nepiekrītu arī par izglītības kvalitātes krišanos vai kādu milzu ietekmi, pavisam noteikti ne tik lielu, kā daži te "izpūš". Cilvēki ir ieguvu;ši izcilu izglītību arī grāmatas lasot. Par tehnoloģiju pieejamību - vai nu tā b;us. Viedtālruņi ir. Pabalstus trūcīogie saņem. Nu, nopērciet taču lietotu datoru. Neticu, ka ģimenēs nav vispār neviena datora.

2020-11-20 09:59

Prātīgs vārds: Piekrītu, Vilnīša kungam, robežas vajadzēja uzreiz slēgt!

2020-11-20 10:04

htyr: Pats Vilnītis ,bez vajadzības bija aizbraucis uz kaut kādu nevienam nevajadzīgu pašvaldības forumu.

2020-11-20 10:14

Juris Gederts: Pilnīgi piekrītu robežas jau sen vajadzēja aiztaisīt, vai arī visur salikt robežsargus ,zemessargus. Lai kontrolētu ,kas iebrauc un izbrauc no Latvijas. Masku nēsāšana liekas galīgi nederīga saslimstība aug ne pa dienām , bet pa stundām. Žēl ka valdības vīri to nesaprot. Domāju ,ka vairākiem ministriem vajadzētu pamest savus posteņus ar radušos situāciju.

2020-11-20 10:14

Džo: Ļoti adekvāts mēra vērtējums, komentārs, manuprāt.

Varu vien piebilst, ka papildus robežām, slēgt vajadzētu arī iespēju kovidiotiem bļaustīties, ka šis viss ir fufelis, ka ierobežojumi ir ļaunais plāns pakļaut cilvēci. Te arī šī raksta komentāros ir virkne piemēru, kuros cilvēki demonstrē tāda kalibra aprobežotību, ka skumji par viņiem paliek... Ir personāži, kuriem pašu ego ir tik uzblīdis, ka viņi nav spējīgi saprast, kā tas ir - darīt kaut ko kopējās interesēs.

Veselību un izturību visiem!

2020-11-20 10:23

Andrīc Bandīc: Neenu logīski ka tūrisma vizināšanās ir jābeidz, bet Valdība jau rudenī tīšām atsāka, jo negrib izbeigt Covidu.
Vilnītits varētu gari nemuldēt un iet baznīcā biežāk.

2020-11-20 10:23

...: Ziniet, ja aizslēgs robežas būs vēl vairāk cilvēku bez darba, jo tas ietekmēs ražotnes vai nu tās palēlināsies, cilvēki ies dīkstāvē vai atlaisti, vai vispār aizslēgsies. Ir jādomā, ko cilvēki ēdīs nevis ko darīt ar vīrusu, kurš tāpat izplatīsies.
Un par skolām, tas, ka karantīna ir 12 klasēm nenozīmē, ka visi tie skolēni ir slimi, cik man zināms ar kovidu slimoja tai 4 skolēni, takā tā ir panikas celšana.
Un depo veiksmes stāsts? Bļin kurā vietā. Noņemt groziņus ir debīlisma pazīme. Māmiņām ar ratiem tas ir vispār neiespējamā misija iepirkties, un ne visi tur pērk lielizmēra preces, lai krautu ratos. Es gāju pirkt kapu sveces 11gb, debīli bija ka jābāž klēpī viss, jo ar tiem milzīgajiem ratiem priekš tāda sīkuma debīli.

2020-11-20 10:26

gribu ES naudu: domes kantoris pamodās, ,ja kas tieši pierobežas novados ir vismazāk covidnieku, paceļat savas pēcpuses un ejat paelpot svaigu gaisu, lai ieslēgtu galvu

2020-11-20 10:45

Elpo brīvi: Slēgt ne pilnībā,bet tūristu gan nelaist,tikai komerctransportu.
Maskām jēgas nav nekādas,tik viss sliktāk paliek.Cipari aug. Vienīgais risinājums - bieža roku dezinfekcija un ,protams,distancēšanās.

2020-11-20 10:47

Padomā: Loğisks lēmums par robežu slēgšanu. Vajadzēja sākoties septembrim, taču te jau bērnam skaidrs, ka naudiņa ripo no tās lidināšanās un klaiņošanas un ai kā ,nesanāk, robežas aizklapēt. Šorriz Vilnītim 100% tsisnība!

2020-11-20 10:51

mechāniķis: Lielais robežu slēdzējs iepriekš pats pārkāpis ārkārtas noteikumus iepriekš. Slepenais pasākums sadarbībā ar Bitānu Annas baznīcā..., nesen Gada liepājnieku apbalvošana, maskas nevienam nav attālinātie koncerti, kur muzikantiem masku nav, pūļa tusiņš Čakstes laukumā.
Vilnīti, paskaties tālāk par savu degunu, nevis mērķē uz robežu slēgšanu. Kārtība nav tieši tevis(pagaidām) vadītajā Liepājā!

2020-11-20 10:54

Aivars Prusis: Cik tur taa darba ,paarrakt Peerkones kanaalu,pie enkura graavi izrakt, pludmali noeceet ! До здравствует коммунизм ! Л.И.Брежнев 🙈🙊🙉🐒

2020-11-20 10:55

KKK: Patiesībā pašvaldībai ir pietiekami daudz pilnvaru ,lai varētu ierobežot iedzīvotāju un transporta kustību .Atstāt tikai komerctransportu.Tūristus)) pie robežām sūtīt atpakaļ.un paliek daudz citu variantu.slēgt pilsētu

2020-11-20 11:03

Džo: Māmiņas ar ratiņiem Depiņā... Jā, nudien, grūti iedomāties piemērotāku iepirkšanās vietu. Māmiņām. Ar ratiem. Depiņā.

Negodīgie nelieši!!!! Brīvību māmiņām ar ratiņiem!!!!

2020-11-20 11:09

Arnis Liepājā: Piekrītu Vilnīša kungam. Manuprāt, visloģiskākais viedoklis pēdējā laikā no visiem gudrajiem vīriem krēslos. Jo ņemot vērā pavasara situāciju, kad atklāto gadījumu skaits bija uz vienas rokas pirkstiem saskaitāms, viss bija kontrolēts un ierobežots. Un tam bija rezultāti. Jau vasarā daudzas nozares varēja darboties un pelnīt. Tagad, pie šiem skaitļiem - tautai aizbāž muti un visi iespējamie kanāli uz ārpusi ir brīvi.

2020-11-20 11:22

tomats: Robežas pilnīgi aizslēgt nav iespējams jo tālbraucēji un visādi citi darba vajadzībās tāpat brauks, bet tūristi jau tagad ir samazinājušies līdz minimumam.

2020-11-20 11:28

interesanti: visos laikos ir bijušas gripas,bet tada testēšana un panikošana nekad,ak ,ko mēs esam palaiduši garām-diez cik cilvēku slimoja ar gripu pirms 10 gadiem?!!aa,nu jā,tad par šo nedeva EU naudiņas,nebija tāpēc intereses.Un ko nu-visu aizslēgsim ,visus atlaidīsim,nestrādāsim,sēdēsim mājās un mirsim bada nāvē

2020-11-20 11:40

>interesanti: Tā vietā, lai sēdētu mājās, ņaudētu un spaidītu datora klavieri, varbūt sāc strādāt? Pārkvalificējies, sāc nodarboties ar mājražošanu, pavēro, kā cilvēki dara, kuri neņaud.

2020-11-20 12:32

Pans: Oooo velviens infektologs uzradies !
Vilnītis 😂

2020-11-20 13:21

Robežsargs: Lai atsakās no algas Vilnītis un izdala līdzekļus kuriem nav ko mutē likt bezkauņa

2020-11-20 13:23

Kauns: Vilnīt ieslēdzies baznīcā un nerunā niekus

2020-11-20 13:48

Mellais kavīda eņģelis: Rād tak beidzot redzēt to kavīdu!Viss slikti esot?Kurā vietā!Ja tagad rudens vīrusu sezonā daži šķaudītāji jūtas sliktāk nekā pamatmasa,tad tā ir bijis vienmēr.Ja 100 cilvēki dabūs caureju,nav izslēgts ka kāds kam slimas iekšas arī nomirs pļūtot.Tieši tas pats ir ar šito kavīdnieku-99 nekas nekaiš,viens nogāžas.Pilnigi normāli.Simtprocentīgi neviens ne no kā nav pasargāts!

2020-11-20 13:58

To: ...: 2020-11-20 10:23: Tas bija tik ļoti svarīgi braukt uz Depo ar visiem bērnu ratiem, lai nopirktu 11 kapu sveces?

2020-11-20 14:02

Ha ha: To par robežām- ja esi pedagogs tad lai Dievs nogrābstās....

2020-11-20 14:05

Zara: Ja grib norītiem garīgo pacelt nav jālasa anekdotes,palasīt var liepājnieku komentārus un garīgais visai dienai.

2020-11-20 14:23

Êrms: Prusi tu esi dumŝs kã zâbaks un tapec ari pamuki no liepãjas

2020-11-20 14:37

.: Zivju ielas/Rožu laukuma stūra Narvesenā apkalpo apmeklētājus arī bez maskām

2020-11-20 14:44

Tiko pamodies: Iesaku pilsētas robežu slēgt....😎

2020-11-20 14:47

Andris Polozs: KKK: Tu esi vai izliecies par muļķi?

2020-11-20 15:07

to>interesanti: vai tik neesi no tā milzu ierēdņu bara,kuriem darba laikā nav ko darīt,tāpēc bakstās pa komentāru sadaļām

2020-11-20 16:35

Maija: Viņš ir skaists vīrietis!

2020-11-20 16:48

piort: Kurā vietā skaistums ? Tāds zirga ģeimis . Tas nav bildē Sieviešiem jau laikam patīk Mums gan ne pārāk Ne smuks ne Ī paši gudrs

2020-11-20 17:16

Nīcas čomi: Lai uzēd foreles, lašus, karpas, cepamgaļu, tad būs sārtvaidzis.

2020-11-20 18:18

Sirds: Man personīgi ļoti nepatīk mērs, vnk izraisa pretīgumu! Svetuligs liskis, fui 🤢

2020-11-20 18:19

ilvija: Cerams,ka kāds no valdības sadzirdēs Vilnīti!Robežas bija jāslēdz jau labu laiku atpakaļ.Tagad mēs sitamies kā mušas pa cukurtūti,cipari aug,ierobežojumi aug...masku valkāšana sevi neattaisno...
Vilnīša kungs,kliedziet skaļāk!Lai Jūs sadzird!

2020-11-20 19:46

To Vilnītim: Nomainiet testus, nelietojiet tos testus, kur uzrādas vecais labais koronnieks, ko infektologi un ārsti zin vairāk kā 40 gadus, nelieciet visus vienā maisā pēc cipariem, tad neliksies tik šausmīgi. Otrs, uzdodiet sev paši jautājumu, ja coronas vīrus ir zināms vairāk kā 40 gadus, kur tad iepriekš tā lielā testēšana bija. Viennozimīgi iepirkts no farmācijas firmām testi, kas parāda veco coronu un skaita pue šīs. Pārtraukt testēšanu un ārstēt simptomus. Un Visam ir jābūt vaļā, tik atbildīgiem ir jābūt, ja slikti jūtas mājās jāārstējas nevis stāvēt veikalos aiz letēm vai fabrikā pie virpām un protams tekošu degunu cilvēkiem algas rēķināt. Varbut par to ir vērts būt lietderīgāk padomāt darba devējam pret darba ņēmēju un valdībai sociāli atbalstīt.

2020-11-20 23:33

KKK: Šis pleķis Liepājas pilsētas šodien man atgādina stāstu kurā vīrietis atnāk pie ārsta un saka ::
---Dok ,nu man nesanāk ar sievietēm darīt ""to pašu"".
---Ok ,es tev iedošu tableti ,bet ar vienu nosacījumu--pēc tam tev jāatnāk un jāpastāsta kā gāja .--
Pēc pāris dienām šis atnāk pie ārsta un saka:
---Nu ,dakter ,satriecoši--es varēju veselas sešas reizes To izdarīt!!
Doks--Nu bet viņa ,kā viņa to uztvēra??Cik reizes ??
--Es nezinu .Viņa neatnāca ))DD

2020-11-20 23:56

Petula: Ja jau tik kurā dienā simptomi parādās,tad pāris dienas staigājām un inficējam. Laicīgi vajadzēja visu darīt,ne marinēt. Cik rubļus kabatā sabāzāt?

2020-11-21 00:09

JĀ !: :
Primārā NAV distancēšanās, roku mazgāšana un dezinfekcija.
Primārā IR lūgšana, lai kovids atkāpjas!

2020-11-21 06:01

vilnīt aizvāc: no pilsētas tos zaļos BOLT dranduļetus,tie arī ir vīrusa pārnēsātāji.Neviens viņus pēc katra braucēja nedizifincē.Iešķauda plaukstā un stūrē tālāk,tad nākamais braucējs paņem un ķēdīte turpinās.

2020-11-21 20:55

ciklops: to gribu ES naudu:
Ieslēdz pats savu galvu.Kam tā Tava pierobeža interesē.Tūristi tai cauri brauc bez apstāšanas.Tāpēc jau Tev tur arī nav daudz inficēto.

2020-11-22 08:51

KKK: Kad pilsētā murmulis pie stūres ,tad slimos visi--Ķīnā pie pašas robežas ar Krieviju slēga pilsēta--atrasti veseli 2 inficētie>>Bet pilsētā dzīvo pāri par 170 000 iedzīvotāju.Pārbaudīšot tagad visus 172 000 ..Un Ķīna ir 3 lielākā pasaules valsts .Un viņi tiek galā!! Latvijā iedzīvotāju minimums un i tad nav spējīgi tikt galā ..Fe...

2020-11-22 16:00

Takšu ne: EP prasa pilnībā atjaunot Šengenas zonas darbību. Cilvēku dzīvība pie pēcpuses.

2020-11-22 20:24

Neticīgais: Zviedrija laikam ir vienīgā valsts eiropā,kur dzīvo un strādā normāli domājoši cilvēki.Tur visi joprojām mācās,strādā un atpūšas nepievēršot lielu uzmanību COVID. Salīdzinājumā ar pārējām valstīm kur ir drastiski ierobežojumi,vai viņi ir izmiruši? Viņi starp valstīm rādītājos atrodas pa vidam.Ko var secināt? Ierobežojumi pret vīrusu nestrādā,bet pret biznesmeņiem un uzņēmējiem gan!!! Šito milzīgo naudu ko ieguldam,lai paši sev izraktu bedri un tanī iekristu,un pēc tam tik pat daudz tērēsim lai no tā rāptos laukā!?Kas par šo visu atbildēs,kad un kas to visu atdos!!?? Varbūt ir pienācis laiks aprast ar to vīrusu !Varbūt mūsu gudrie galma dakterīši var dot padomu,kā ar viņu sadzīvot? Varbūt sejas maskas vietā mums vajag dalīt vitamīnu pakas....?

2020-11-24 11:18

wooo: Beidziet te vienreiz visi panikot par to KOVID!Ai,katru dienu saslimušo skaits pieaug!Kur viņš pieaug,Jūsu smadzenēs,datorā,pa ziņām?KOVIDS ir desmit reizes mazāk bīstams par parasto gripu!Kāpēc Jūs necēlāt paniku katru gadu gripas sezonas laikā?Panika būtu jāceļ tikai tad,ja katru mēnesi tikai vienā Liepājā mirtu ne mazāk kā piecdesmit cilvēku no COVID!Mums visā Latvijā pat par visu COVID epidēmijas laiku nav nomiruši piecdesmit cilvēku!Tad kāpēc ir šī panika?

2020-11-24 11:57

DNS: Palasiet www.periodika.lv vecās avīzes par tīfa epidēmiju 2.pasaules kara laikā. Bija ļoooti stingri noteikumi, pat līdz cietumam un nošaušanai, ja neievēroja pretepidēmijas noteikumus (piem., Kurzemes Vārds, Nr. 11, 14.01.1942. Tagad slimnieki staigā apkārt un ņirgājas par visu un visiem. Pašvaldību vadītāji ir gļēvi antiņi, kuriem nav ne mazākās jēgas, ka viņu rokās ir galvenā vara, kura jāliek lietā, nevis jāžēlojas, ka sērga iet plašumā. Nemaz nerunājot par Viņķeli, Kariņu u.c., kuri aizstāv biznesa intereses, nevis tautas veselību !!

2020-11-24 12:34

Haris: Izsekojot gadījumu Big7 ieņēma dažus"mērus",kas saslimšanas ķēdi aizstiepa līdz pat tehnikumam un uzdzīve turpinās.Jo īpaši tieši tehnikumā.

2020-11-24 20:23

Īpaši apdāvinātie: Laikam domā, kar ar automātu uz robežas var apturēt vīrusu, dolboj....

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz