Ceturtdiena, 16. jūlijs Hermīne, Estere, Liepa
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uldis Hmieļevskis: Informācijas vakuums un kontaktu trūkums nemudina atgriezties

Uldis Hmieļevskis: Informācijas vakuums un kontaktu trūkums nemudina atgriezties
Foto: Egons Zīverts
31.01.2019 09:56

liepajniekiem.lv

Darba vietu skaits aug trīskārt straujāk kā samazinās bezdarbnieku skaits  – par to liecina apkopotā statistika, un aiz cipariem slēpjas vairākas svarīgas tendences.

Pirmā – ir ieguldīts liels darbs, lai uzņēmēji – darba vietu radītāji – Liepājā justos gaidīti. Ekonomiskā izaugsme pasaulē palielinājusi pasūtījumu apjomu Liepājā bāzētajiem uzņēmumiem, un arī vietējo ražotāju profesionalitāte ir pārliecinājusi klientus veikt pasūtījumus tieši Liepājā. Gada laikā radītas vairāk kā 1000 darba vietas, uzsākta daudzu jaunu ražotņu būve. 

Otrā –  Liepāja kļūst magnētiska. Kā attīstības centrs, tas pievelk cilvēkus no visa Liepājas rajona. No rīta uz Liepāju, vakarā atpakaļ. Kurš brauc viens pats, kuri kooperējas un vairāki brauc ar vienu auto. Ceļā pavadītais laiks no Priekules, Aizputes vai Nīcas daudz neatšķiras no tā laika, ko ikdienā pavada rīdzinieki galvaspilsētas sastrēgumos.

Trešā – par darbu saņemtā samaksa motivē cilvēkus doties Liepājas virzienā. Gan no reģioniem, gan no ārzemēm. Cilvēki, kas ieguvuši darba pieredzi rietumvalstīs, atgriežas Latvijā – un tie vairs nav tikai atsevišķi gadījumi.

Joprojām ieguldām daudz enerģijas, lai informētu ārvalstīs dzīvojošos latviešus par darba iespējām tieši Liepājā.  Nav noslēpums, ka tieši informācijas vakuums un kontaktu trūkums nemudina atgriezties, tāpēc cenšamies būt par gidu un palīgu, lai šo šķērsli novērstu.

Ceturtā – darba vietu skaits aug trīskārt straujāk nekā samazinās bezdarbnieku skaits. Bezdarbs ir zems – trīs gadu laikā samazinājies no 9,0 % līdz 5,7%. Taču diemžēl visas vakances neaizpilda vis bez darba esošie liepājnieki, kuru skaits pērngad samazinājies tikai par nepilniem četriem simtiem, kamēr jaunu darba vietu skaits gada laikā audzis par vairāk kā tūkstoti. Tātad, tikai katru trešo vakanci aizpildījuši esošie bezdarbnieki. Starpību aizpildījuši cilvēki no tuvējiem reģioniem, reemigranti un – arī ārvalstnieki.

Kāpēc tā? Iemesli noteikti ir dažādi, un noteikti ir iemesls dziļākai analīzei. Ikdienā komunicējot ar uzņēmumu vadītājiem un personāla speciālistiem, nākas uzklausīt pozitīvus stāstus par cilvēkiem bez pieredzes un izglītības, bet vēlmi mācīties un strādāt, kuri ātri iejutušies kolektīvā.

Diemžēl vairāk un spilgtāki stāsti ir par neieinteresētiem darba ”meklētājiem”, kuri, labākajā gadījumā, spēj saglabāt darba prieku uz pāris nedēļām, bet ļoti bieži neierodas pat uz pirmo darba dienu.

Liepājas ekonomikas turpmāka izaugsme turpināsies, augot darba vietu skaitam gan esošajos uzņēmumos, gan ienākot jauniem. Tas nozīmēs arī turpmāku iespēju iekļauties darba tirgū esošajiem bezdarbniekiem, noņemot slodzi no strādājošo liepājnieku sarūpētā sociālā budžeta.

Tas nozīmēs arī iespēju par liepājniekiem sevi sākt saukt vēl vairāk cilvēkiem no citiem Latvijas reģioniem, un ne tikai. Ir ielikti nopietni pamati Liepājas izaugsmei – un tikai mūsu rokās ir šo iespēju izmantot un nepalaist vējā.

Uldis Hmieļevskis, Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieka vietnieks

32 komentāri

2019-01-31 10:57

Atkal: Kārējais pasūtījuma raksts un smadzeņu čakarēšana, cik mums viss jauki un labi!!! Tik pasakiet, kur lai sievietes +/- 40 gadu vecumā ar divām augstākajām humanitārajām izglītībām var atrast darbu Liepājā?

2019-01-31 11:19

Hmm: par darbu saņemtā samaksa motivē cilvēkus doties Liepājas virzienā. - tas ir kaut kāds neizdevies joks!? Nu,kā var tik dumji gvelzt! 99% gadījumos piedāvātā minimālā alga tik tiešām "motivē"! Skaidrs - jāatrakstās ir,mēģinot attaisnot savu nekam nederīgo eksistenci,bet nu tādas dumjības muldēt,tas ir vienkārši nožēlojami.

2019-01-31 11:31

nu jauki !: Nu bet ko jūs gribat- tas taču ir cilvēks ,kas atbild par Liepājas uzplaukumu un attīstību! Skaisti runā,ko jūs!!!

2019-01-31 17:57

korespondents: Aukstākās klases sporta korespodenta cienīgs rakstiņš... ( darbs kurš cilvēkam ir asinīs ) no tā arī izriet - pēc piezemēšanās visi skaisti meklē līkuma iekšmalu..., bet ne visi to atrod laicīgi . ...

2019-01-31 17:59

Andiss: Uldi! beidz *irst un labāk pasaki,kur var normāli nopelnīt? Visur tik piedāvā minimālo 3 . mēnēsus un tad varbūt 100 eiro piemetīs,ja būsi izturējis ar minimālo nābādzībā dzīvodams.

2019-01-31 18:10

blatu sistēma: Liepājā nav normālu darba vietu. Tikai ar blatu var kur tikt. Spilgts piemērs -kāds rallija rīkotājs pēkšņi tiek strādāt domē, siltā amatā. Toreizējais pilsētas vadītājs rausta plecus, viņš nezin kā tas gadījies, nu jau vēl augstāka un siltāka vietiņa sarūpēta.
Cik amatos Vilnītis strādā? Cik amatos Sesks strādā un citiem domē sēdētājiem ļauts savienot daudzus amatus. Kāpēc, Hmieļevskis nevar paskaidrot? Vai pašam Hmieļevskim SEZ ir vienīgā rūpala? Vai ir vēl kādi amati piestellēti klāt? Labos amatus paši sadala, cilvēkus no malas nepielaiš tur strādāt!
Kā puisim nav neērti teikt, ka par darbu saņemtā samaksa motivē cilvēkus doties Liepājas virzienā. Vai tas kā joks domāts vai viņš galvu kaut kur iespiedis?

2019-01-31 18:31

var lielīties: Var jau kungs lielīties,bet ļoti daudz liepājnieki strādā Liepājas galvaspilsētā GROBIŅĀ.Tas ir novads ,kas attīstās,ja vien spētu piesaistīt cilvēkus dzīvošanai uz vietas un saglabāt skolas.

2019-01-31 18:47

Kaspars: Kaut nu dziedādāms neaptaisītos!!

2019-02-01 00:13

Kāds man var izskaidrot!: Katru reizi, kad ir kāds raksts par Liepāju un tās attīstibu, šeit sarodas pāris no9irsēji un vaimanātāji, ka viss ir ļoti slikti! Atbildiet man, tādā gadījumā, ja viss ir ļoti slikti, tad, kāpēc man nav, kur noparkot autiņu, jo ielas ir pilnas ar tiem, kāpēc man lielveikalos ir jāstāv milzīgās rindās,ja nevienam nav nauda, kāpēc darba laikā ielas no rīta līdz vakaram ir pilnas ar autiņiem..........

2019-02-01 09:12

Šokers: Laikam kungs būs viedu sapni redzējis...
Nav jau tā, ka ir slikti, bet pārcentās kungs ar Šveices radīšanu Liepājā...

2019-02-01 09:59

puspatriote: Tāds salds sīrupiņš ...
Kāds tam visam arī tic?

2019-02-01 10:52

to kāds: Par kādu Liepājas attīstību tu murgo? Liepāja grimst arvien straujāk. Cilvēkmuļķi saņēmušies kredītus, lai nopirktu auto, kādam pārdots mantojums, kāds paņēmis uz firmu, kas knapi galus velk kopā un auto reāli viņam nepieder.Situācijas ir dažādas un patiesi labi un jauni auto Liepājā ir ļoti maz. Veikalā paskaties ko cilvēki pērk. Nocenoto pārtiku, akcijas preces. Citi piepērk pilnus ratus visai nedēļai.
Bet tu man tagad pastāsti kāpēc cilvēki bēg no Liepājas kā no grimstoša kuģa? Kāpēc aizbrauc ārsti, bet atgriežas kaut kādi sanitāriņi, māsiņas, ārstu palīdziņi? Kāpēc uz Liepāju neraujas pārcelties pm. kardiologs Ērglis, plastikas ķirurģe Rodke vai zobārste Butkeviča?

2019-02-01 11:04

Hu.is: Gudri d.irst nav malku cirst.
Hmiļevskis.

2019-02-01 11:41

Ivanovs: >to kāds
Kāpēc tu, plānprātiņ, spried pēc sevis? Kredītus grābj tikai tādi idioti, kā tu! Izdevīgi iepirkties cenšās pat miljonāri! Kur ir tie aizmukušie cilvēki, nelaimīgais histēriķi! Mani radi, draugi, paziņas, kā ir dzimuši Liepājā, tā arī dzīvo! Nav jau vairs okupācijas laiki, kad aiz dzeloņdrātīm ārā netika! Kāds vienmēr brauks kaut kur mācīties, vai nopelnīt labāk! Bet nu redzi, pamuļķi, arī Raimonds Pauls nebrauc dzīvot uz Liepāju! Tās taču ir briesmas, vai ne! Es tikai brīnos, kur rodas tādi idioti, kā tu!? Neticu, ka mūsu Liepājā!

2019-02-01 17:30

es: Es varu izskaidrot tam, kurš grib. lai viņam izskaidro. Automašīnas ir ļoooti lētas, un tās sen jau nu nekādi vairs nav pārticības rādītājs! Un veikalos rindu nav. Ja Tev trāpījies, ka ir, tad zini, ka ēst grib arī tas, kurš desu pērk par 80 vai cik tur centiem. Tik vienkārši!

2019-02-01 17:43

Kāds man var izskaidrot!: > es
Ja jau autiņi ir tik lēti, tad mums ir ļoti laba dzīves pārticība! Ko tad vēl vaimanāt!? Es nezinu, kādā pažobelē tu iepērcies tādas desas, bet Rimi un Maximā rindas ir no rīta līdz vakaram!

2019-02-01 23:56

Smarts: Kāds sakars ir auto esamībai ar labklājību? Ja man nav auto, es esmu nabags?

2019-02-02 01:07

ibiomaķ: Un no kurienes, un kāpēc tu tāds , viszinošs un pieredzes pārbagāts esi uzradies? Kādus konkursus esi vinnējis, lai tiktu šādā amatā un mūs, muļķa liepājniekiem te čakarētu smadzenes?

2019-02-02 06:35

Lbbb: Raksta autors varĕja uzrakstīt kādus amatus ieņem valsts iestādĕ un sieva,ka Dzintarā strādā.....

2019-02-03 00:32

Attieksmis: Attieksme arī ir jānopelna! Tāpat kā alga! Saņemt un nopelnīt nav viens un tas pats! Vairs nav padomju laiki un lieliski, ka tā! Mācamies, strādājam un mācamies! Nopelnam! Lai sanāk!

2019-02-03 15:13

Драбкин: Богатый а на таком нищенском корыте ездит))

2019-02-03 15:43

njaa: Nu nav jau tā, ka nevar nopelnīt, bet man ar augstaako um magistra grādu jaarukaa ruupniicaa, taapat kaa Petjkam, kurš pat rakstiit neprot un skolaa nav gaajis- alga mums vienaada- taa ir Liepājas probleema, protams es vareetu straadaat arii darbu, kurš atbilst manai izgliitiibai, bet vairaak par 700 uz papiira neviens nedod, un 27 amatos kā Uldim uz pilnu slodzi man straadaat neviens nedos- taapeec straadaaju pie daanja virsstundas un sanjemu vairaak, bet ir jaarukaa!

2019-02-03 16:06

Yupis: Sistèmai vienmèr ir slavinàtàji, tèla spodrinàtàji.
Tàds darbs puikam !

2019-02-04 09:38

lohstuesi: Ne visiem, Uldi, piemīt tik apbrīnojams līdēja talants. Tos tu laikam sauc par kontaktiem.

2019-02-05 01:15

Bagatie: Ir tikkai paris vietas no kurienes bagatie Liepajas dirseji vareja izlist. UPB. Osta un dome. Parejie savu leeto dzivi var eksportet liepajas tirgu. Suds ta pilseta un aizbegt pat gruti.

2019-02-06 03:37

baaaaac: Šitāds dirsējs ir jāpameklē! Savā laikā Seskam izkalpojies, tagad ieriktēts siltā vietā ar pieklājīgu algu, bet sirdī - kā bija sulainis, tā palika. Jāpūš vien saimnieka stabulē....

2019-02-07 10:48

Pūķīte: Uzrakstīts jau ļoti optimistiski un skaisti, bet vai atalgojums tiešām ir tik vilinošs...,ja aptuvenā samaksa netto grozās plus mīnus ap 450 e. Vai pie Latvijas dārdzības tā ir vilinošā alga. Normāli būtu sākot no 1000 e.

2019-02-07 12:53

To: var lielīties: Grobiņa, pārāk liela bedre ar galvu atsitušiem iemītniekiem. Galvaspilsēta viņam Grobiņa, Ahaha vēl nav aprīlis. Neaizmirst, ka lielākā daļa brauc uz īsto vietu - Liepāju strādāt. Lauku ciems jau nav tālu no šejienes.

2019-02-08 10:44

roberts67: Hmeļevskim ir jāmelo....nevar tacu atzīties ka Liepāja ir nabadzības pārņemta humpalu un lombardu pilna sādža, no kuras visi mūk prom....
Tad būs jāatzīst SEZ bezdarbība, utt..
Tuvojas SEZ likvidācija, jāsāk sevi lielīt .

2019-02-08 18:16

Govs: Bezdarba līmenis mazinās, darba vietu skaits palielinās, jo cilvēki bēg prom. Nemaksā tās labākās algas uzņēmēji

2019-02-09 13:09

voloģa: Paskatīsimies uz lietu bezkaislīgi, bez slavināšanas un bez zākāšanas. Ja darbavietu skaits pieaug trīsreiz ātrāk nekā samazinās bezdarbnieku skaits, tad divas trešdaļas no tām ir ar pārmērīgām prasībām un par neatbilstošu algu.

2019-02-11 11:44

Zartoni: Murmulis un balamute

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz