Ceturtdiena, 13. augusts Velga, Elvīra, Rēzija
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Raimonds Reinis: Unikālu pērļu ir visapkārt

Raimonds Reinis: Unikālu pērļu ir visapkārt
Foto: Egons Zīverts
09.11.2013 06:21

Raimonds Reinis, biedrības "Tūrisma klubs "Oga"" vadītājs

Kuršu-vikingu apmetnei Grobiņā kā tūrisma produktam aizvadītā sezona bija pirmā un izvērtās ļoti interesanta. Neteikšu, ka bija viegli, bija jāiegulda liels darbs, lai klienti aizietu apmierināti. Godīgi sakot, necerējām, ka būs tik daudz apmeklētāju, un par to liels prieks. No aizvadītās sezonas paši arī ļoti daudz mācījāmies, tieši to, kā strādāt ar cilvēkiem. Nebaidīšos teikt, ka mēs Grobiņā bijām kā tāds magnēts, centrālais objekts, kas piesaistīja viesus. Tā kā esmu par sadarbību, tūristiem stāstām, ko vēl Grobiņā iespējams darīt, iesakām, kur ko vēl var redzēt.

Šobrīd gribas mazliet ievilkt elpu, un tad jau domāsim par nākamo sezonu, ir jau dažas idejas, kā savu darbību attīstīt. Iespējams, tiks radīta interesanta programma sadarbībā ar Jura staļļiem. Plānojam netālu mežā izveidot apmetni, kur mūs, vikingus, varēs skatīt tie, kurus Juris Kalita vizinās garām ar saviem ratiem. Tā kā nebūsim tikai vienā vietā vien. Uz nākamo gadu taps vēl viena liellaiva. Šobrīd tā tiek zīmēta uz papīra. Strādājam arī pie suvenīriem un vēl vairākiem produktiem, ar ko piesaistīt apmeklētājus, un lai viņiem pie mums nebūtu garlaicīgi.

Manuprāt, Liepāja un apkārtējie tās novadi ar savu piedāvājumu tūristam ir pat ļoti interesanti. Daudz kas ir atkarīgs no paša cilvēka. Ja viņš tāds bailīgs, kas nejautā, nerunā, tad varbūt daudz kas labs arī paslīd garām. Manuprāt, jo vairāk iesaistās, paskatās dziļāk, jo vairāk unikālu pērļu visapkārt var ieraudzīt. Šobrīd tiek ļoti strādāts pie tūrisma jomas attīstības mūspusē. To apliecina arī skaitļi – apmeklētāju skaits aug. Redzu, ka, piemēram, Grobiņas novadā ļoti daudz uzņēmēju ir sasparojušies. Acīmredzot, viņi ir sapratuši, ka ar savām pamatlietām var nopelnīt maizīti, bet to desu, ko likt virsū, – ar tūrismu.

Zinu, ka jau gadiem pašvaldības visā Liepājas apkārtnē vēlas sakārtot pludmales jautājumu. Taču tam ir birokrātiski šķēršļi – pludmale ir zona, kas pieder valstij, līdz ar to uzsākt kaut kādu darbību, ieguldot līdzekļus, nevar. Taču gribas, lai cilvēkiem pludmale būtu pieejama, lai tā būtu labiekārtota. Par šo lietu būtu jādomā.

Manu, ka sadarbība starp pašiem uzņēmējiem lēnām uzlabojas. Nezinu, vai tas ir kāds latviešu cilvēka sindroms, vai kas cits, bet bieži vien situācijā, kad man ir forša viesu māja, man tagad vajag arī zirgus, lai gan turpat blakus kaimiņam šie dzīvnieki ir, un varētu veidot sadarbību. Būtu tikai normāli, ja, klientam piezvanot uz tavu viesu namu un uzzinot, ka vietu nav, tu ieteiktu meklēt naktsmājas pie kaimiņu Pētera vai Jura. Ir jādomā plašāk.

Ja kaut ko dari ar sirdi un dvēseli, rezultāts ir pavisam cits. Un vispirms vajag strādāt ar sirdi un dvēseli, un tikai tad var kaut ko gaidīt. Mūsdienās jau daudzi atkal grib, lai viss notiek otrādi – vispirms tos labumus, un tad visu pārējo. Ļoti maz vēlas kaut kur iesaistīties brīvprātīgi, ja nemaksā – tad neko nedarīšu. Protams, nauda ir jāpelna un tas ir svarīgi, bet, ja raugās no otras puses, arī Latvijas valsts tika nodibināta, cilvēkiem daudzus darbus darot brīvprātīgi, bez samaksas. Tā, darbojoties dažādās organizācijās, biedrībās, jauniešiem ir ļoti laba iespēja sevi pierādīt. Pēc tam vari kļūt par reālu speciālistu, un, ejot pie uzņēmēja, stāstīt jau par paveikto un to, ko māki, nevis uzrādīt pliku izglītības dokumentu. Esmu pārliecinājies, ka jaunietis ir resurss, nevis problēma. Skatoties pasaulē, daudzas inovatīvas lietas radījuši tieši jaunieši. Viņiem ir kapitālas idejas! Protams, ar jauniešiem ir daudz jāstrādā, bet ar to jārēķinās, jo visbiežāk rezultāts ir super.

29 komentāri

2013-11-09 08:45

Aldis no Medzes: Rakstā jau viss labi pateikts, bet Grobiņas novada domes faktiskās rīcības rezultātā tiek radīti apstākļi lai iznīcinātu jau esošo novada iedzīvotāju paveikto. Piemēram, Medzes pagasta ,,Eļčuku” saimnieki ir izveidojuši aploku, kur vairāku gadu garumā ganās savvaļas govis un zirgi, tādejādi saglabājot un veicinot arī bioloģisko daudzveidību pļavās, bet A.Priedola vadītā Grobiņas novada dome ir darījusi visu iespējamo, lai ,,Eļčukus” piesārņotu ar vēja elektrostaciju radīto troksni.

2013-11-09 08:57

prieks: Lai veicas jaunajam Kuršu Vikingu projektam! Malači, projekts iedvesmo palasīt vēsturisku literatūru par vikingiem.

2013-11-09 09:16

Punktiņš: Diemžēl, pērle arī ir Tava latviešu valoda...... Mācies arī to :)

2013-11-09 11:14

Dzīve: Mums ikkatram reiz pienāks klusuma brīdis ....

2013-11-09 12:37

Ko jūs protat?: Es saprastu, ja jūs jaunieši paši sameistarotu to vikingu laivu, bet tagad protat tik pasūtīt par lielu naudu. Ko vēl jūs protat?

2013-11-09 17:29

un ko tu proti?: Cik esmu novērojusi, šie jaunieši prot ļoti daudz ko. Man ir bijusi veiksmīga sadarbība ar šiem atsaucīgajiem jauniešiem. ir arī jāmāk uzrakstīt kvalitatīvs projekts, lai to visu attīstītu. Un to viņi māk. Priecājos no visas sirds! Un ko Jūs pats protat?

2013-11-09 20:07

cūķis: varbūt varētu lūdzu Grobiņā ar kādu projektu kādu sabiedrisko pirtiņu uzbūvēt, pie privātiem dikt dārgi, kādreiz jau bija, dzīvokļos tagad 8 novembī vēl nau apkure lai visu uzsildītu ūdeni telpas ar elektribu jābūt miljonāram...

2013-11-09 22:30

cūķim: Atslēdz internetu varēsi pa to naudiņu i telpas i ūdeni uzsildīt

2013-11-09 23:21

Aldis no Medzes: Priecē Grobiņas novada domes publiskas aktivitātes, kur uzņēmīgi ļaudis vēlas tirgoties un gūt labumu sev un dalībniekiem, bet varbūt ir tādi indivīdi, kuri liekas prasa par atļauju tirgoties sev kādu personīgu labumu, sauksim to par ziedojumu. Grobiņas novada domes amatpersonām ierosinātu pielikt pie algas dažus Ls indivīdiem, lai nebūtu situācija, ka daži iespējams prasa sev ziedojumus tikai tādēļ, lai būtu iespēja kādam tirgoties. Varbūt, ka Elga un divi Aivari tam piekritīs!

2013-11-09 23:21

SOS: Ai, kā noderētu kāds redaktors, kurš palīdzētu puisim vismaz virsrakstu pareizā latviešu valodā uzrakstīt...

2013-11-10 09:01

Harijs: Kāpēc vajag melot klientiem ? Kāpēc vēsturi falšu taisāt ? Grobiņa bija sena skandināvu ( iekarotāju ) apmetne , Tur dzīvoja ,dzīroja, laupīja un sievas izvaroja skandināvi ... Un kurši bija kurši nevis kuršu vikingi . Dēliņ !!??? Vēsturi pamācies labāk ... ...

2013-11-10 09:11

čubziks: Harij, noliec tak beidzot malā to История СССР

2013-11-10 10:32

Harijs: Čubžikam --- tikai nevajag ,, tā vēsture par kuršu vikingiem Grobiņā ir muldēšana Pie tam ar ragainām galvām . Kur Tu esi tādas galvas pie kuršiem redzējis ?????!!!! Un nemaisi te kaut kā CCCP ... tieši Tev , laikam ,tas CCCP patīk ja atbalsti falsificētu vēsturi

2013-11-10 11:49

vilmijs: laikam lv neko nevar dariit viss tiek nodirsts,labaak sedeet smirdiigaajaa fontein un apdzerties un gudri pluutiit,lietot visaadus meslus tad ir vecis,kreklu bars vairaak nekas.vairaak tadu cilveku kas kauko uzsaak un piesaista citus kauko dariit.

2013-11-10 11:53

Voldis: Braši zēni, tomēr, strādājot tūrisma jomā ar vēsturiskām idejām, to vēsturi gan ir jāizmācās! Vismaz jāzina, ka kurši bija baltu tauta, bet vikingi - skandināvu laupītāji. Un vikingu tēlam ragus aiz kompetences trūkuma savulaik piezīmējis scenogrāfs operas uzvedumam... Jāciena arī sava tauta un jāpopularizē savu senču vērtības. Kurši bija slaveni ar kuģubūves mākslu, viņu radītie koka burenieki spēja ceļot apkārt zemeslodei. Baltu tautas bija arī talantīgi karotāji, spēja visilgāk vēsturē pretoties krustnešu invāzijai. Bet zemkopju, lopkopju, amatnieku, rotkaļu un svētku tērpu darinātāju māksla sajūsmina līdz šai dienai!

2013-11-10 12:30

Harijs: Vilmij ? Nekas netiek nodirsts kas pareizs ,,, Bet kuršu vēsture ar šo pasākumu gan tiek nodirsta Bet ko Tev skaidrot ,Tavs prātiņš par īsu ...

2013-11-10 12:37

grob.: Harij, vai tu esi tur bijis, lai spriestu kurš zin vēsturi un kurš nē! Jaunieši ļoti veiksmīgi tur arī izskaidro kas ir Kurši un kas vikingi... pastāsta un uzskatāmi parāda vēsturi un Grobiņas lomu 9 gs. Aizbrauc un uzzināsi kāpèc koka vīram ir ragi.

2013-11-10 12:37

VAVERIS: tu raimond esi maitas gabals un neesi pelnijis but deputatos:P

man tava liekuliba ir zinama

ta ka teica viena domes darbiniece tu esi KARJERISTS:)

2013-11-10 12:50

Raimondam: Iesaku izveidot jaunu tūrisma maršrutu "Nūģu taka", kur sākot ar Medzes Alda mitekli izvadā gar visiem Harijiem Vāveriem un pārējiem, lai ekskursanti arī gūtu žulti

2013-11-10 17:08

secinājums: Secinājums viens. Ja gribi, lai visi kašķētāj iizliek žulti anonīmi, sneidz interviju žurnālistiem un to visu publisko "liepājniekos".
Raimond! Ceru, ka šos žultainos komentārus neņem pie sirds, ja vien lasi. Jo tos raksta tie, kam skauž, tie kas paši neko nespēj un neprot!
Visiem kritizētājie: http://reiki.ucoz.lv/blog/slimibu_celoni/1-0-3 palasiet un zināsiet kādas slimības Jūs piemeklēs pāc negācijām.

2013-11-10 18:11

S: Pats labākais, ka tie, kuri te "izliek žulti", neko citu nemaz neprot! Lai veicas viņiem, un varbūt kādu nedēļas nogali labāk elektrību pataupīt un neieslēgt datoru.
Veiksmi šiem jauniešiem, kas attīsta tūrismu Grobiņā! :) Gaidīsim suvenīrus.

2013-11-10 20:49

to secinājums: Tavs secinājums ir muļķīgs un jebkura kritika nav jāuztver tik aplami, lai kritizētājiem ieteiktu "kādas slimības Jūs piemeklēs pēc negācijām". Nevajag jaukt valsts amatpersonas rīcību ar privātpersonas rīcību.
Daudz ko pagaidām nevar publiskot, bet ir informācija par interesantām lietām.

2013-11-10 21:35

secinājums: Mans secinājums ir mans secinājums. Esmu Grobiņnieks no dzimšanas un tik nenovīdīgu un skaudīgu cilvēku sen nebiju manījis. Kura ir kritika? Un brīžiem kad paši grobiņnieki norej,nozākā savas pilsētas iedzīvotājus, tad kauns paliek šo cilvēku vietā. Būtu jāpriecājas par jeb kādām jaunām un radošām inivācijām. Tie saucamie "kritizētāji" lai paši izdara kaut pusi no tā, cik šie jaunieši ir izdarījuši pilsētas labā, novada labā.

2013-11-10 22:08

to secinājums: Ir norādīts, ka "tik nenovīdīgu un skaudīgu cilvēku sen nebiju manījis". Kurš konkrēti ir tas cilvēks uz ko norādīts?
Ir norādīts, ka "žultainos komentārus" (..) "raksta tie, kam skauž, tie kas paši neko nespēj un neprot". Vai var nosaukt kuri tie konkrēti ir?
Ja nevari atbildēt uz diviem konkrētiem jautājumiem, tad neizdari secinājumus jo tie nav pamatoti un ieskaties tajās diagnozēs kuras esi norādījis citiem.

2013-11-11 09:25

G: DUKŠI rej, bet karavāna iet tālāk :)

2013-11-11 09:31

Lepnums: Malači grobiņnieki!!! Tikai neapstāties pie sasniegtā, uz priekšu! :))

2013-11-11 13:52

Agate: Par vēsturi daļēji gribas piekrist. Bet vikings - tas nozīmē karotājs, laupītājs būtībā bez valsts un bez tautības. Vikingi bija gan tie paši balti, gan skandināvi, gan dāņi . Es par ko citu, gadījās dzirdēt šo jauniešu vadīto ekskursiju un tur "man kā vēsturniecei" gan kļūdas ausīs griezās. Ieteiktu tomēr ziemā jauniešus apmācīt, lai stāsta pareizus faktus (vismaz šobrīd oficālo versiju - jo atrodot kaut ko jaunu, tā tomēr visu laiku mainās). Nu nezināja tas puisis - gids ne par Skābaržkalnu, ne Ordeņa pilsdrupām, kas kur kad dzīvojis, tik tukši muldēja (piedodiet).

2013-11-11 14:32

Lapsta: lai nu kas, bet sis puisis nu gan nav Grobiņas ļaunums. Man liekas apsveicami, ka vini ir tik daudz izdarijusi. Esmu bijis pie viniem vikingu apmetne. Manuprat viena no labakajam lietam, kas Grobina ir raditas. Es pat teiktu, ka loti labprat redzetu Raimondu, neviss Priedolu mera amata. Raimonds vismaz strada kadas sakarigas idejas varda, neviss tikai doma ka nopelnit ikmenesa latinu. Noteikti 100% atbalsts Raimondam un vina komandai.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz