Svētdiena, 7. jūnijs Gaida, Arnis, Arno
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Juris Jirgens: Koncertzāle ir ienākusi Liepājas kultūras dzīvē skaļi, spoži un daudzsološi

Juris Jirgens: Koncertzāle ir ienākusi Liepājas kultūras dzīvē skaļi, spoži un daudzsološi
Foto: Andris Gertsons
08.11.2016 07:00

Juris Jirgens, Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes "Kultūras pārvalde" vadītājs

Lai arī ir pagājis jau gads, kopš Liepājas pilsētas panorāmu rotā “Lielais dzintars”, uz draugu jautājumiem, kas Liepājā jauns, joprojām bieži atbildam – mums ir “Lielais dzintars”. Arī pēc gada darbības koncertzāli visprecīzāk raksturotu vārdi ”jaunas iespējas”. Manuprāt, pēc šāda novērtējuma varētu tiekties katrs realizēts projekts. Sabiedrība mainās, mainās pieprasījums – mums jābūt gataviem iesaistīties un sekot līdzi laikam. “Lielais dzintars” vēl ilgi būs jauns un iespējām bagāts.

“Lielā dzintara” ienākšana Liepājas un Latvijas kultūras dzīvē bija un joprojām ir spilgts notikums ar lielu ietekmi. “Lielais dzintars” Liepājai devis reģionālu un starptautisku atpazīstamību, piesaista ne mazums kultūras tūristu un veicina pakalpojuma nozares attīstību. Mēs varam skaitīt ieguvumus, apmeklētājus, veikt aprēķinus, tomēr uzskatu, ka iegūtā vērtība ir jāmērī ar skatu nākotnē. Vienlaikus koncertzāle ir saimnieciska iestāde un tai pakāpeniski jākļūst neatkarīgai savā darbībā, izmantojot dažādus valsts un fondu atbalsta un resursu piesaistes variantus.

Atskatoties uz pirmo darbības gadu un ar skatu nākotnē gribu uzskaitīt vairākus neapgāžamus ieguvumus.

Pirmkārt, ir mainījies Liepājas kultūras dzīves saturs, kurā trekni virsraksti ierakstīti ar tādu mākslinieku vārdiem kā Marina Rebeka, Berlīnes Filharmonijas orķestra mākslinieki, Kristīne Opolais un daudzi citi Latvijas, Eiropas un pasaules mēroga mūziķi.

Otrkārt, jau esošiem kvalitatīviem un vērtīgiem Liepājas projektiem ir dota izaugsmes iespēja citā kvalitātē. Piemēram, Starptautiskais bērnu baleta festivāls, Liepājas Zvaigžņu festivāls, mākslinieku izstādes, Liepājas teātra projekti, festivāls “Via Baltica”, Ērģeļmūzikas festivāls. Šie notikumi iegūst citu vērienu, pateicoties koncertzāles iespējām. Nerunājot jau par jaunām nozarēm, jauniem kultūras vai izglītības jomas notikumiem, kas vēl veidosies un radīs svarīgu pienesumu pilsētai. Iespējams, tas varētu būt kāds kinofestivāls.

Treškārt, Liepājas kultūras iestādes ir veiksmīgi sadalījušas esošās pilsētas kultūras dzīves jomas. Konkurence, protams, ir, bet tas ir pozitīvi vērtējams. Tomēr pamatā “Lielais dzintars” aizpilda tās iespējas, kas līdz šim Liepājai ir pietrūkušas. Mēs varam uzrunāt augstākā līmeņa māksliniekus un baudīt viņu sniegumu mūsdienīgā vidē un kvalitātē. Esam augstu pacēluši iespēju latiņu.

Visbeidzot – augusi mūzikas un kultūras izglītības kvalitāte. “Lielais dzintars” radījis pastāvīgu rezidenci Liepājas Simfoniskajam orķestrim, kā arī daļai Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņu. Koncertzāles mērogs, mūsdienīgās telpas un izdevība redzēt, dzirdēt un būt kopā ar augstākās klases māksliniekiem iedvesmo daudzus jauniešus izvēlēties par labu profesionālai mūzikas un mākslas izglītībai.

Skatīsimies vēl plašāk – koncertzālē izglītību gūst ne tikai mūzikas skolas audzēkņi, te neformāli izglītojas ikviens koncerta vai mākslas pasākuma apmeklētājs.

Līdz ar “Lielā dzintara” ienākšanu kultūras dzīve ir kļuvusi interesantāka, arī plašāka izvēlēs, mūsdienīgāka, kvalitatīvāka. Un pats galvenais – Liepājas sabiedrība šobrīd ļoti daudz runā, spriež un vērtē kultūras dzīvē notiekošo.

Sabiedrības emocionālā un intelektuālā iesaiste procesos ir ļoti svarīgs koncertzāles pienesums, ko šodien vēl tā īsti nenovērtējam.

30 komentāri

2016-11-08 07:40

doms: Kas sunim asti cels, ja ne pats...nu cik var pašslavināties? nu ir koncertzāle, dzīvojam tālāk, nevis paši sevi visu laiku cildinam. Citādi katru dienu to vien dzird- uh, kādi mēs malači. Dzīve sastāv ne tikai no Lielā Dzintara, domāsim tālāk!

2016-11-08 07:59

Kumoss: Varēja objektīvāk paskatīties uz situāciju un parunāt arī par milzīgajiem finanšu zaudējumiem, ko Bože ar savu nemākulīgo vadīšanu un bērnudārzu radījusi.

2016-11-08 08:20

Deniss: Šaubos, vai atsevišķiem indivīdiem tas ko izsaka, jo dirsīs viņi tāpat, cik viss ir slikts, ka LM nestrādā, visi tik zog, nekas pie mums nenotiek, tik Kesis ver kazino un neaudzē matus!

2016-11-08 08:35

liekulība: Nabaga vīrietis. Viņam taču jāsaka muļķīga slavināšana Božes neprofesionālai vadībai, savādāk pašam mīkstais krēsls zem pēcpuses var sašūpoties.

2016-11-08 08:44

to liekulība: Tāpēc jau tevi nevar laist tai kreslā,lai nesašūpotos. Tāpat ka metalurga preses dienests.

2016-11-08 08:49

liekuliba 123: Kāpēc netiek runāts par to, cik koncertzāles uzturēšanā gadā izmaksā no nodokļu maksātāju naudiņas? ja nemaldos, ap miljonu. Tur ir mūsu skolotāju, policistu u.c. darbinieku algu pieaugums! Par Lielo dzintaru!

2016-11-08 09:03

zilais lakats: Jirgens Liepājas kultūras dzīvē ienācis, klusi blāvi un zaglīgi.

2016-11-08 09:44

nopelni: Mani tāds nākotnes skatījums tomēr sadusmo. Bet tikai tāpēc, ka ir pagājis vesels gads, kamēr kzāles komanda ir ņēmusies ap sevi. Šis ir tas gadījums, kad darbiem vajadzēja runāt pašiem par sevi? Piekrītu Jirgena viedoklim, visi tie ieguvumi ir, bet kurš no tiem ir tāds kārtīgs kzāles darbinieku nopelns?

2016-11-08 10:32

izlase: Baibiņš savu avju baru vadā ekskursijās, izklaidējas atrakciju parkā. Tas ir normāli?

2016-11-08 11:01

piekrītu nopelni: ...manuprāt arī kultūras centra nopelni Liepājas kultūras dzīvē ir ļoti nosacīti.

2016-11-08 11:21

super: Es arī piekrītu visiem ieguvumiem. Viedoklis ir labi un tā skaisti sagatavots. tas, ka LDz ir super projekts, par to jau nav šaubu. Diemžēl nekur nevar izlasīt, kāds tad ir komandas darba vērtējums. Kāpēc super projektu nevada super komanda?

2016-11-08 13:14

deadliepaja: MUldēt var gari un plaši, bet tāds idiotisms ka pilsēta ceturdaļbudžeta grūž iekšā kulturā lai uzturētu bundžu kas no iekšpuses izskatās pēc lēta mēsla. Visi maksā lai pāris paēdušie var baudīt kulturu. Pārejie klausās koncertu vēderos. Mīnusos lielos tas projekts ir.

2016-11-08 16:00

hh: Milzīgs paldies LDZ kolektīvam par darbu,Sākt no nulles tukšā vietā un visu laiku koncertzālē kaut kas notiek,tas ir milzīgs darbs.Prieks ka koncertzāli vada mūsu liepājnieces abas Baibas un vispār lepnums par Liepājas jaunatni.Mums ir nākotne!

2016-11-08 18:38

liepāja iedvesmo: patīkami vērot, ka pilsētas jaunieši pievēršas nopietnajai mūzikai, aizvien mazāk klausās bezjēgā ķērcošus Līvus un tā saucamos rokenrolistus. Klasika stabili uzvar un tas ir pareizi

2016-11-08 19:46

to hh: Cilvēk, vai esi spaisu sapīpojies? :DDD Vai tu to domāji pārnestā nozīmē?:DDD

2016-11-08 21:06

durvīs iespiestā ola: Vai par LDz darbinieces Koliberes jēlajiem izgājieniem internetā, laiciņu iepriekš , ko varēja izlasīt ikviens potenciālais LDz mākslinieks, Jirgenam teikt nav ko? Jirgena kungs kā strauss ieraks galvu smiltīs? Vai tiešām pilsētas kultūras vadītājam nav kauns, ka LDz strādā arī tādas darbinieces? Viss tik smuki noklusis, arī draudi no Koliberes liepājniekiem noklusuši. Vai Kolibere saņēmusi sodu par saviem publiskajiem jēlajiem un perversajiem izteicieniem?

2016-11-08 21:19

Smails: Un kas par to liecina? Sāka pelnīt?

2016-11-08 22:10

cūkas it visur: Kā var saprast pēc koncertzāles mājas lapā publicētās informācijas sadaļā "Darbinieki", koncertu un mākslas pasākumu producente ir kāda Ance Kolibere, un, kā noprotams pēc pārējo darbinieku amatu nosaukumiem, šī meitene pagaidām ir vienīgā, kura ir atbildīga par kultūras programmu koncertzālē. Izlasiet viņas twitera ierakstu, kas izdarīts 2.februārī: "Kā atvainoties par nejaušu balodīša palaišanu? Oj, pirdon". Senāki ieraksti arī nav sliktāki: "04.05.2015 That'll do, pig. #sugasbrāļi." Kā var saprast, šī persona sevi salīdzina ar cūku un uzskata, ka cūka ir viņas sugas brālis. "4.04.2015: Kā visātrāk nokrāsot olas? Ievērt durvīs."; "22.03.2015 Gaņī, gaņī. Duets Sandra Brocēnos. Labākās roka un popa dziesmas"; "07.06.2014 Solīts makā kakā."; "10.12.2014 Man patīk, ka Ģenerālprokuratūra var Saeimai lūgt atļauju kratīt.". Un tā tālāk un tamlīdzīgi.

2016-11-09 10:50

to Kumoss: Reālus un oficiālus ciparus galdā, ja reiz ko tādu raksti, bet ja tādu nav, tad beidz tirst un nodarboties ar demagoģiju.

2016-11-09 11:15

Ola kabatā: Ja LDz iet tik labi, tad kāpēc jāpiešķir tik milzīgas naudas? Lai iztiek paši no savas peļņas!

2016-11-09 13:03

inf: Ak,cik tālu esam tikuši!par mūsu naudiņu resnais gals relax un daži infantīlie to vada,tā var tikai šajā izmirstošajā pilsētā notikt!nožēlojami!

2016-11-09 16:32

Dzērājs: Jirgens ir dzērājs, kurš koncertzāli ir apmeklējis 2x. Vienreiz bija uz WC pēc kārtējā dzertiņa. Izpratne par kultūru ir aprobežojas ar gulbju baletu!

2016-11-10 09:12

Jirgenam: Kāpēc Bože atskaites neiesniedz 1x ceturksnī?

2016-11-10 09:46

Antiņš: Nav ko pļerkstēt, paskatieties pilsētas budžeta bilanci, un es domāju domes piešķirto naudu reņģubundžai, un kredīts ar vēl nezin cik ilgi būs jāmaksā, eiropa jau tikai mazliet virs trešdaļas no tiem 30 ļimoniem iedeva, naudu izklaidei var sāk tērēt tad kad IR!

2016-11-10 14:04

hi: Liepājnieki, liepājnieki......ka mīlam un cienām viens otru.....

2016-11-10 21:25

Jaremy: Kā pilsētas zīmols ir ok. Bagātīgāka kūltūras dzīve un izcila akustika ir fakts. Mīnusi protams ir bet pieņemami.

2016-11-11 08:07

jankajanka: Koncerzāle ir ienākusi Liepājas kultūras dzīvē ar skaļu pirdienu, spožām pārdārdzinātam greznībām un negatīvu bilanci.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz