Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Piektdiena, 22. novembris

Vārdadiena: Aldis, Aldris, Alfons

Zanda Gulbe: Esmu lepna būt latviete, lepna par katru dziesmu un asaru  (5)

Atslēgvārdi dziesmu un deju svētki | zanda gulbe | koris Lauma

 • Komentāri (5)
 • 0

Komentāri (5)

 • 11.07.2018 00:50 Ziņot

  elpa

  "Mēs esam maza tauta, bet mums ir sava dzimtene un liels tautas spēks." Jā, mēs esam maza tauta, bet no tā paša mazumiņa jau gandrīz pusei nav iespējas dzīvot savā dzimtenē. Tas tautas spēks parādās tikai dziesmu svētkos ar lielu patosu , bet izplēn pavisam, kad ir jāiestājas par lietu un jābūt vienotiem. Ikdienā vienam par otru nav daļas, tad ir acs pret aci, zobs pret zobu. Niknā ikdiena.

 • 11.07.2018 09:43 Ziņot

  sipolloks

  Ko nu tu, elpa, atkal stāsti muļķības. Ikvienam ir iespēja dzīvot savā Dzimtenē. Būsi gudrs, iespējau atradīsi vienmēr. Bet garā vāji cilvēki izvēlas Dzimteni pamest un meklēt laimes zemi. Dziesmu svētkos neparādās tautas spēks, bet gan plašs masu komercpasākums un nekas vairāk. Cik miljoni iztērēti šo izpriecu prganizēšanai? Vai vispirms nevajadzētu sakārtot kaut vai veselības jomu? Miljoni, pa labi, miljoni pa kreisi, Valsts nolaista līdz kliņķim, ceļi Latvijā kā pēc kara, vēža ārstēšana notiek ar akmens laikmeta metodēm, bet kaut kā tautai mutes jāaizbāž. Nu vismaz ar masu pasākumiem, kuri dod maldīgu priekšstatu par vienotību. Vienotība valda arī Summersoundā un ikvienā krogā, kur kopā var uzdziedāt, iedzert un padancot.
  Bet, to, ka latviešiem jābūt vienotiem, atbalstu. Mums trūkst vienotības un stipru mugurkaulu. Jāpārtrauc locīties svešinieku, iebraucēju priekšā, kuri grib komandēt un tikt pie mūsu valsts vadīšanas. Daudzas lietas jāmaina mūsu ikdienā un likumos. Savādāk pārmaiņas nebūs nekādas un kaklakungi te turpinās justies kā nieres taukos.
  Bet raksts ir tik sīrupaini glumš , ar muļķīgiem izteicieniem, ka pat nezināju raudāt vai smieties par to. Līdz beigām pat neizlasīju.

 • 11.07.2018 14:01 Ziņot

  elpa

  Sipollok, tad pēc Tavas teorijas iznāk, ka Rietumvalstīs dzīvo tikai supergudri cilvēki, jo tur ir darbs. Un kad latvieši aizbrauc uz turieni, arī vini paliek ļoti gudri - visi, gan ar augstako izglītību, gan ar četrām klasēm, gan latvieši, gan krievi, gan pat šeit nicinātie "čigāni", kā romus atļaujas saukt vēl Latvijā. Visi paliek tik gudri, ka sāk centīgi strādāt un kļūt par Lielbritānijas paraugiedzīvotājiem. Bet Bulgārijā, Rumanijā un Baltijas valstīs puse no iedzīvotajiem ir gudri, bet otra puse sajukuši. Ha ha. varbūt D vitamīna trūkums?

 • 11.07.2018 14:16 Ziņot

  elpa

  latviešu tautai vajadzētu izlemt, ko viņi grib- vai pāris reizes gadā papriecāties par velti, paskatoties uz dimdošajiem salūtiem, kas skan notušējot zemes vaidus laukos, vai arī atcelt visas publiskās izklaides uz laiku un tām domāto naudu novirzīt sociālajai sērai, mūžizglītībai un veselības aprūpei.

 • 11.07.2018 14:55 Ziņot

  elpa

  Uzskatu, la Latvijā naudu no pašvaldību un valsts kases publiskajai izklaidei izdala nesamērīgi daudz. Ierosinu uz gadu dot iespēju atpūsties visiem no nkultūras un sporta pasākumiem, bet kultūras un sporta darbiniekiem ( izņemot skolas ) un aizbraukt "relaksēties" kā brīvprātīgajiem ( maize un gulta par velti ) uz Latvijas bērnu namiem, pansionātiem vai vienkārši lauku novadu sociālajā aprūpē. Pēc tādas " viesošanās" diez vai viņiem roka celtos izdalīt tūkstošus un miljonus izklaidei, kad visapkārt ir cilvēki, kas ikdienā dzīvo dramatiskos apstākļos.

Pievieno komentāru

Šo rakstu drīkst komentēt tikai reģistrēti lietotāji Reģistrējies šeit Atgādināt paroli

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!