Pirmdiena, 1. jūnijs Mairita, Bernedīne, Biruta
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uldis Augulis: Nākamajā gadā rekonstruēs A11 posmu no Rucavas līdz Lietuvas robežai

Uldis Augulis: Nākamajā gadā rekonstruēs A11 posmu no Rucavas līdz Lietuvas robežai
Foto: liepajniekiem.lv
04.11.2016 07:00

liepajniekiem.lv

Autoceļu A9 un A11 remontdarbi turpinās un turpināsies. Ir posmi, kas jau ir pabeigti, bet ir, protams, posmi, kuru rekonstrukcija ieplānota nākamajos gados.

To, kas jau paveikts, vērtēju ļoti atzinīgi. Pirmkārt, tādēļ, ka tehnoloģijas, kas šodien tiek izmantotas ceļu būvē, ir kvalitatīvas. Tie ir ievērojami kapitālieguldījumi, kā rezultātā ceļi kalpos ilgi.

Turklāt ar katru gadu tiek pastiprinātas gan kontroles, gan prasības ceļu būvē izmantojamajiem materiāliem. Un tas atmaksājas. To pierāda fakts, ka ceļu posmi, kas jau sakārtoti, ļoti labi kalpo.

Arī tagad, braucot no Rīgas uz Liepāju, redzu, ka rekonstruētais šosejas Rīga-Liepāja posms līdz Kalnciema tiltam kalpo ļoti labi. Šis posms nokalpojis jau piecus gadus. Un kalpos vēl ilgi, jo būvniecībā tika izmantotas jaunās tehnoloģijas. Piemēram, receklis apakšā.

To resursu ietvaros, kas mums šobrīd pieejami no Kohēzijas fonda, turpinām visu maģistrālo ceļu remontēšanu pa posmiem. Viens ir tas, ko paspēsim šajā plānošanas periodā, kas ir līdz 2020.gadam.

Savukārt tie posmi, kurus nepaspēsim savest kārtībā, turpināsim uzlabot nākošajā plānošanas periodā, pēc 2020.gada. Bet visi maģistrālie ceļi jau ir salikti plānos, ir zināms, kas ir jāizdara.

Vai šajā plānošanas periodā izdosies pilnībā rekonstruēt autoceļus A9 un A11, kas būtiski Liepājā dzīvojošajiem, nesolu, bet katrā ziņā pie pieejamajiem resursiem, atbilstoši tehniskajiem projektiem tiks veikti visi būvdarbi.

Protams, ziemas sezonā asfaltu liet nevar. Un to vairs arī nedarīs. Taču vēl darbi nav apturēti. Vismaz uz tiltiņa aiz Kalnciema tilta darbi turpinās. Strādnieki dara to, ko šādos laika apstākļos var darīt. Lielie darbi turpināsies pavasarī, tikko tas būs iespējams.

Autoceļa A11 Liepāja-Lietuvas robeža remontdarbi atsāksies nākamajā gadā. 2017.gadā tiks rekonstruēts posms no Rucavas līdz Lietuvas robežai. Savukārt 2018.gadā plānots sakārtot posmu uzreiz aiz Liepājas, kuram šobrīd notiek projektēšanas darbi.

Atklājot jau rekonstruēto šosejas posmu Rucavā, jau stāstīju par šiem plāniem. Un pie tiem arī pieturamies.

Savukārt, runājot par autoceļu A9 Rīga-Liepāja, nākamajā gadā tiks realizēti tie projekti, kas jau ir ieplānoti.

Uldis Augulis, satiksmes ministrs 

13 komentāri

2016-11-04 14:01

Fūrists: Ceļi jau paliek labāki, tikai stāvlaukumi pazūd pēc Eiroremonta.
Vietas kur paņemt nepieciešamo atpūtu ir pazudušas un transportnieki pārbaudes veic uz ceļa.

2016-11-04 14:48

nunu: jā, jā... vēlēšanas tuvojas...

2016-11-04 15:25

nunu2: Ko tad tu piedāvā ? Sēdēt un neko nedarīt?

2016-11-05 07:07

kasls: Varbūt tad arī to zīmi nomainīs kur vēl redzami nospiedumi LPSR nOŅEMTI IT KĀ IR BET PĒC 25 GADIEM VĒL REDZAMS

2016-11-05 10:48

Vai šoreiz: Vai šoreiz novērsīs kļūmi un izveidos arī veloceliņu ,kā tas bija paredzēts arī iepriekš remontētajā ceļa posmā?????????????

2016-11-05 11:24

ŠOFERIS: Jā stāvlaukumi vajag noteikti, pa latgales pusi braucot to daudz vairāk kur var izstaipīt kaulus un nomest koku, un ieraut ūdeni vai tēju.

2016-11-05 13:14

Sveiks.: Kāds sakars ar vēlēšanām? Šo projektu jau pirms kādiem 3 gadiem apstiprināja un taisa pa posmiem. Stulbie nīdēji vienmēr izdomā kaut ko, lai tik panīdētu.

2016-11-05 16:46

to kasls: Ja tev nepatik ta zime tad neskaties man vina netrauce un mani laiki tie bija nevis sitie kur miljonari aug ka senes

2016-11-05 21:33

suslis: Antiņš ar lāpstu un Sūnu ciems :):

2016-11-07 07:19

kasls: Mani arī tā zīme netraucē . Vairāk nepatīk tie lumpeņi kam pie visa miljonāri vainīgi. Skaust vajag mazāk

2016-11-07 07:53

nja: Ļoti labi, protams, tikai lai pieķer kādus 10 km līdz Papei :( Tā teikt, ērtākai krasta apguvei.

2016-12-27 15:40

VIEDAIS: Tā vien liekas ka ceļu būves un remontus veic nevis speciālisti bet žūpu kantori pa lēto...līdz Nīcai kur vēl padomju asfalts saglabājies labs viņš ir līdzens, UZBRAUCOT UZ JAUNO ...redele, kam tādi ārzemēs dīdīti spe;cuki ar glauno tehiku derīgi???
Zirņu ielā jau puse lūkas pārliktas bet vienalga jābrauc kā pa bruņurupuča muguru, pie gājēju pārejām iestrādāts pārsteigums-lietus laikā peļķes.
Eiropas nauda beigsies un brāķi labot nebūs par ko...

2016-12-27 15:44

VIEDAIS: Diezgan smieklīgi...iebraucot Latvijā no Palangas puses pirmā zīme ir ieteicamais ātrums-50...tālāk seko bedrains ceļš untad brīdinājums- LATVIJĀ DARBOJAS ĀTRUMA KAMERAS...ārzemniekam pat prātā nenāk pa tādiem ceļiem virs 50 braukty:)))

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz