Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Atbildīgās valsts institūcijas veic komplekso pārbaudi uzņēmumā “DG Termināls”

Atbildīgās valsts institūcijas veic komplekso pārbaudi uzņēmumā “DG Termināls”
Foto: Publicitātes
06.07.2016 16:43

BNS

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izveidota komisija trešdien veica ikgadējo komplekso pārbaudi Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) uzņēmumā “DG Termināls”, aģentūrai BNS pavēstīja Liepājas SEZ pārvaldē. Komisija pārbaudīja, kā tiek ievēroti ugunsdrošības, vides aizsardzības, darba drošības prasības un kā notiek tehnoloģisko iekārtu ekspluatācija, lai samazinātu līdz minimumam negadījuma riskus, un cik gatavs ir uzņēmums negadījumu seku likvidācijai, ja tāds notiek. Galīgais komisijas lēmums gaidāms pēc četriem mēnešiem.

“Kā nosaka normatīvie dokumenti, VARAM izveidota komisija veic regulāras, kompleksas pārbaudes paaugstināta riska uzņēmumos, kas nodarbojas ar dažādu ķīmisku vielu pārstrādi un pārkraušanu. Komisiju vada Valsts vides dienests, bet tajā darbojas gan Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, gan pašvaldības civilās aizsardzības speciālists, gan Valsts Darba inspekcija un Patērētāju tiesību aizsardzības birojs, kura pārziņā ir bīstamo tehnoloģisko iekārtu reģistrs. Liepājā kopumā ir astoņi paaugstināta riska uzņēmumi, tostarp “DG termināls”,” skaidroja Liepājas SEZ.

“DG Termināls” dibināts 2000.gadā un nodarbojas ar naftas produktu pārkraušanu un uzglabāšanu. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Aivars Millers. Kompānija pērn strādāja 5,149 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 22,6% mazāk nekā 2014.gadā, un cieta 24,4 tūkstošu eiro zaudējums pretstatā peļņai pirms gada.

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli